0:0
1:1
- : -

FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní - FbC Aligators 4:1
3. Lukáš Vašínek, 7. Ladislav Dufek, 11. Zdeněk Štarha, 28. Lukáš Vašínek - 34. Marcel Lanžhotský; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Malík ? - Zbyněk Sekanina ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 1:1;
36:00
35:59
Trestné střílení družstva FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní neproměnil Ladislav Dufek.
33:41
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Marcel Lanžhotský, asistoval Martin Svoboda (4:1).
27:45
Branku družstva FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Petr Matějíček (4:0).
24:00
24:00
19:20
Vyloučen hráč Roman Kalus družstva FbC Aligators na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:00
12:00
10:13
Branku družstva FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vstřelil Zdeněk Štarha, asistoval Lukáš Vašínek (3:0).
06:56
Branku družstva FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Petr Matějíček (2:0).
02:47
Branku družstva FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Stanislav Bazala (1:0).
02:34
Vyloučen hráč Zdeněk Štarha družstva FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators: brankář: Zbyněk Sekanina; hráči v poli: Rostislav Zouhar, Marcel Lanžhotský, Richard Pučálka, Bořek Richter, Petr Osolsobě