0:4
0:3
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Ivanti Tigers Jižní Město 2:8
1. Nicola Ilkiv, 4. Karolína Bulvová - 11. Tereza Peková, 15. Andrea Břeská, 17. Lucie Šárová, 17. Andrea Břeská, 19. Andrea Břeská, 32. Markéta Šťastková, 32. Barbora Špačková, 34. Andrea Břeská; rozhodčí: Tomáš Mádr - Marek Střída; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Macounová ? - Markéta Sládková ?; po třetinách: 2:1, 0:4, 0:3;
36:00
33:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Andrea Břeská, asistoval Barbora Špačková (2:8).
31:40
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
31:40
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Andrea Břeská (2:7).
31:13
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Šťastková, asistoval Tereza Peková (2:6).
24:35
Vyloučen hráč Markéta Šťastková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
18:46
16:36
16:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Šárová, asistoval Veronika Balejová (2:3).
14:17
12:00
12:00
10:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Tereza Peková, asistoval Veronika Balejová (2:1).
07:45
Vyloučen hráč Adéla Fišerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:59
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Karolína Bulvová, asistoval Eliška Malíková (2:0).
00:53
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nicola Ilkiv, asistoval Nicol Hyková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Mádr a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Malíková, Adélka Skořepová, Veronika Křečková, Klára Bačkovská, Karolína Bulvová