0:4
3:0
- : -

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 3:5
27. Nicol Hrnčířová, 30. Victoria Bartošová, 36. Nicol Hrnčířová - 6. Tereza Hvězdová, 14. Tereza Hochmannová, 18. Kristýna Gocová, 19. Kristýna Gocová, 19. Tereza Hvězdová; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Vítek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Markéta Sovinová 18 - Adéla Špačková 12; po třetinách: 0:1, 0:4, 3:0;
36:00
35:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nicol Hrnčířová, asistoval Tereza Arijčuková (3:5).
33:50
Vyloučen hráč Veronika Táchová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
29:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Victoria Bartošová bez asistence (2:5).
26:31
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nicol Hrnčířová bez asistence (1:5).
24:00
24:00
18:17
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Eliška Benešová (0:5).
18:00
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Adéla Kozlová (0:4).
17:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Šarlota Stehlíková (0:3).
13:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hochmannová, asistoval Kristýna Gocová (0:2).
12:00
12:00
05:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Kristýna Gocová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Tomáš Vítek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Špačková; hráči v poli: Natálie Hodková, Kristýna Gocová, Adéla Kozlová, Tereza Hochmannová, Tereza Hvězdová