4:0
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 8:1
6. Ivana Vachovcová, 7. Ivana Vachovcová, 19. Ivana Vachovcová, 22. Kateřina Krůsová, 26. Terezie Lejbová, 34. Ivana Vachovcová, 35. Leona Plasová, 36. Nikola Verbičová - 20. Karolína Raslová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Šimon Dubský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Anna Urbanová 9 - Kristýna Votýpková 18; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:0;
36:00
35:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Verbičová, asistoval Veronika Lízalová (8:1).
34:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Leona Plasová bez asistence (7:1).
33:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Karolína Šteffelová (6:1).
25:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Ivana Vachovcová (5:1).
24:00
24:00
21:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kateřina Krůsová, asistoval Veronika Lízalová (4:1).
20:05
Vyloučen hráč Kateřina Mašková družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karolína Raslová bez asistence (3:1).
18:49
12:00
12:00
08:30
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
06:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Alžběta Kopřivová (2:0).
05:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Nikola Verbičová, Alžběta Kopřivová, Tereza Havlová, Terezie Lejbová, Kateřina Krůsová