11:0
0:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město B - Viking TJ Kobylisy 11:1
18. Tereza Sládková, 18. Tereza Chvátalová, 19. Lucia Jelínková, 20. Petra Mikešová, 22. Tereza Chvátalová, 23. Tereza Sládková, 24. Lucia Jelínková, 24. Tereza Chvátalová, 26. Lucia Jelínková, 27. Tereza Chvátalová, 30. Lucia Jelínková - 43. Barbora Dvořáková; rozhodčí: Filip Rabiňák - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petra Šebestová ? - Tereza Krmelová ?; po třetinách: 0:0, 11:0, 0:1;
45:00
42:15
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Barbora Dvořáková, asistoval Martina Limburská (11:1).
38:36
Vyloučen hráč Simona Jílková družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:05
Vyloučen hráč Michaela Šmejkalová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:43
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Tereza Chvátalová (11:0).
27:37
Dobrý zákrok gólmanky Vikingů, vleže zachytila balónek ještě před brankovou čárou.
26:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Lucia Jelínková (10:0).
26:12
Chvátalová na Jelínkovou, Jelínková na Chvátalovou a je to 10:0.
25:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Lucia Jelínková bez asistence (9:0).
24:45
Vondráčková dávála Jílkové na střed a ta se dostala až zakončení, ale jen na hrudník gólmanky.
23:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Ivana Hyršlová (8:0).
23:56
Chvátalová úplně sama a backhandovou kličkou překonává gólmanku.
23:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Kateřina Moťková (7:0).
22:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Sládková, asistoval Alena Slováková (6:0).
22:40
A je to tu zase. Pátá, právě teď odbila, pátá, právě teď odbila nááám.
21:52
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Daniela Kvasková (5:0).
21:52
Kvaskové vyloučení prospělo, nahrává na 5. gól Tigers.
21:41
Jinak jsme výraznější šance neviděly a po pokecu s vyloučenou se zase hraje 5 na 5.
20:08
Přesilovka zatím v režii Vikingů, Jílková tefuje gólmana, ale Tigers vyhazují.
19:24
Vyloučen hráč Daniela Kvasková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání.
19:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Petra Mikešová, asistoval Lucia Jelínková (4:0).
19:07
Mikešová si spravila chuť a doklepla balónek do prázdné.
18:08
17:58
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Alena Slováková (2:0).
17:43
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Sládková bez asistence (1:0).
17:43
Gólmanka Kobylis se nestihla přesunout a máme tu první gól zápasu!
17:14
Jílková dobře obíhala bránu Tigers, trefuje gólmanku.
15:45
Dvořáková v samostatném úniku trefuje helmu.
15:00
15:00
1. třetina nepřinesla trochu nečekaně žádný gól, tak snad se to teď zlepší.
15:00
11:26
Krmelová si teď nerozuměla s obránkyní a zavánělo to průšvihem, naštěstí hráčk soupeře stála daleko.
10:50
Kvasková běžela sama na bránu a dobře mířila na protější tyčku, ale netrefuje.
10:00
Chvátalová nejprve promáchla na středu, poté ji napodobila Mikešová, která byla opět sama před odkrytou bánou. Kobylisy teď měly víc štěstí než rozumu.
08:50
Dobrá nabídka na druhé straně pro Mikešovou, ale gólmanka se stihla do střely položit.
08:03
Kobylisy teď několikrát v přečíslení, ale Tigers trochu se štěštím drží čisté konto.
05:50
Vondráčková v dobré pozici před bránou, ale trefuje pouze gólmanku.
03:02
Hraje se spíše na polovině Kobylis, ale vyloženou šanci jsme zatím neviděli.
00:40
První šance Tigers končí na hrudi gólmanky Vikingů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Rabiňák a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město B:
00:00
Vítáme Vás u dalšího dílu gólových žní na Barrandově. Kolik fíků uvidíme tentokrát?