2:1
1:3
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:5
9. Matěj Tlustý, 21. Adam Průša, 25. Tomáš Jarolímek, 37. Vojtěch Hovorka - 13. Maxim Kubelka, 30. Jakub Kalous, 36. Petr Doleček, 36. Adam Šubert, 43. Jakub Kalous; rozhodčí: Pavel Houserek - Gabriela Žáčková; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Matěj Urban 10 - David Hlaváček 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:3;
45:00
44:59
Střely na branku: Domácí 8 Hosté 8
42:29
Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Kalous, asistoval Adam Šubert (4:5).
41:02
Vyloučen hráč Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
36:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Hovorka, asistoval Matěj Tlustý (4:4).
35:56
Vyloučen hráč Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
35:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert, asistoval Štěpán Appl (3:4).
35:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Matouš Faltus (3:3).
33:56
Vyloučen hráč Matěj Horký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku: Domácí 7 Hosté 4
29:33
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Kalous bez asistence (3:2).
24:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek, asistoval Matěj Horký (3:1).
20:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Tomáš Jarolímek (2:1).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku: Domácí 7 Hosté 3
12:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jakub Kalous (1:1).
08:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Dominik Tichý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Gabriela Žáčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Tomáš Marel, Jiří Lhotský, Matěj Tlustý, Matěj Horký, Matyáš Havrda