0:2
0:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - IBK Hradec Králové 0:8
2. Markéta Dohnalová, 9. Eliška Buchalová, 17. Sabina Labudová, 17. Jitka Romančáková, 22. Anna Miholová, 24. Eliška Buchalová, 45. Denisa Drahokoupilová, 55. Eliška Buchalová; rozhodčí: Petr Kadlec - Vít Rosecký; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 29 - Jana Uhlířová 10; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenérky domácích: Těžko se hodnotí zápas na jednu branku. Dnes to nebyl náš den. Soupeři přejeme hodně štěstí do play-off.
59:59
Komentář trenérky hostí: Dnes jsme z naší strany neodehrály příliš povedené utkání, míčky nám odskakovaly z hokejek a plýtvaly jsme silami na zbytečných situacích. Naše štěstí bylo, že byl soupeř v malém počtu a chodil pouze do brejkových situací, který výborně vychytala naše brankářka. Děkuji soupeřkám za férové utkání a přeji hodně štěstí do případného play off.
54:38
Pravidlo nedáš dostaneš se opět ukázalo pravdivé
54:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (0:8).
48:38
Vyloučen hráč Jitka Romančáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
48:16
Vyloučen hráč Ivana Kohoutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
44:38
Opět musíme vyzdvihnout zákroky Sadílkové. Hradci se podařilo dobýt její branku snad až na šestý pokus
44:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Sabina Labudová (0:7).
41:45
Světlá měla hodně štěstí! Dvě Hradecké hráčky promáchli a netrefili prázdnou bránu
36:37
Vyloučen hráč Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra na zemi.
31:16
Vyloučen hráč Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
29:15
Brankářka domácích znova podržela svůj tým
27:08
Přesilovka hostí skončila, ale hra tomu neodpovídá. Hraje se většinu času na polovině domácich
26:37
Domácí v plném počtu
26:02
Domácí brání zodpovědně
24:37
Vyloučen hráč Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Sabina Labudová (0:6).
22:35
Ivana Kohoutová se dostala k střele avšak neproměnila
21:48
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Markéta Dohnalová (0:5).
20:00
20:00
19:35
Další brejk na straně domácích neproměněn
17:47
Právě jsme viděli nemožné!! Sadílková vychytala nechytatelné!
16:58
V chumlu před domácí brankou se dokázali hostí prosadit
16:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Denisa Drahokoupilová (0:4).
16:02
Labudová nekompromisně vymetla šibenici
16:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Zuzana Volejníková (0:3).
15:02
Světlá dokázala ubránit oslabení
14:59
Domácí se dostali v oslabení do brejku, ale neproměnili
14:15
Tyčka domácích zacinkala na celou halu, Barbora Sadílková na poslední chvíli vytáhl míček z brány
13:03
Přísný trest rozhodčích, Světlá se musí bránit!
13:02
Vyloučen hráč Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:02
Hradec sbírá všechny náhozy Světlé a k ničemu je nepustí
08:22
06:03
Andrea Doležalová vytvořila golovou situaci, bohužel se to domácím nepodařilo proměnit
04:50
Hradec Králové nenechá naše holky vydechnout
01:46
Hostí se dokázali po průniku na právě straně prosadit
01:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Michaela Špulková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Vít Rosecký.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Denisa Drahokoupilová, Ivana Kohoutová, Denisa Dunajčáková, Lucie Linhartová
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Klára Petrovičová, Eva Tichá, Barbora Blažková, Andrea Doležalová, Adéla Sadílková