3:1
4:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:6
3. Jan Procházka, 18. Jan Procházka, 25. Jan Procházka, 31. Martin Vinkler, 31. Jan Procházka, 41. Jan Procházka, 49. Jakub Beneš, 50. Jan Gucko, 52. David Camrda - 4. Matěj Soukup, 7. Matěj Soukup, 16. Lukáš Vácha, 17. Tomáš Suchý, 29. Filip Konrady, 60. Vojtěch Bistrý; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Graman 30 - Daniel Dolák 30; po třetinách: 2:4, 3:1, 4:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Štíři 13, Plzeň 11.
59:59
Komentář trenéra domácích Honzy Králíka: Měli jsme problém se vstupem do utkání, pak nám pomohlo stáhnutí na dvě lajny a kontrolovali jsme hru. Důležité tři body, kterých si vážíme. Díky hráčům za výkon, soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům, co přišli. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí (Jan Husák): Výpadek našich hlav mezi třicátou a padesátou minutou zapříčinil, že body zaslouženě berou domácí. Nesmí se stát, že tři sporná rozhodnutí ovlivní naší hru. První třetina a závěrečná desetiminutovka ukázali, jak chceme hrát a takto se musíme chtít prezentovat Gratuluji domácím k bodům.
59:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (9:6).
59:04
Vyloučen hráč Jakub Rada družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
58:34
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:34
Vyloučen hráč Tomáš Sekyrka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:34
Sekyrka si zasekal, tak si jde posedět na trestnou.
57:27
Vinkler si sám vyjel na bránu, ale těsně před střelou mu ujel míček.
56:45
Procházka převzal od protihráče míček a poslal ho na Drobiše, který ale střílel po zemi, což Dolák vychytal.
53:56
Hosté zkušeně zaútočili, jejich kombinace ale domácí obrana zpacifikovala.
51:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda bez asistence (9:5).
51:20
Vácha zabránil dalšímu plzeňskému pokusu o střelu.
49:34
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
49:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Gucko, asistoval Daniel Drobiš (8:5).
49:34
Drobiš s Guckem předvedli učebnicovou akci, když Drobiš nahrál z rohu Guckovi, který zavěsil do rohu Dolákovy branky.
48:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Beneš, asistoval Jan Procházka (7:5).
46:57
Procházka s Hanákem se předvedli krásnými kombinacemi, ale obrana soupeř je naneštěstí zastavila.
46:20
Po nahrávce od Beneše Gucko silně přestřelil.
43:54
Camrda si krásně prohodil spoluhráče mezi nohama, ale brána se mu pořád trefit nedaří.
43:12
Gucko zblokoval plzeňskou střelu z rozehrávky u brány.
41:31
Po Hanákově rozehrávce Beneš trefil rozhodčího.
40:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Daniel Drobiš (6:5).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli Štíři.
40:00
40:00
39:59
Střely za druhou třetinu: Štíři 12, Plzeň 13.
39:10
Necelá minuta do konce druhé třetiny a hra je stále stejně vyrovnaná, jako ve třetině první.
38:18
Vácha krásně zabránil plzeňskému útoku.
37:58
Hanákova nadějná střela zadržena Dolákem.
36:46
Beneš přestřelil jen o centimetry, štěstěna asi dnes není na straně domácích.
36:10
Váchova střela minula Dolákovu branku.
33:28
Domácí tým v plném počtu.
31:28
Vyloučen hráč Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:28
Vinkler využil svého trestu k nabytí tabáku pod pysk.
30:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka z trestného střílení (5:5).
30:46
Po trefeném břevně si Procházka vybojoval nájezd, který s přehledem proměnil.
30:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler bez asistence (4:5).
29:54
Fořt si na půlce vybojoval míček a vyrazil do útoku, ale nic z toho nebylo.
28:52
Procházka nahrál Drobišovi přes celé hřiště, ten ale špatně zamířil.
28:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (3:5).
28:07
Štíři v plném počtu, dokázali ubránit další oslabení.
27:50
Graman předvedl ukázkový zákrok.
26:07
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:58
Würstl zblokoval plzeňskou nahrávku a dostal tak svůj tým do útoku.
24:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka bez asistence (3:4).
24:46
Procházka se z otočky trefil do plzeňské branky a tím pádem může již na začátku druhé třetiny zápasu oslavit hattrick.
23:07
Štírům se nepovedla rozehrávka na útočné polovině a míček tak opět končí za mantinelem.
22:03
Hosté měli standardku před domácí bránou, ale Stejskalova střela letěla o pár centimetrů vedle.
21:24
Plzeňský Myška naštěstí pro domácí svou střelu až moc zvedl, takže skončila mimo hřiště.
20:49
Camrda spálil další tutovou šanci před brankou.
20:05
Míček hned končí za mantinelem za plzeňskou bránou.
20:00
20:00
19:59
Střely za první třetinu: Štíři 14, Plzeň 12.
19:25
Benešovu střelu zneškodnil plzeňský obránce.
18:15
Zápas je velmi vyrovnaný, i když tak výsledek moc nevypadá.
17:49
16:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Jan Myška (1:4).
15:08
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Vácha (1:3).
14:50
Po nahrávce od Fořta Camrda opět netrefuje bránu.
14:10
Morávkova střela ze zadu končí v Dolákově náruči.
12:40
Štíři jsou zpět v pěti, oslabení udrželi ukázkově.
10:40
Domácí se zatím poměrně statečně brání a nebojí se útočit i ve čtyřech.
09:50
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
09:18
Hra je celkem vyrovnaná, oba týmy se dostávají do šancí.
07:45
Dolák vychytal již několikátou Fořtovu střelu.
06:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Tomáš Vlček (1:2).
06:02
Štíři se pokusili o break, ale hostující obrana je zadržela.
05:19
Camrdova bekendová střela šla mimo bránu.
03:51
03:36
Po pěkné kombinaci Fořt netrefuje branku.
02:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (1:0).
02:27
Beneš rozezvonil tyčku Dolákovy brány.
02:06
Na míčku je spíš Plzeň, domácím se průniky do útoku moc nedaří.
00:33
Hra je ostrá hned od začátku a zatím se drží na domácí polovině.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Adam Stejskal, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Daniel Drobiš, Jan Morávek, Jakub Beneš, Jan Procházka, Tomáš Hanák