3:1
5:1
- : -

FBC ZŠ Uničov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 12:2
7. Jiří Valigura, 13. Josef Veselík, 17. Martin Macho, 19. Jakub Charvát, 26. Jakub Charvát, 29. Daniel Zmrzlý, 30. Daniel Zmrzlý, 45. Jiří Valigura, 45. Josef Veselík, 57. Jakub Charvát, 59. Daniel Zmrzlý, 60. Josef Veselík - 34. Jan Lojkásek, 42. Filip Matějka; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Hublar 18 - Jan Piško 16; po třetinách: 4:0, 3:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Vežranovského: Bohužel se na nás dnes podepsalo včerejší náročné utkání a nic nám nevycházelo. Uničov dnes zaslouženě vyhrál. Děkuji všem našim klukům za odvedenou práci v celé sezóně.
60:00
Ko,entář trenéra domácích: L. Čížka: Dnes jsme vyhráli zslouženě. Na co jsme sáhli, to nám vyšlo.Děkui soupeři za zápa. Všem svým klukům děkuji za letošní seónu.
60:00
59:26
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík bez asistence (12:2).
59:26
Nádherný příklep Veselíka.. ukázkový gol...
58:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Zdeněk Marčon (11:2).
58:20
Další hattrick si připsal na seznam Daniel Zmrzlý, po skvělé nahrávce Marčona.
58:00
Hosté se zatím střelecky neprokazují,
56:05
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Zdeněk Marčon (10:2).
56:05
Charvát se konečně dočkal hattricku. A také se tím stává střelcem desáté branky Uničova, co si pro něj tým za to připraví?
54:08
Skvělý zákrok Hublara po dorážce.
50:15
Hostující golman lapl velice dobrou střelu Zdeňka Marčona.
47:52
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:13
A po hattricku touží i Jiří Valigura,,,, kdo by také po něm netoužil, ale tady nám to naše eso dává velice vidět..
44:54
Uničov sype gol za golem.. velice povedené utkání pro domácí tým.
44:31
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Jakub Charvát (9:2).
44:16
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Valigura, asistoval Jakub Charvát (8:2).
44:16
Jiří Valigura téměř v pádu ještě stihl zakončit a skoruje.
41:46
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
41:35
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka z trestného střílení (7:2).
40:15
Poslední třetina v této sezoně pro domácí tým vypadá velice nadějně, udrží si Uničov vedení až do konce?
40:00
40:00
38:48
Charvát touží po hattricku. Bohužel neproměňuje.
37:09
Martin Mirga se dostává ke střele, střela je bohužel blokována obranou.
35:44
Uničov se dostává pod tlak Frýdku-Místku.
33:18
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Lojkásek bez asistence (7:1).
33:18
Jan Lojkásek je prvním střelcem golu hostujícího Frýdku-Místku.
31:59
Střela na Hublara. Hublar opět bez problému chytá.
29:21
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
29:21
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Jakub Charvát (7:0).
28:28
28:28
Krásná akce Marčona a Zmrzlýho. Zmrzlý zakončuje do pravého růžku.
25:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jan Hublar (5:0).
25:10
Výhoz Jana Hublara na Jakuba Charváta končí golem. Charvát si opět dokázal, že jedna na nula je pro něj hračka.
21:50
Nebezpečná střela hostujícího týmu. Jan Hublar opět ve střehu.
20:00
20:00
19:58
V posledních vteřinách si sáhl na míček po 6té domácí golman Jan Hublar, který si poradil se střelou, ikdyž byla nebezpečná.
18:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát bez asistence (4:0).
18:54
A opět Jakub Charvát v samostatné akci a ukazuje, že nájezd na golmana pro něj není žádný problém.
16:53
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Macho, asistoval Jakub Charvát (3:0).
16:53
Eso v rukávu vytáhl Jakub Charvát, který svou neskutečnou technikou vymotal 2 hráče a nahrál do téměř prázdé brány na domácího kapitán Martina Macha, který proměňuje.
16:20
Samostatná akce Zmrzlýho, Bohužel střela končí v hrudi hostujícího golmana.
15:06
Hosté tlačí na domácí tým.
12:51
12:22
Hostující tým se trápí na své polovině.
06:29
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Valigura, asistoval Daniel Zmrzlý (1:0).
06:29
Obě strany zatím hrají vyrovnaně.
06:29
Krásnou střelou zakončil Jiří Valigura a proměňuje.
03:21
Domácí tým se zmocnil míčku, a snaží se ho procpat přes půlící čáru
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Vežranovský, Petr Fiala, Tomáš Tobola, Jan Lojkásek, Jaromír Dobeš
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Stanislav Zámečník, Martin Macho, Josef Veselík, Jakub Charvát