1:1
2:2
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 5:7
18. Lukáš Kvapil, 18. Marek Zapletal, 21. Lukáš Pešat, 48. Matěj Kostka, 59. Matěj Kostka - 13. Jan Natov, 14. Tadeáš Chroust, 16. Jakub Bína, 17. Jiří Curney, 33. Jan Řehoř, 41. Filip Zakonov, 60. Martin Tokoš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 362; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:2;
60:00
Střely ve třetí 7:9, 23:27 celkem.
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Jana Pazdery: "Měli jsme až moc opatrný vstup do zápasu, kdy nás vůbec nezdobila naše aktivní hra. Pomohl nám gól z přesilovky, díky kterému jsme zvýšili aktivitu s míčem i bez něj a šli do zaslouženého vedení 4:0. Soupeř se pak vrátil díky třem gólům z dálky do zápasu. Naštěstí nás tento moment nezlomil, uklidnili jsme hru a šli do zaslouženého vedení. Závěr z naší strany byl ubojovaný. Těšíme se na zítřek."
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila (1) "Dnes jsme bohužel zahráli velmi špatně první třetinu, kdy se soupeř dostal do vedení 4:0, sice po timeoutu jsme se trochu přitáhli, ale stále jsme měli hrát z dobré obrany. Dnes jsme měli daleko více příležitostí skórovat oproti dvěma zápasům venku, je potřeba tyto nabídnuté šance využívat."
60:00
Michal Kvapil (2): "Půjdeme se z toho vyspat a zítra je před námi nová výzva, vzít si z dneška pozitivní věci a jít do toho za stavu 0:0 a pokusit se uhrát zítřejší zápas. Děkuju vynikajícím divákům za podporu, doufám, že nás přijdou podpořit i zítra."
60:00
59:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jan Natov (5:7).
59:01
Závěrečný nápor.
58:38
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka z trestného střílení (5:6).
58:38
Ještě to bude zajímavé.
57:58
Natov nasbíral pár cenných vteřinek, přesto málem Kvapil dokázal ještě snížit.
56:15
Jurčík skákavou náhru neumístil přesně.
55:38
Volek stál až za Řehořem, který si tak snadno přebírá balon.
53:06
Jurčík si zrovna vůbec nerozuměl se spoluhráči a středem to poslal do země nikoho.
52:40
Hra má vysoké tempo, hodné play off!
52:12
Bauer vytěsnil backhand Kittela ve velké šanci.
49:03
Domácí oslabení přežili a jsou relativně na dostřel.
47:25
47:01
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra bez hokejky.
40:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Jakub Bína (3:6).
40:27
Kostka sice náhře před kasu zabránil, ale následně sám namazal na gól.
40:00
40:00
Střely ve druhé 8 (16) ku 6 (18).
40:00
38:30
Ve stejném střídání Kittelova náhra nenašla Kvapila a Pluhař sám zkoušel drze lob, ale už to bylo přetažené jak po dvanáctce v práci.
38:12
Pluhař si udělal kličku na Kittela, ale víc toho neprostřelil.
37:45
Teď skákal kulatý nesmysl snad všude kolem kasy domácích, můžou být rádi, že to není 3:6.
36:24
Kittel ještě chtěl vracet na Pešata, ten to bohužel nečekal.
35:31
Tom. Chroust nebezpečně nehlídán, ale přestřelil.
34:46
Tokoš nesebral Pešatovi míček čistě.
32:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Jakub Gruber (3:5).
31:51
Pešat se zjevil zničehonic v úniku, ale na Bauerovi ztroskotal.
30:55
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
30:55
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
30:55
Už toho pošťuchování bylo oboustranně moc.
29:00
Středočeši překombinovali, Bína jen do Michajloviče.
28:06
Teď hrozili pro změnu domácí, Kvapil ani Kostka nebyli úspěšní.
27:36
Tomašík předvedl, jak se rozehrává standardka. Okamžitě předložil přesný pas Hofferovi, ten netrefil.
24:52
Sám jsem myslel, že Boleslav skórovala, ale gól nakonec nebyl, domácí muž v masce se doslova obětoval, aby neinkasoval a muselo se přerušit, aby byl ošetřen.
23:51
Kittel by šel sám, bohužel pro jeho tým si ale míček na jeho hokejce dělal, co chtěl.
22:17
Zakonov teď perfektním obranným zákrokem zachraňuje svůj tým od vyrovnání.
20:37
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat bez asistence (3:4).
20:37
Nahození od půlky, teč a je to jen o gól.
20:00
20:00
Střely v první 8:12.
20:00
19:03
Curney viděl Bínu, který by dával do prázdné, ale nahrávku překazil někdo z domácích.
17:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Ladislav Gál (2:4).
17:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Lukáš Pešat (1:4).
17:22
Kvapil z otočky otevírá skóre za domácí!
16:57
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
16:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (0:4).
16:57
Zatím to tu zavání debaklem.
16:30
Koncovka zatím činí šelmám potíže.
15:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (0:3).
15:19
Teď ovšem obrovská chyba a je to už 0:3.
13:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Milan Tomašík (0:2).
13:03
Až teď.
12:32
Tad. Chroust sám před Michajlovičem nedává.
12:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Josef Pluhař (0:1).
12:09
Pluhař křížem na Natova, který skóruje.
11:04
K překvapení všech to hrají hosté na Curneyho, ten se zatím neprosadil.
10:22
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
10:00
Vyloučení po sekeře na domácí straně.
09:24
Krzyžanek nebyl se svým pokusem přesný.
08:05
Starší z Chroustů skončil na domácí střídačce.
06:10
Natov zablokován Kostkou.
05:58
V situaci 3 na 1 Pešat neprocpal náhru na Kittela.
04:06
Tadeáš Chroust dostal namazáno po nepovedené domácí rozehře.
01:57
Michajlovič s jistotou bere míček za svou bránou.