3:0
3:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FbC Hradec Králové A 8:2
8. Martin Kršek, 15. Tomáš Hrubý, 26. Jan Lukeš, 27. Tomáš Hrubý, 30. Jan Lukeš, 36. Tomáš Hrubý, 37. Jan Lukeš, 43. Pavel Rous - 11. Tomáš Jerge, 45. Lukáš Ranný; rozhodčí: Libor Štěcha - Ondřej Pech; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Graňák ? - Jiří Malý ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:1;
45:00
Komentář trenéra domácích Víti Roseckého: "Standardní výkon v této části sezóny. Bylo oproti soupeři z prvního vzájemného utkání znát, že postrádal 9 hráčů. I tak díky za zápas, do půlky byl opravdu vyrovnaný a mohlo to skončit jakkoli. Díky i našim super divákům. Počítám 6 fandů, takže díky manželům Krčálovým, Hromádkovým, p. Rousovi a p. Judovi!!!"
45:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Pokorného: Chci pogratulovat soupeři ke třem bodům, které zaslouženě získal. Nám se dnes podařila pouze první třetina. Poté jsme šli výkonem hrubě dolů. Chyběl nám pohyb bez balonku a komunikace, bez toho se bohužel florbal hrát nedá. Utkání si vyříkáme a do druhého duelu vstoupíme v lepším rozpoložení.
45:00
44:06
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Vojtěch Hanka (8:2).
42:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (8:1).
36:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Martin Kršek (7:1).
35:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (6:1).
34:21
Vyloučen hráč Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:08
26:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Lukáš Hudeček (4:1).
25:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Vít Chalupa (3:1).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Martin Kršek (2:1).
10:14
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Jerge, asistoval Filip Čáp (1:1).
07:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Tomáš Hrubý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Filip Čáp, Michal Rolín, Tomáš Chytrý, Lukáš Ranný, Matyáš Makovský
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Michal Přibyl, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Tomáš Hrubý, Martin Kršek