1:0
0:2
0:0

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:3pn
1. Ondřej Mikeš, 22. Marek Matejčík - 41. Jan Daniš, 48. Matyáš Šindler, N Jan Daniš; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 196; zásahy brankářů: Jan Barák 17 - Štěpán Laja 20; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Jan Daniš a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Jakub Mendrek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Mikuláš Krbec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Aleš Zálesný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Jiří Koutný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Michal Sládek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Matejčík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Filip Hrabal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Martin Pražan , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: Chodov 4:3 Ostrava
70:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana pana Ševčíka: Dnes jsme si šli pro vítězství. Celý tým věřil v úspěch. Nejtěžší to bylo za stavu 0:2, kdy jsme museli hodně pracovat v hlavách a sebrat se k závěrečnému náporu. Roli černého koně play-off plníme podle plánu. Doma si jdeme pro vedení v sérii.
70:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: "Dlouho jsme zápas drželi poměrně pevně v rukách a ve 2. třetině jsme měli dost šancí na to, abychom výrazněji odskočili. Bohužel jsme je neproměnili a ve 3. třetině jsme udělali několik hrozných chyb, které Ostrava potrestala. Nájezdy pak už byly loterie. Teď hlavně musíme doléčit šrámy a pak hurá do Ostravy!"
70:00
67:00
V parádním tempu můžeme vidět mnoho šancí a pěkně nervozní fanoušky.
61:30
Barák skvělým zákrokem zachránil domácí tým.
59:00
Domácí přesilovku ubránili a máme tu poslední minutu základní hrací doby.
58:16
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:15
Juhaňák v dobré pozici nedokázal usměrnit střelu mezi tři tyče.
57:02
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
56:30
Ostrava opět v 6 proti 5 při ponechané výhodě.
55:20
Matejčík a Vávra opět v breaku 2 na 1, ostravská obrana si poradila.
54:30
Mikeš dostal balonek do brankoviště, Vávra ani Matejčík ho nedokázali dostat za záda Laji.
52:20
Velice opatrný florbal, každá chyba může rozhodnout.
50:15
Parádní zákrok Baráka drží Chodov v naději.
47:10
Ostrava si počkala, poté přešla do breaku 3 na 1 a máme srovnáno.
47:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler bez asistence (2:2).
46:30
Chodovská střídačka mohutně slaví každý úspěch.
45:51
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
45:10
Ostrava hraje ve výhodě, Maxa fauloval a je to 6 na 5.
43:00
Ostrava přešla do osobní obran, takže to je spíše takové vyčkávání.
40:10
Spektakulární gól! Daniš si vzal balonek z buly, přehodil Baráka a Ostrava snižuje.
40:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Filip Hrabal (2:1).
39:30
Chodov ke konci třetiny uklidnil tempo a držel balonek v obraném pásmu.
36:40
Další nevyužité přečíslení Chodova, tentokrát se netrefil Vávra.
36:00
Maxa v parádní pozici ze středu těsně míjí branku soupeře.
34:30
Mikeš z přečíslení 2 na 1 po přihrávce Matejčíka nedokázal zamířit přesně.
33:20
Pár střel na branku Ostravy, větší příležitost jsme však neviděli.
31:20
A Chodov si vyzkouší přesilovou hru.
31:13
Vyloučen hráč Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
30:00
Kašovského nahození končí těsně mimo branku Laji.
28:30
Skvělý zákrok Baráka proti střele z ostrého úhlu.
27:55
Ondrušek opět na zemi, drží se za koleno a nevypadá to dobře.
27:20
Chodov se snaží protlačit k jakékoliv střele, ale Ostrava skvěle brání.
24:00
Hra ze stranu na stranu, čas od času přijde ostřejší zákrok, ale hraje se parádní florbal.
22:10
Barák skvělým zákrokem likviduje střelu Zálesného.
21:28
A máme tu znovu rychlý gól, Marek Vávra si opět připisuje hráč s číslem 21 a Chodov vede 2:0
21:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Marek Vávra (2:0).
20:30
Ondrušek našel skvělým pasem Krbce, toho však parádním zákrokem vychytal Laja.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli opět hosté a začínají na balonku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 7:6 Ostrava
20:00
19:10
Krbec získal v oslabení balonek a šel ihned do protiútoku. Jeho střelu však parádním zákrokem zneškodnil Laja.
17:53
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
16:25
Ondrušek se přesunul za mantinel, ale nevypadá to dvakrát dobře.
16:20
Ondrušek se ocitl na zemi a už je v péči ošetřovatelů.
14:40
Ostrava přitlačila a uzamkla domácí borce v zámku. Zatím však bez gólového účinku.
12:10
Přečíslení 2 na 1 skvěle vyřešil Bauer a vybojoval na sebe faul při odebrání balonku.
11:00
Vávra trochu přiostřil při souboji s Lajou a rozhodčí přerušují hru.
09:20
Chybu v rozehrávce Maxi hosté potrestat nedokázali.
08:10
Chodov teďka převzal iniciativu a držel balonek na svých holích. Ostrava se k němu vrátila po neúspěšném chodovském pokusu.
05:50
Matejčík z breaku dokázal míček uklidnit a nakonec i zakončit, Laja však parádně přečetl jeho úmysl.
04:10
Zaváhání Kašovského Mendrek neproměnil.
02:30
Ostrava drží balonek na své půlce a vyčkává na šanci.
00:40
A máme tu rychlý gól domácích. Mikeš dokázal zužitkovat break a máme tu vedení.
00:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a začnou na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Patrik Posselt, Jiří Bauer, Jan Křiva, Jiří Juhaňák, Aleš Zálesný
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Marek Švajný, Tom Ondrušek, Jiří Koutný, Mikuláš Krbec