4:0
4:1
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:1
1. Jakub Hornych, 4. Prokop Hanzlík, 6. Petr Hlušička, 8. Jakub Hampl, 17. Petr Hlušička, 22. Václav Tošovský, 23. Jakub Hampl, 24. Václav Tošovský - 18. Nikolas Brdíček; rozhodčí: Pavel Špryňar - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Šolc ? - Vojta Krejsa ?; po třetinách: 4:0, 4:1;
24:00
23:43
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Josef Marcaník (8:1).
22:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Hampl bez asistence (7:1).
21:38
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Prokop Hanzlík (6:1).
20:46
Vyloučen hráč Kristián Paštika družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Nikolas Brdíček, asistoval Albert Lepin (5:1).
16:50
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hlušička bez asistence (5:0).
15:27
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
07:13
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Hampl, asistoval Jakub Hornych (4:0).
05:55
03:39
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Prokop Hanzlík bez asistence (2:0).
00:41
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Hornych, asistoval Kryštof Kulhánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Vojta Krejsa; hráči v poli: Václav Novotný, Michal Lerch, Huslen Munkh-Erdene, Albert Lepin, Nikolas Brdíček