0:2
1:1
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 1:3
21. Matyáš Andrejsek - 2. Huslen Munkh-Erdene, 12. Jan Faltus, 23. Martin Vicenec; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Kristýna Jiráčková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Lexman ? - Jakub Kudlačík ?; po třetinách: 0:2, 1:1;
22:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Štěpán Stejskal (1:3).
20:43
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Matyáš Andrejsek z trestného střílení (1:2).
15:06
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
13:48
trenér České Skalice je naštvaný
12:00
12:00
11:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Antonín Appl (0:2).
10:59
Vyloučen hráč David Vo družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za vražení zády.
01:59
Vyloučen hráč Šimon Príbojský družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
01:49
Letohrad má střeleckou převahu
01:12
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Albert Lepin (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Kristýna Jiráčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jakub Kudlačík; hráči v poli: Václav Novotný, Michal Lerch, Huslen Munkh-Erdene, Albert Lepin, Jakub Jakeš