3:1
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - TJ Sokol H. Brod 5:2
7. Jakub Horský, 25. Filip Krpálek, 34. Vojtěch Žďánský, 35. Štěpán Vyskočil, 41. Štěpán Vyskočil - 18. Josef Žáček, 43. Daniel Vorlíček; rozhodčí: Jiří Vrána - Daniel Kršek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Patrik Kalina ? - Michal Novák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:1;
45:00
44:32
Timeout TJ Sokol H. Brod
42:31
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Daniel Vorlíček, asistoval Filip Lébl (5:2).
40:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Vyskočil, asistoval Mojmír Mopils (5:1).
37:50
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
37:50
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
34:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Štěpán Vyskočil, asistoval David Vlk (4:1).
33:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vojtěch Žďánský, asistoval Filip Krpálek (3:1).
30:00
30:00
24:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Filip Krpálek, asistoval David Vlk (2:1).
17:26
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Adam Veselovský (1:1).
15:00
15:00
06:51
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Filip Krpálek (1:0).
02:37
Vyloučen hráč Martin Kolář družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Vrána a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H. Brod: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Filip Lébl, Josef Žáček, Adam Veselovský, Daniel Vorlíček, Vít Pecen