2:0
2:2
- : -

FBC TJ Jablonné nad Orlicí - IBK Hradec Králové 5:3
1. Adéla Kosková, 13. Adéla Kosková, 19. Eliška Pešavová, 25. Adéla Kosková, 35. Eliška Pešavová - 5. Tereza Rejmanová, 29. Kristýna Gocová, 32. Tereza Hochmannová; rozhodčí: Marek Čížek - Jan Čečetka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Monika Rubešová 12 - Lucie Melicharová 18; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:2;
36:00
34:14
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová bez asistence (5:3).
33:45
Vyloučen hráč Martina Jurenková družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
31:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hochmannová bez asistence (4:3).
28:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Tereza Hvězdová (4:2).
28:26
Hráčka Hradce poslala na branku smeč jako tenisová legenda Federer.
28:00
Z ochozů můžeme slyšet fanynky z Jablonné.
24:30
Nechápu co k tomu říct ale Jablonné zase dalo gol v první minutě, dnes už asi po 3.
24:29
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Kristýna Vondráčková (4:1).
23:19
Hráčka s číslem 15 z Jablonné poslala golmanku na párek ale jasnou tutovku neproměnila .
21:33
Za mě zatím velice vyrobnané utkání ale chtělo by to více branek, šance jsou ale obě golmanky chytají zatím skvěle.
18:10
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Marková (3:1).
18:10
Brácha na bráchu, střela, gooool. Stav utkání 3:1
16:11
Hráčka z Jablonné právě zkoušela z rohu překvapit golmanku Hradce.
12:25
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Barbora Marková (2:1).
12:25
Jako minulou třetinu tak i tuhle Jablonné začalo ve vysokém tempu.
12:00
12:00
Střely: Jablonné 7 , Hradec 8 .
12:00
11:30
Poslední dobou se nic zajímavého neděje.
05:33
Jasná tutovka domácích neproměněna.
04:23
Hráčka hostí vystihla chybnou rozehrávku a svojí střelou proměnila jasnou tutovku.
04:18
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Rejmanová bez asistence (1:1).
00:28
Domácí Jabloné jako v prvním zápase začali napadat už od začátku a vyplatilo se to stav utkání 1:0 .
00:25
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková bez asistence (1:0).