3:0
5:0
- : -

Bulldogs Brno - IBK Hradec Králové 10:1
18. Gabriela Komínková, 19. Pavlína Bačová, 22. Pavlína Bačová, 31. Gabriela Komínková, 32. Anna Bachratá, 45. Simona Némethová, 47. Linda Detková, 49. Tereza Tomanová, 51. Linda Detková, 53. Michaela Žáková - 6. Eliška Buchalová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 10 - Tereza Tománková 23; po třetinách: 2:1, 3:0, 5:0;
60:00
Střely v 3. třetině: BB: 10, HK: 2
60:00
Komentář trenéra domácích Rudolfa Škubala: Zápas začal podle stejných not, jako vždy poslední dobou. Soupeře jednou pustíme za polovinu a z první střely nám dá branku. Holky se s touto situací popasovali velice dobře a ještě přidali. Od druhé třetiny jsme na hřišti měli jasnou převahu, kterou jsme dokázali přetavit i v nějaké branky. Děkujeme soupeři a hlavně skvělým divákům, kteří nám vytvořili skvělé domácí prostředí.
60:00
Komentář trenéra hostí Josefa Janečka: Jako souboj prvního s druhým to vypadalo jen v první třetině. Soupeř byl na nás skvěle namotivovavý, my jsme se objektivně neměli ve hře o co opřít. Dostali jsme zaslouženou a dostatečně tvrdou facku v dostatečném předstihu před playoff.
60:00
56:33
Timeout Bulldogs Brno
56:00
Domácí tým hraje v plném počtu.
55:48
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení.
54:08
Vyloučen hráč Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
52:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (10:1).
52:20
Buldočky si předávají míček okolo brány Hradce.
50:59
Buldočky se snaží držet míček na straně soupeře. Zatím úspěšně.
50:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Michaela Žáková (9:1).
48:04
Timeout IBK Hradec Králové
48:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Tomanová, asistoval Martina Babáčková (8:1).
48:03
Domácí tým se snaží o útočnou kombinaci Bačová nahrává na Hložánkovou obrana Hradce ji však zdvojila
47:55
Anička B. posílá dlouhou přihrávku před soupeřovu bránu, která zasáhla obranu Hradce.
46:55
46:15
Hradec se snaží o rychlý protiútok a posílá dlouhé přihrávky přes celé hřiště.
44:46
Brankařka domácích chytá střelu Hradce a posílá míč na Páju Bačovou.
44:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová, asistoval Michaela Žáková (6:1).
43:00
Bačová R. posílá přihrávkou míček na soupeřovu polovinu a Buldočky přechází do útoku.
42:05
Hradec prověřil brankařku buldoček ta však míček chytá.
37:52
Koláčková nastupuje na hřiště a Buldočky hrají v plném počtu.
36:10
Domácí hrají ve čtyřech a úspěšně brání střely Hradce.
35:52
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:12
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
32:10
Koláčková překazila Hradci standartku z rohu. A míčku se ujímá domácí tým.
31:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Simona Némethová (5:1).
30:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Gabriela Komínková, asistoval Martina Babáčková (4:1).
30:48
Hosté hrají v plném počtu.
30:00
Buldočky velmi nebezpečné před soupeřovou bránou.
28:50
Buldočky se snaží využít přesilovou hru a střílí několikrát za sebou nebezpečné střely.
28:30
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení.
27:22
Hradec má standartku před bránou domácího týmu, kterou neproměnil.
26:23
Bačová se snaží dorazit balonek do brány, ale Hradec situaci uklidní a přenese hru do rohu.
25:26
Bachratá zastavuje střelu soupeře a vytahuje míček na stranu soupeře a střílí. Hradec však střelu zblokoval.
23:51
Hradec prověřuje střelou brankařku domácích.
21:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (3:1).
20:28
Stará se za každou cenu snažila dorazit balonek do branky, ale Hradec dobře odbránil. PáJa Bačová se dostala k míčku a okamžitě střílí gol.
19:50
Hra se pohybuje z jedné poloviny na druhou. Oba týmy se snaží vstřelit gol v posledních sekundách do konce první hrací části.
18:49
Pája Bačová neomylně proměňuje svůj únik kličkou do beckhendu.
18:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (2:1).
17:09
Komínková střílí od pravého mantinelu a vyrovnává.
17:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Gabriela Komínková, asistoval Tereza Tomanová (1:1).
15:50
Hradec napadá Buldočky až k jejich vlastní bráně a snaží se o protiútok.
13:25
Buldočky mají standartku z rohu a po rozehrání útočí na branku soupeře.
08:20
Hložánková překazila protiútok Hradce a Buldočky se můžou snažit o útočnou kombinaci, která bohužel nevyšla.
07:10
Bachratá vytáhla míček z obrany a přesunuje hru na soupeřovu polovinu.
05:56
Hradec se snaží napadat za každou cenu.
05:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Ema Bartůšková (0:1).
02:22
Bachratá střílí a jen o kousek minula bránu soupeře.
01:50
Buldočky prověřují brankařku Hradce. Hra se pohybuje na straně hostů.
00:01
Úvodní buly získává Brno a drží se na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Ivana Kohoutová, Denisa Drahokoupilová, Ema Bartůšková, Denisa Dunajčáková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Anna Bachratá, Tereza Halaštová, Michaela Žáková, Linda Detková, Simona Némethová
00:00
Dobrý večer vítáme vás u online textového přenosu 1. liga žen 24. kolo, které pořádá domácí tým Bulldogs Brno a utká se proti IBK Hradec Králové.