3:0
0:0
- : -

Spartak Pelhřimov B - Hippos Žďár n/S. B 3:0
19. Petr Zajíček, 20. Vojtěch Mozr, 21. Petr Zajíček; rozhodčí: Petr Kadlec - Zdeněk Rada; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Ondřej Kocián ? - Petr Krátký ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 0:0;
45:00
37:27
Vyloučen hráč Michal Pátek družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:53
Timeout Hippos Žďár n/S. B
32:10
Vyloučen hráč Branislav Drgoňa družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
23:40
Vyloučen hráč Libor Čech družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Petr Zajíček, asistoval Martin Kos (3:0).
19:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Vojtěch Mozr, asistoval Branislav Drgoňa (2:0).
18:51
15:00
15:00
08:36
Vyloučen hráč Jan Koten družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za špatné střídání.
02:35
Vyloučen hráč Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. B:
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Ondřej Kocián; hráči v poli: Libor Čech, Jan Koten, Petr Zajíček, Tomáš Váňa, Martin Kos