3:0
2:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - DDM Holice B - MŽ 5:0
4. Jan Faltus, 5. David Valenta, 10. Jan Faltus, 17. Martin Vicenec, 24. Štěpán Stejskal; rozhodčí: Patricie Šedivá - Kristýna Jiráčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojta Krejsa ? - Daniel Jeník ?; po třetinách: 3:0, 2:0;
24:00
23:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Stejskal, asistoval Martin Vicenec (5:0).
16:07
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Jan Faltus (4:0).
12:00
12:00
09:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Štěpán Stejskal (3:0).
07:06
Vyloučen hráč Lukáš Roček družstva DDM Holice B - MŽ na 2 minuty za blokování hokejky.
04:52
Vlastní branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil David Valenta (2:0).
03:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus bez asistence (1:0).
03:24
Vyloučen hráč Martin Vicenec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Kristýna Jiráčková.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Holice B - MŽ:
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Vojta Krejsa; hráči v poli: Jan Faltus, Michal Lerch, Huslen Munkh-Erdene, Albert Lepin, Jakub Jakeš