3:2
1:0
- : -

Florbalová akademie MB - IBK Hradec Králové 9:3
2. Daniela Švejdová, 7. Marie Jirková, 15. Adina Čermáková, 15. Kateřina Kvapilová, 16. Marie Jirková, 28. Kateřina Kvapilová, 35. Daniela Švejdová, 35. Adina Čermáková, 60. Kateřina Kvapilová - 15. Kristýna Gocová, 30. Sabina Labudová, 34. Šarlota Stehlíková; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Karolína Špačková 30 - Adéla Reslerová 26, Jana Uhlířová 11; po třetinách: 5:1, 3:2, 1:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 12, Hradec Králové 9.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Dnešní zápas byl trochu o duševní morálce. Děvčata se včera večer dozvěděla, že nám v tabulce utekla první osmička o 1bod, takže jsme si chtěli dnešní zápas užít a ukázat, že umíme hrát. Díky holkám za předvedenou hru a hurá do play-off. Soupeřkám díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Tento zápas rozhodla první třetina. Byli jsme nesoustředění a padla na nás deka, když jsme museli čelit řekněme nepřízni osudu. Naštěstí jsme dokázali po první třetině zmobilizovat síly a dodat hře šťávu a herně jsme se zlepšili. Nakonec šlo o hezký florbal plný šancí a akce. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu štěstí v play-off.
60:00
59:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Anna Říhová (9:3).
59:01
Kvapilová slaví hattrick!
58:38
Vyloučen hráč Adina Čermáková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:55
Hráčky Hradce zatím nepustily domácí k balónku.
57:04
Vyloučen hráč Lucie Spěváčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:44
Poměrně slušná šance Hradce na snížení skóre, ale hráčky to nakonec překombinovaly.
53:05
Timeout Florbalová akademie MB
49:18
I Čermáková si na zkompletování hattricku bude muset ještě počkat...
48:19
Rozehrávku Hradce zastavuje Jirková, překonat Uhlířovou se jí ale nepodařilo.
43:37
Říhová střílí těsně nad hradeckou bránu.
42:34
Florbalová akademie ustála i tohle oslabení a vyráží do protiútoku.
41:58
Hra pokračuje pět na čtyři.
40:29
Hradec má přesilovku pět na tři, ale u balónku je zatím Boleslav.
40:19
Vyloučen hráč Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jana Uhlířová družstva IBK Hradec Králové
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 12, Hradec Králové 13.
40:00
39:54
Vyloučen hráč Eliška Ptáčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
38:49
Boleslavské hráčky si dávaly tak dlouho přednost, až balónek zkonfiskoval Hradec.
36:20
Hradec rozehrává před boleslavskou bránou a Špačková si připisuje další úspěšný zákrok.
34:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adina Čermáková, asistoval Kristýna Bauerová (8:3).
34:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Marie Jirková (7:3).
33:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Šarlota Stehlíková, asistoval Kristýna Hofmanová (6:3).
33:15
A vzápětí inkasuje laciný gól.
32:59
Boleslavi se podařilo ubránit oslabení.
31:10
Dvě velké šance v úvodu druhé přesilovky Hradce likviduje Špačková.
30:47
Vyloučen hráč Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Kristýna Gocová (6:2).
28:50
Zmatek před boleslavskou bránou, nakonec se k balónku dostaly dříve boleslavské hráčky.
28:19
Jirková běží sama na bránu, ale Reslerová si tuhle střelu pohlídala.
27:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Magdaléna Studecká (6:1).
27:02
Stehlíková poslala senzační přihrávku Čermákové - ta ale bohužel netrefuje.
24:58
Jirková trefuje pouze boční síť.
23:46
Bauerová střílí nad hradeckou bránu.
21:47
Hradec vstoupil do druhé třetiny o poznání aktivněji, ale zatím se mu nedaří probojovat před boleslavskou bránu.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 22, Hradec Králové 11.
20:00
17:52
Střela z půlky jen těsně míjí boleslavskou bránu.
15:39
Timeout IBK Hradec Králové
15:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Klára Hukalová (5:1).
15:22
Boleslavi se podařilo odskočit do vedení o tři góly, ale Hradec se nevzdává a hra se přesouvá před boleslavskou bránu.
14:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Eliška Pivoňková (4:1).
14:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adina Čermáková bez asistence (3:1).
14:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Tereza Hvězdová (2:1).
14:07
Hradec dokázal využít přesilovku a snižuje na 2:1.
13:23
Vyloučen hráč Kateřina Kvapilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
10:32
Další důležitý zákrok Reslerové a tohle oslabení si už Hradec pohlídá.
10:02
Hradec rozehrává před boleslavskou bránou. Střela jde mimo.
08:40
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
07:13
Nebezpečný protiútok Hradce, ale Špačkové se podařilo střelu vytěsnit mimo bránu.
06:33
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Anna Říhová (2:0).
05:20
Zatím se hraje nahoru a dolů, po faulu u mantinelu je u balónku Hradec.
02:36
Střelu Bauerové zblokovala hradecká obrana.
01:39
Švejdová podruhé v tomto zápase prověřila hostující gólmanku, Reslerová byla tentokrát pozorná.
01:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Sabina Labudová, Kristýna Gocová, Klára Voltrová, Eliška Benešová, Kristýna Hofmanová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Anna Říhová, Eliška Pivoňková, Adina Čermáková, Kateřina Kvapilová, Barbora Doležálková