2:1
5:4
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Chomutov 10:7
8. Jakub Haša, 10. Michal Kundrata, 17. Michal Kundrata, 24. Jakub Haša, 29. Jakub Haša, 42. Lukáš Chudíček, 47. Josef Štourač, 49. Radim Jančík, 55. Michal Kundrata, 57. Radim Jančík - 6. Vojtěch Bernas, 18. Jakub Holovej, 22. Tomáš Uhlík, 41. Daniel Kučera, 46. Petr Švehla, 55. Daniel Kučera, 59. Daniel Kellermann; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Martin Vičánek 14, Matěj Kubíček 0 - Ondřej Šrámek 13; po třetinách: 3:2, 2:1, 5:4;
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Martina Bociána: "Rychlé utkání ve stylu nahoru dolů, ve kterém dle mého názoru výborně zachytali obra brankáři. Hráli jsme na hraně našich možností, ale domácí byli po celé utkání o kus před námi a zaslouženě vyhráli. Díky jim za skvělý zápas.
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Lukáše Ondrouška: "V dnešním utkání nás soupeř pořád držel na dostřel, takže jsme nemohli povolit. Ostrý test to byl hlavně pro naši třetí prakticky dorosteneckou lajnu, která zvládla odehrát se ctí celé utkání. Díky soupeři a rozhodčím za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:14
V poslední minutě po neproměněné šanci na obou stranách
58:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Daniel Kučera (10:7).
57:31
Od Kořénka se v šanci míček odrazil zas pryč
56:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (10:6).
54:16
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (9:6).
54:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (8:6).
54:06
Velmi dobře vyřešeno. Chomutov se dostává lehce na dostřel
52:30
Při souboji nás teď jeden z chomutovských poctil svou přítomností až příliš blízko
51:55
Kučera spálil velkou příležitost. Chomutov má 8 minut na 3 góly
50:44
Malošíkovi se nepovedlo vyhodit.
49:35
Vyloučen hráč Petr Pšenčík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
49:35
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
49:35
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
46:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Jan Hrtús (7:5).
46:41
Šťourač měl snadnou práci s dorážkou.a je to 7:5.
46:00
To byla obrovská chyba a je to zas jen o gól.
45:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kučera (6:5).
43:05
Vyloučen hráč Michael Kořének družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
41:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chudíček, asistoval Jan Hrtús (6:4).
41:53
Prosadila se jiná lajna než první. Celá hala kvůli tomu ztichla úžasem
40:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Petr Švehla (5:4).
37:47
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
37:47
Šťourač si posedí.
36:00
Zdráhal výborně zůstal na brankovišti a možná tím zabránil gólu...
35:33
Kundrata si šel pro další zásah, zatočil to tentokrát až moc
34:07
Blažkův pokus ztlumil Štěpánek nohou. Následně neproměnil velkou šanci, golmani dnes výborně na obou stranách.
33:35
Nepříjemné nahození z půlky, Vičánek pozorný
31:56
Vičánek zůstal na zemi. Kupodivu, skvělý zákrok
28:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (5:3).
28:48
Jistě budete šokováni, kdo se zasloužil o nejnovější změnu skóre
28:22
Velká minela v domácí obraně. Kučera ji nedokázal potrestat
26:58
Janeček ze strany sám, Štěpánek pozorný.
23:12
23:12
Tak nezahrají. Pan Haša místo toho skóruje.
22:40
Teď si přesilovku zahrají domácí.
21:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Jakub Holovej (3:3).
19:54
Standardka z nebezpečné vzdálenosti na závěr.
19:20
Švehlova střela až do rohu.
17:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Tomáš Zelinka (3:2).
17:42
Teď ale hosté kontrují a je to opět krásný gól.
16:45
16:45
Kundrata a Haša zatím porážejí Chomutov.
14:55
Nikdy jsem si nevšiml, jak jsou Šťourač s Blažkem podobní, dokud jsem je teď neviděl vedle sebe se válet na zemi.
14:05
Teď jsme od chomutovských viděli asi 3 bloky v řadě, díky čemuž je to stále pouze o gól.
11:30
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra ve výskoku.
11:30
Zbytečné vyloučení na druhé straně.
10:40
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:40
Jeden z hostí na zemi a domácí jdou do čtyřech.
09:38
09:38
Domácí otáčí.
09:10
Domácí nějak zapomněli bránit Švehlu. Naštěstí mají ještě Vičánka.
07:57
Zelinka velkou šanci trestuhodně neproměnil.
07:31
07:31
Kdo jiný, než Haša vyrovnává.
06:15
Jančík na letící náhru čekal tak dlouho, až tomu Chomutov stihl zabránit.
05:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (0:1).
05:44
Precizně sehraná akce, Halej na Bernase a je to 0:1.
03:33
Malošík si před bránou severočechů počínal nedovoleně.
02:03
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Ondřej Halej.
02:03
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Kubíček družstva PANTHERS OTROKOVICE
02:03
Trestné střílení.
01:34
Nebezpečná střela na úvod od jednoho z hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Matyáš Müller, Jakub Pavuk, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Daniel Kučera
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Jakub Zdráhal, Jakub Haša