0:1
3:7
- : -

Klub SPV Pardubice - Florbal Primátor Náchod B 3:14
34. Matěj Kourek, 40. Matěj Kourek, 44. Tomáš Mojžíšek - 1. Pavel Misinský, 6. Daniel Kříž, 7. Patrik Winter, 7. Michael Havran, 8. Jakub Krtička, 15. Daniel Kříž, 21. Patrik Winter, 32. Matěj Němeček, 33. Patrik Winter, 34. Jakub Krtička, 36. Daniel Kříž, 38. Patrik Winter, 39. Antonín Vančák, 42. Patrik Winter; rozhodčí: Veronika Čubová - Lucie Stejskalová; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Jindřich Špás 10 - Aneta Kašparová 1, Šimon Sedláček 2; po třetinách: 0:6, 0:1, 3:7;
45:00
Střely po 3.tř.: NÁCHOD 8:5 PCE
45:00
43:38
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Tomáš Mojžíšek, asistoval Matěj Kourek (3:14).
42:47
Dnes tu ty góly padají jako střecha v České Třebové
41:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Michael Havran (2:14).
39:49
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Ondřej Jákl (2:13).
39:04
Winter, pravá ruka šéfkuchaře Vančáka, připravil gólovku v podobě Štědrovečerní večeře
38:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Antonín Vančák, asistoval Patrik Winter (1:13).
37:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Daniel Kříž (1:12).
35:29
Vyloučen hráč Tomáš Kvapil družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
35:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Daniel Kříž, asistoval Patrik Winter (1:11).
34:40
Zmrzlý Sedláček nečekal ojedinělý průchod přes Brahovu obranu a trochu to podcenil
33:27
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Jindřich Špás (1:10).
33:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Patrik Winter (0:10).
32:40
32:00
Teď naopak mrzne v bráně Sedláček, Aneta na střídačce.
31:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Matěj Němeček, asistoval Pavel Misinský (0:8).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Sedláček družstva Florbal Primátor Náchod B
26:31
Vyloučen hráč Vojtěch Vašek družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hrubost.
22:39
Patrik Winter má nejspíš zamlžené brýle, 2 střely poslal vedle brány do nekonečna a ještě dál
20:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Antonín Vančák (0:7).
20:00
Soupeři jsou už 2 třetiny AFK , Náchod využívá jejich nepřítomnosti a většinu hry má míček na hokejkách
15:01
Kříž potvrzuje formu a dává gól 1 s před koncem třetiny !!
15:00
15:00
Střely po 1.tř.:PCE 0:9 NÁCHOD!
15:00
14:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Daniel Kříž, asistoval Michael Havran (0:6).
12:00
Soupeři jsou zmatení napadáním Dandy Kříže a Vančáka
10:40
Lukáš Braha statečně brání a soupeř tím pádem má 0 % šanci
09:55
Vyloučen hráč Václav Pauliš družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání.
09:18
Kašparová bude dnes asi bez práce
08:00
Michal Havran nechtěně vymetl soupeři pravý horní růžek branky
07:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Pavel Misinský (0:5).
07:20
Patrik Wintrů zasadil neskutečnou pumelicu do soupeřovi branky
06:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Michael Havran, asistoval Antonín Vančák (0:4).