2:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - PSKC Okříšky-MoBu 7:6
3. Jan Vršek, 6. Jan Vršek, 7. Marek Svoboda, 22. David Špaček, 29. Marek Svoboda, 38. Jan Vršek, 42. Jan Vršek - 11. Adam Ampapa, 13. Adam Ampapa, 20. Martin Noháček, 28. Martin Noháček, 36. Martin Noháček, 41. Tomáš Kuchyňa; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Ondřej Jiránek; vyloučení: 1:2 + Leoš Svoboda 5; využití: 3:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 12 - Radek Korba 18; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:2;
45:00
střely ve 3. třetině domácí 8:4 hosté
45:00
Komentář trenéra domácích pana Třešňáka: Daleko těžší utkání. Soupeř dobře bránil a navíc měl v zádech výborně chytajícího brankáře, díky kterému byl tento zápas takto vyrovnaný. Jsem rád, že i přes nepříznivý vývoj jsme hráli aktivně a zápas dovedli k vítězství. Moc děkuji soupeři za kvalitní zápasy a přeji šťastnou cestu domů. Ještě jednou chci poděkovat fanouškům a rodičům za podporu!
45:00
Komentář trenéra hostí pana Kuly: Z našeho pohledu skvělý zápas, už jsme se i adaptovali a byli rovnocenným soupeřem. Byl vidět rozdíl v podmínkách trénovaní města a vesnice. Kluci bojovali srdnatě a vidí, že se žádného týmu nemusí bát. Všichni zdravíme kapitána týmu, který se léčí z nemoci. Děkujeme Náchodu a přejeme hodně úspěchu ve zbytku sezóny.
45:00
41:20
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
41:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Marek Svoboda (7:6).
40:55
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa bez asistence (6:6).
39:28
Vyloučen hráč Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování hokejky.
37:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Daniel Kříž (6:5).
35:29
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček, asistoval Tomáš Kuchyňa (5:5).
30:00
30:00
střely po druhé třetině domácí 9:11 hosté
30:00
28:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jan Vršek (5:4).
27:15
21:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (4:3).
19:56
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček, asistoval Jiří Uher (3:3).
15:00
15:00
střely po první třetině domácí 8:3 hosté
15:00
12:54
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Leoš Svoboda (3:2).
12:23
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
10:40
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval David Kučera (3:1).
08:33
Vyloučen hráč Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
06:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Špaček (3:0).
05:04
02:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval David Špaček (1:0).
01:43
Vyloučen hráč Leoš Svoboda družstva PSKC Okříšky-MoBu na 5 minut za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Ondřej Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Radek Korba; hráči v poli: David Kučera, Martin Noháček, Jiří Uher, Adam Ampapa, Tomáš Kuchyňa
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Jan Vršek, David Špaček, Lukáš Rázl, Daniel Kříž