3:0
3:1
- : -

OLYMP FLORBAL - Panthers Praha B 10:3
3. Ivan Petr, 9. Tomáš Slavík, 14. Ondřej Štifter, 16. Ondřej Štifter, 22. Tomáš Slavík, 30. David Jurášek, 31. Tomáš Slavík, 41. Ivan Petr, 45. Ivan Petr, 52. Jiří Beck - 1. Martin Eckstein, 6. Jaroslav Janoušek, 42. Štěpán Hanzl; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Dvořák 30 - Jan Kobza 36; po třetinách: 4:2, 3:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí M. Mattese: Soupeř byl dnes s výjimkou prvních 5 minut po zápas lepší ve všech oblastech. Nám vázla rozehrávka a nebyli jsme schopni efektivně zakončit. Díky soupeři za hru a našim klukům za odvedené výkony v sezóně.
60:00
Komentář trenéra Jakuba Kriseho: úvod zápasu jsme vůbec byli na hřišti, kdybychom takto pokračovali, vyhrál by soupeř. Po té byl průběh hry v naší režii a zápas jsme vyhráli zaslouženě.
60:00
Celkově hodnotíme sezonu kladně, ikdyž fanoušci určitě chtěli po loňské jízdě víc. nicméně hrát třetí místo v nejnáročnější divizi s takovou marodkou nebylo jednoduché ale hráči se výborně doplňovali na hřišti a podporovali mimo něj. Děkuji vše za sezonu a myšlenky již směřujeme k té následující.
60:00
59:59
Je tu konec. Utkání končí za stavu 10:3 pro domácí. Já a Smety se s Vámi loučíme a těšíme se u nějakého z dalších úžasných přenosů.
57:59
S blížícím se koncem zápasu, odchází i jeho atraktivita. Není se čemu divit, my s Davidem S. už se taky těšíme do postele.
51:50
Beckova střela doplachtila až za záda bezmocného brankáře hostí. Tohle už smrdí debaklem.
51:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jiří Beck, asistoval Ivan Petr (10:3).
49:46
Správná reprezentace klubu je základ, stejně jako týmový dress-code. Příště bych poprosil alespoň štulpny Matěji H.
47:33
Matěj Hojdar byl při této standartce hlídán podobně jako Jiří Kájínek při transportu. Soupeř si je evidentně vědom jeho výborné střely.
45:40
S novým míčkem to jde samo. Ivan Petr je toho důkazem. Určitě by nebylo špatné tyto míčky testovat i na juniorském týmu Olympu, některým hráčům by to mohlo výrazně pomoci. Ano myslíme tím tebe Tome J.
44:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (9:3).
43:50
Rádi bychom také pozdravili jednoho z funkcionářů Olympu, který zde z nám neznámých důvodů není. Takže "FATÁL" Chucku.
42:14
"dostuuup", "jedna jedna". Z taktických pokynů head coache Jakuba Kriseho, se hlava zamotává i nám.
41:24
Kosmetická úprava Panthers na skóre.
41:23
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval František Novosad (8:3).
40:34
S novým míčkem se hned trefuje. Mistrovský tah toho "šutéra".
40:33
40:01
Hráč domácích Ivan Petr nám lehce naznačil, že s takovým míčkem rozhodně hrát nebude.
40:00
40:00
39:59
"Kun*a voleee". Jeden z hostí zřejmě nesouhlasí s hracím časem. 20 minut mu zřejmě přijde málo. Bohužel, ne každému se člověk zavděčí.
39:59
Ve druhé třetině činil poměr střel 17:10 pro Olymp. Statistiky z první části, o které jsme Vás zcela omylem ošidili, jsou 16:13 pro domácí.
39:33
"minutka", "zabeer". Domácí brankář Dvořák se pro dirigování manschaftu narodil.
36:16
Při bližší pohledu na domácí střídačku, vidíme, že se Tomáš Slavík dostal mimo hru. Dostává se tedy do své obvyklé formy.
