0:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3
10. Johana Fišerová, 23. Pavla Klementová - 37. Nikola Bursová, 46. Lenka Kalistová, 58. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Marek Pohunek - David Macoun; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martina Gécová 33 - Eliška Kuchyňková 15; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:2;
60:00
59:59
utkání nakonec skončilo jen velmi těsným rozdílem
59:59
Hodnocení trenéra domácích, Jakuba Hakena: Děkuji holkám za výkon, takhle se hraje za komfortem. Těšíme se na zítra. Děkuji soupeři za hru.
59:59
Hodnocení trenéra hostů, Pavla Doubka: Velmi těžké utkání. Soupeř hrál skvěle a Gécová byla tradičně neuvěřitelná. Díky soupeři za to že nás dokázal vyhecovat na takové tempo. Díky za utkání.
57:03
Timeout TJ Turnov
57:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Anežka Dobisiková (2:3).
55:56
teď rozhodčí odpustili hostujícím hráčkám vyloučení za nedovolené bránění na Červovou
54:25
domácí brankářka zachraňuje na brankové čáře
52:52
Veselá trefuje ze standardní situace břevno branky hostujícího týmu
51:28
hra obou soupeřů je momentálně hodně neurovnaná, nepřesná, ale bojuje se o každý míček
45:56
turnovská obrana zaspala výběh hostující útočnice, na se na vzdálenější tyč branky nemýlila
45:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová, asistoval Petra Kytková (2:2).
42:25
rozehrávka domácí Exnarové do tří hráček soupeře málem nedopadla nejlépe, ještě že jí kryje záda parťačka Vlková
40:02
třetí třetina přinese rozuzlení, který z týmů urve více bodů. Bude Turnovu stačit kvalitní obrana a rychlé protiútoky nebo hráčkám Vinohrad přesnější hra a neproměňování šancí?
40:01
střely na branku ve druhé třetině: Turnov 8, Vinohrady 14
40:00
40:00
38:33
hra dostala trošku rychlejší spád, na hřišti se přitvrdilo a hraje se nahoru dolů
36:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Kristýna Vejvodová (2:1).
36:19
Vyloučen hráč Karolína Koťátková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
31:25
domácí Urbanová si dovolila žonglování míčku na čepeli, pohledná dovednost
28:11
teď Vinohradům chybělo k překonání domácí brankářky opravdu velmi málo, snad jen více klidu na florbalce
26:12
Vyloučen hráč Michaela Pekařová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:12
Turnov je dnes vylučován za použití příliš velké síly v osobních soubojích, především v momentech kdy obránkyně rychlostně nestíhají
25:00
Turnov je momentálně lepším týmem. Častěji se dostává do zakončení.
22:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová z trestného střílení (2:0).
22:11
za hru v malém brankovišti bylo nařízeno trestné střílení, s tím vcelku bez problému poradila Pavla Klementová
19:06
necelou minutu a půl před koncem mohlo být srovnáno, ale šanci v předbrankovém prostoru hostující hráčky nevyužily
13:49
k faulu došlo u mantinelu, kdy Veselá přehnala hru tělem
13:48
Vyloučen hráč Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:44
na ploše je ošetřována hráčka Vinohrad s číslem 37. Vypadá to na zranění kotníku, které si přivodila sama.
09:33
nenápadnou střelu Veselé doráží za záda hostující brankářky Fišerová
09:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Johana Fišerová, asistoval Lucie Veselá (1:0).
05:55
Turnov zatím dobře brání a občas se nadechuje k rychlému protiútoku. Hra Vinohrad se zdá být o něco přesnější.
03:25
nepřesná rozehrávka Vacíkové končí na florbalkách hostujících obránkyň
02:51
v souboji rameno na rameno byla domácí Klementová lepší, důraznější
01:48
V úvodních minutách jsou mírně lepší hráčky Vinohrad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Anežka Dobisiková, Kristýna Jiříčková, Barbora Sladkovská, Tereza Urbášková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Michaela Pekařová, Pavla Klementová, Karolína Bittnerová, Lucie Veselá, Kateřina Vacíková