0:2
2:1
- : -

FbC Asper Šumperk - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 5:4
4. Michal Vařeka, 10. Michal Šíma, 18. Jiří Trávníček, 44. Lukáš Ďopan, 55. Petr Matěj - 6. Matěj Gilar, 27. Filip Matějka, 39. Lukáš Rajgl, 57. Filip Matějka; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 5:4; využití: 2:3; diváků: 176; zásahy brankářů: Antonín Byvan 16 - Jan Piško 33; po třetinách: 3:1, 0:2, 2:1;
60:00
Střely po 3. třetině: Domácí - 11, Hosté - 8
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Vežranovského: Dnes jsme sehráli se Šumperkem náročné utkání a do poslední vteřiny sahali po bodech. Nakonec nám však štěstíčko nepřálo a nepadlo to tam :) Takové utkání ale mají šťávu a diváci se určitě nenudili. Děkujeme za kvalitní zápas.
60:00
59:30
Obrovská šance Frýdku, ale Byvan neskutečně drží svůj tým.
58:20
Necelé 2 minuty do konce ukání a oba týmy dávají do svého výkonu maximum, hra se teď přelévá ze strany na stranu.
56:10
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Denis Tomančák (5:4).
55:30
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj bez asistence (5:3).
49:20
Domácí odolali náporu hostů, nyní už jsou v plném počtu.
47:20
Vyloučen hráč Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
46:55
Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil Jiří Trávníček.
43:33
Parádní souhra Maixnera a Ďopana dostává domácí zpět do vedení.
43:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Štěpán Maixner (4:3).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Domácí - 8, Hosté - 5
40:00
38:49
Obrovská šance hráče 69 Petra Matěje, který měl prázdnou bránu, bohužel jeho střelu zblokovali obránci Frýdku.
38:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Rajgl bez asistence (3:3).
38:17
Necelé 2 minuty před koncem Frýdek srovnává skóre.
34:41
Na opačné straně nyní šance hostů, Byvan je však pozorný a jejich střelu chytá.
32:54
Šumperk je výrazně aktivnější a odstřeluje branku hostů, ale brankář jejich šance chytá.
29:43
Mrázek vystřelil z levého křídla, bohužel jeho střelu zblokovala Frýdecká obrana.
28:28
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
26:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Lukáš Gamrot (3:2).
25:17
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
23:28
Další přesilovka na straně Šumperka. V pořadí už 3.
23:27
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí -19 , Hosté - 7
20:00
17:15
Asper měl prozatím 2 přesilovky, z toho dokázal obě využít. Odskakuje tedy Frýdku o 2 góly.
17:14
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (3:1).
15:52
Vyloučen hráč Jaromír Dobeš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:00
Domácí měli teď šanci skóre znovu navýšít, ale brankář hostů na poslední chvíli vyrazil míček nohou.
12:26
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
09:38
Asper znovu skóruje, svoji střelu perfektně do levého růžku umístil Michal Šíma.
09:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Daniel Venouš (2:1).
05:24
Hosté nezaváhali a taktéž využívají přesilové hry.
05:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Matěj Gilar, asistoval Tomáš Vežranovský (1:1).
03:49
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
03:30
Asper domázal využít přesilovku a strhává zápas na svoji stranu.
03:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Ondřej Mrázek (1:0).
01:58
Vyloučen hráč Petr Fiala družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
01:10
Domácí začali velmi aktivně a brankář hostů si připisuje první zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Vežranovský, Petr Fiala, Tomáš Tobola, Jan Lojkásek, Jaromír Dobeš
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Štěpán Maixner, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Lukáš Ďopan
00:00
Vítám vás u dnešního utkání mezi FbC Asper Šumperk a FbC KOVO KM Frýdek-Místek. Šumperský Asper momentálně okupuje 2. příčku a hosté z Frýdku-Místku 11. příčku.