2:1
6:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 11:5
4. Jaroslav Jaroš, 7. Michal Klápa, 14. Michal Klápa, 25. Michal Strachota, 33. Daniel Nicklas, 50. Michal Chudina, 52. Jaroslav Jaroš, 56. Michal Strachota, 58. Michal Klápa, 59. Michal Chudina, 60. Michal Strachota - 1. Ondřej Riebauer, 2. Jaromír Lisa, 5. Ondřej Riebauer, 7. Tomáš Nushart, 26. Ondřej Riebauer; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Daniel Váradi 2, Václav Zavadil 23 - Oskar Blaha 27; po třetinách: 3:4, 2:1, 6:0;
60:01
Komentář kapitána hostí Antonína Pertlíka: Děkujeme soupeři za utkání, zítřejší zápas začíná za stavu 0:0.
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Absolutně se nám nepovedl vstup do zápasu. Poté nastal neskutečný obrat a myslím, že jsme soupeře přehráli po taktické stránce a potěšili neskutečné domácí fanoušky jedenácti góly. Poučíme se z chyb a zítra budeme ještě silnější a připravenější. Díky"
60:00
59:50
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
59:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (11:5).
58:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina bez asistence (10:5).
58:06
Hosté opět v 6
57:08
Klápa trefuje odkrytou klec a navyšuje karlovarské vedení již na čtyři branky
57:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (9:5).
56:55
Hosté v 6
55:44
Strachota nádhernou ranou trefuje přesně
55:43
55:32
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
55:32
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
54:38
Klápa už střílel do prázdné, jeden z obránců však skvěle zaskočil za brankáře a zabránil jistému gólu
54:00
První lajna Kladna zatapí domácí obraně
52:21
Domácí fanoušci jsou ve varu a ženou svůj tým dopředu
51:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Jan Zavadil (7:5).
49:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Ondřej Vavro (6:5).
49:33
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
47:38
Tohle je klasická play off bitva, boj o každý metr a řada šancí
45:43
Teď se nám střídají tvrdé zákroky na obou stranách
44:31
Strachotu teď tvrdě srazil jeden z kladenských obránců, věřme že bude pokračovat
43:24
Kladno do hry začalo častěji posílat svou elitní lajnu, uvidíme zda jim to přinese ovoce
36:33
Dnešní utkání sleduje 260 fantastických diváků.
34:40
Klápa nabízel před branku Mutínskému, ten na míček nedosáhl
32:28
Nicklas byl tísněn obranou, přesto vypálil a střelou pod břevno opět srovnává
32:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas bez asistence (5:5).
31:01
Černého střelu Zavadil vůbec neviděl, naštěstí však nemířila mezi tři tyče
30:00
Svatek předvedl krássný obranný blok
29:02
Zavadil sice vstřelil gól, byl však při výhozu blízko brankáři, branka tak neplatí
27:12
Bělochova střela od půlky branku minula
25:27
Kladenská první lajna dělá domácím obrovské problémy, tedntokrát se opět prosazuje Riebauer a kompletuje hattrick
25:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Miloš Tyl (4:5).
24:38
Strachota se s tím nemazlil a střelou z výběhu vyrovnává
24:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Ondřej Vašíček (4:4).
23:33
Zavadil šel sám na Blahu, ten ho však vychytal
22:45
Domácí nastoupili do druhé třetiny s pozměněným pořadím svých lajen, uvidíme zda se jim to vyplatí
16:42
Teď se hraje opravdu hodně tvrdě, někdy až za hranicí pravidel, rozhodčí však zůstávají v klidu a nevylučují ani na jedné straně
14:25
Domácí šli ve třech na branku, Svatek to vzal na sebe a těsně nezamířil přesně
13:25
Fantastická akce domácích, Strachota nejprve předvedl skvělý návrat, kdy čistě vybojoval míček, který posunul na Klápu a ten se nemýlil
13:24
12:00
Mandler dostal skvělou přihrávku od Šnajdra, míček mu však skočil a tak Blaha s jeho pokusem neměl problém
06:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart bez asistence (1:4).
06:12
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary
04:37
Dnes to vypadá na hodně bohaté utkání, domácí obrana nepohlídala Riebauera a ten z bezprostřední blízkosti prostřeluje Váradiho
04:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Jakub Černý (1:3).
03:48
Střelu Jaroše tečoval jeden z obránců a obloučkem překonal gólmana hostí
03:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Ondřej Vavro (1:2).
03:06
Hned od úvodu se hraje hodně tvrdě, hráči si nedarují nic zadarmo
01:39
Smolný okamžik pro domácí, míček, který mířil před branku si Lisa smolně srazil za svého gólmana
01:38
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa (0:2).
00:52
Riebauer se rychle uvolnil a střelou nad Váradiho nohu otevírá skóre
00:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Tomáš Nushart (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Matyáš Kalina, Jakub Černý, Ondřej Riebauer, Miloš Tyl, Tomáš Nushart
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Jan Běloch, Ondřej Vašíček, Michal Klápa, Michal Strachota, Jiří Mutínský