2:2
2:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBC Štíři Č. Budějovice 6:3
3. Tomáš Hrubý, 13. Pavel Rous, 24. Tomáš Hrubý, 26. Martin Kršek, 31. Michal Přibyl, 34. Pavel Rous - 1. Lukáš Tinavský, 18. David Camrda, 22. Jiří Dědič; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Graňák 18 - Kryštof Ernst 32; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0;
45:00
Komentář trenéra Jakuba Junga: Dvě třetiny vyrovnané utkání. Zápas se lámal ve třetí třetině, kde nám už trochu docházela šťáva a slábla koncentrace. Soupeři gratuluji. Děkuji klukům za sezonu, která byla náročná, ale po všech stránkách obohacující. Příští rok se vrátíme silnější!
45:00
Komentář trenéra domácích, V. Roseckého: "Důležité utkání proti nahejpovanému soupeři, který chytil v novém roce výbornou fazónu. Dvě třetiny hrál dobře, těžké se s ním srovnat. Po brzkém pátém gólu ve třetí třetině jsme už zápas ovládli. Díky soupeři a za nás i klukům, kteří podali v dané části sezóny standardní výkon. Hráč zápasu: Tom Hrubý!"
45:00
33:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Martin Kršek (6:3).
30:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Přibyl, asistoval Tomáš Hrubý (5:3).
30:00
30:00
29:59
Konec druhé části.
29:59
Loučíme se s Vámi, ale musíme jít zachvíli pinkat. Závist.
28:00
Golman štírků teď vzal míček do ruky jak rozzuřený Hulk a picnul svého spoluhráče přímo do hlavy.
26:30
Honza Veselý teď kolem nás proběhnul s pokusil se nás svést vypláznutým jazýčkem. NEÚSPĚŠNĚ, JÁ JSEM NA HOLKY.
25:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Tomáš Hrubý (4:3).
25:38
Hrubas nazdar bazar a Kršas vyrval do prázdný.
23:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Michal Přibyl (3:3).
23:45
Hrubas přeběhl celé hřiště, jako naštvaný hrošík z Afriky a zavěsil do vinglu!
22:00
Trenér hrošíků teď křičí přes celou halu, jako by mu někdo přebral holku.
21:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Ondřej Veselý (2:3).
20:40
Všichni už jen čekají na to, až si Honza Veselý přišlápne svůj věčně vypláznutý jazyk.
18:00
Golman hrošíků měl přední tyčku tak zvaně až v Budapešti. Camrda zakončil zpoza branky, div si o tyč nezlomil hůl, jak naše hradecká hvězda přezdívaná Martin Lindros.
17:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda bez asistence (2:2).
16:56
Hrošíci teď měli rozehrávku na penaltovém puntíku a tak dlouho čekali s rozehrávkou, až jim to rozhodčí prostě pískli. Míček pro štírky.
16:30
Dědič hlava hore.
15:40
Pavel Rous ohrozil bránu letící rychlostí jak Taryho auto.
15:00
15:00
14:59
Vyrovnaná třetina, co se dozvíme v dalším pokračování, to je zatím záhadou.
14:59
Náchodská hvězda David Cejny Cejnar nám o přestávkové pauze ukazuje svoje florbalové umění. Do O2 Arény s ním!
12:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Michal Přibyl (2:1).
12:43
Pája Rous teď pokoupal golmana štírků stylem koupaliště Flošna a zavěsil backhandovým blafákem jak Saša Borec Rudd.
11:00
Hráč hippos teď sklepnul míček rukou jako Maradona zamlada, rozhodčí nechávají bez povšimnutí.
09:00
Štírci teď vystrkují svá klepítka.
06:05
Vyloučen hráč David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:05
Přech tvrdě srazil hráče Hippos, jako Vémola v oktagonu.
05:50
Brankář Hippos chytal míček jako horký brambor.
04:50
Pája Rous se snaží prosadit, dnes mu to, ale bohužel zatím nelepí.
04:00
Hippovský trenér velmi prožívá dnešní ZOO derby.
03:20
Vklady na utkání přijímáme u pořadatelského stolku!
02:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (1:1).
02:00
Dnes můžeme sledovat klání hrošíků proti štírkům. Kurz 1,6 na štírky a na mohutné hrošíky 1,01.
00:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Daniel Chvosta (0:1).
00:19
Bleskový vstup budějovických borců do utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Michal Přibyl, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Tomáš Hrubý, Martin Kršek