3:1
1:2
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - Panthers Praha B 7:3
4. Jiří Ureš, 9. Vít Schneider, 10. Daniel Schwab, 13. David Stejskal, 15. David Stejskal, 24. Vít Schneider, 33. Filip Balek - 23. Adam Jebousek, 27. Adam Jebousek, 35. Kryštof Novotný; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Miroslav Kuf; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Radek Brych ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:2;
36:00
34:55
Timeout Panthers Praha B
34:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Kryštof Novotný, asistoval Adam Jebousek (7:3).
32:28
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Daniel Schwab (7:2).
29:38
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
26:41
Trestné střílení družstva Panthers Praha B neproměnil Adam Jebousek.
26:16
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Jebousek bez asistence (6:2).
24:00
24:00
23:09
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval Jiří Ureš (6:1).
22:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Jebousek, asistoval Daniel Novotný (5:1).
18:22
Vyloučen hráč Adam Jebousek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:25
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil David Stejskal, asistoval Jiří Ureš (5:0).
12:17
12:00
12:00
09:08
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Daniel Schwab, asistoval Michal Petrásek (3:0).
08:46
Vyloučen hráč Jan Ješetický družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
08:00
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval Michal Šefrna (2:0).
03:14
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Miroslav Kuf.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Marek Schneeberg; hráči v poli: Michal Petrásek, Roman Vršecký, David Stejskal, Jiří Ureš, Daniel Schwab