1:2
2:3
- : -

1. FbK Tábor - FBC LETOHRAD Orel Orlice 9:6
4. David Vodrážka, 6. Marek Janovský, 7. Andrej Janda, 8. Andrej Janda, 8. Petr Kutner, 10. Josef Mareš, 28. Pavel Korbel, 43. Lukáš Janura, 49. Josef Mareš - 20. František Majvald, 33. František Majvald, 40. Vojtěch Marek, 43. Matouš Hrdina, 50. František Majvald, 59. František Majvald; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 31 - Dominik Moravec 2, David Richter 15; po třetinách: 6:1, 1:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Adamce: Do utkání jsme nastoupili až v desáté minutě, v té době bylo již skóre 6:0. Další průběh hry již byl podle našich představ, soupeře jsme dokázali přehrávat, ale mizerná produktivita nás sráží po celou sezónu. Děkuji soupeři za férové utkání, přejeme hezký zbytek neděle.
60:00
Komentář kapitána domácích Petra Kutnera: Zápas dnes naštěstí rozhodlo prvních minut utkání, ve kterých jsme soupeři značně odskočili. Potom jsme tradičně přestali hrát a byli jsme horším týmem. Utkání se nám pak povedlo doslova doplácat o vítězného konce. Děkuji soupeři na utkání a přeji pohodovou cestu domu.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 7:10
58:21
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Petr Kutner.
58:07
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald z trestného střílení (9:6).
57:18
Vyloučen hráč Roman Kristek družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
57:18
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
53:58
Vyloučen hráč Martin Dědič družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra na zemi.
49:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (9:5).
48:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Roman Klípa (9:4).
45:46
Vyloučen hráč Daniel Baláš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Jan Skalický (8:4).
42:29
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Pavel Korbel (8:3).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 8:14
39:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek, asistoval František Majvald (7:3).
38:19
Vyloučen hráč Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
32:33
27:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (7:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 11:13
19:22
19:21
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:29
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
09:22
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
09:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval David Vodrážka (6:0).
07:53
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (5:0).
07:02
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Jíří Novák (4:0).
07:02
Střídání brankáře. Nový brankář David Richter družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
06:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Radek Vostřák (3:0).
05:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Jonáš Jandák (2:0).
03:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Josef Mareš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: Jan Skalický, František Majvald, Jakub Doleček, Vojtěch Marek, Matouš Hrdina
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jonáš Jandák, Marek Janovský, Pavel Korbel