30:56
Sláva potřetí. Bratr Jakub ho doma jistě velmi pochválí.
30:55
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Ondřej Štifter (7:2).
30:30
Zápas je zatím docela koukatelný. Jedinou kaňkou na dnešním večeru je zavřený bufet.
29:20
Olymp na navyšuje vedení na 5:2. Postaral se o to kapitán David Jurášek. Krásně mu míček předložil Matěj Hojdar. Je vidět, že kvalitní rozdriblování za manťákem je třeba.
29:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Matěj Hojdar (6:2).
28:46
Fíla Mach nyní zabránil jasnému gólu. Vyčapal to skoro jako Petr Čech v dobách své největší slávy.
27:37
"Dobře Karby, ale teď nic moc Karby", co k tomu dodat. Světlá chvilka střídá tmavou.
26:18
A nebude tu sám. Začíná to tu vypadat jak interiér autobusu při ranní špičce.
26:15
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
26:15
Vyloučen hráč Kryštof Malý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
25:21
Když rozhodčí řekne, že tam balón nebyl, tak tam prostě nebyl. O tom se nyní přesvědčil domácí Filip Chodl. vysloužil si dvouminutový pobyt na trestné lavici.
25:20
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:22
Pořadatel oznámil počet (ne)platících diváků na dnešním zápase. Celých 12 kousků.
21:47
Ne, neděláme si srandu. Sláva dnes podruhé.
21:46
20:01
A je to tu. Druhé pokračování téhle skvělé podívané je tu. Stay tuned.
20:00
20:00
19:59
A je konec. Kunratická trubka oznamuje konec první části.
18:18
Trenérské duo Olympu ve složení Piech a Krise nervózně přešlapuje na střídačce. V kabině bude zřejmě hukot. A u toho bychom teda být opravdu nechtěli.
15:19
Z krásné přihrávky Filipa Chodla nyní těžil znovu Ondřej Štifter. 4:2.
15:18
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Filip Chodl (4:2).
13:29
Ondřej Štifter nyní ukázal, že ani na baseballovém utkání by se rozhodně neztratil. K dokonalosti snad chybělo už jen obsazení další mety. Olymp se poprvé dostává do vedení.
13:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Lipus (3:2).
11:04
Zraky většiny diváků se nyní ubírají do pravé části haly, kde si netrpělivě dribluje Matěj Hojdar a čeká na svou šanci.
09:52
Domácí brankoviště se nyní na chvíli proměnilo na ring. Nutno podotknout, že v Ju Jitsu je domácí golman opravdu špička.
08:25
Tak to byl tvrdý zákrok na Michala Karbana. Se slovy faulujícího: "sorry, to bylo moc", nezbývá než souhlasit.
08:13
Domácí oblíbenec Tomáš Slavík znovu srovnává duel.
08:12
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Filip Chodl (2:2).
05:55
Jeden z hráčů hostí se nyní celkem hlasitě vyjádřil, co si o jemu poskytnuté výhodě myslí.
05:23
Panthers znovu odskakují zásluhou Jaroslava Janouška.
05:22
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (1:2).
04:05
David Jurášek nám nyní ukázal, jak přesně nemá vypadat odebrání míčku. Zvuk seknutí jeho hole se místní halou nese doteď.
02:29
Domácí ale velice rychle upravují skóre na světelné tabuli. Nyní na ní svítí stav 1:1. Postaral se o to Ivan Petr.
02:28
00:47
A je tu první branka. Nepřipravenou obranu domácích potrestal Martin Eckstein.
00:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Eckstein, asistoval František Novosad (0:1).
00:01
V hale v Kunraticích odstartovalo utkání mezi Panthers a Olympem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Joska a Antonín Keprta.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Vojtěch Šafránek, Štěpán Hanzl, Martin Kostřica, Tomáš Mánek, Jaroslav Janoušek
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Václav Lauda, David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck, Ivan Petr