2:6
1:3
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 3:10
21. Petr Kittel, 35. Lukáš Petřík, 55. Michal Nagy - 5. Martin Tokoš, 21. Jakub Bína, 22. Tomáš Chroust, 25. Jakub Bína, 36. Tomáš Novák, 37. Jan Natov, 40. Jan Natov, 45. Jakub Bína, 59. Jan Natov, 59. Martin Tokoš; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Kevin Majrich 34 - Petr Musil 19; po třetinách: 0:1, 2:6, 1:3;
60:00
Střely ve třetí 9:14, celkově 22:44.
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: "Chtěl bych dnes poděkovat za celou sezonu výborným a nejlepším fanouškům. A zároveň poděkovat našemu týmu za tuhle sezonu. Byla těžká a náročná. "
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Jana Pazdery: "Zápas jsme měli pod kontrolou, dokázali jsme proměňovat šance a výsledek je zasloužený. Otrokovice nás dobře prověřily v celé sérii a na dnešním výkonu se podepsala jejich únava. Potřebujeme zregenerovat a připravit se na semifinále"
60:00
59:31
Krásná kombinace na závěr, Vykopal ale netečoval do odkryté klece.
59:15
Kittel to dostával dobře od Petříka, bohužel pro něj byl asi o metr zpět.
58:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tadeáš Chroust (3:10).
58:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Bína (3:9).
58:23
Naprosto osamocený Natov s Bínou před Majrichem, jak tohle mohlo dopadnout.
58:02
Ani jeden z dvojice Jurčík/Petřík teď šanci neproměnili.
57:00
Na MSH sledujeme poslední 3 minuty sezony, co se A-týmu týče.
54:55
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Marek Zapletal (3:8).
54:55
PP využita.
54:35
Přesilovkové pokusy zatím nepřesné.
53:21
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
53:01
Nagyho dalekonosná tečovaná.
51:27
Pešat chtěl jít sám, místo toho se pískalo a celá hala projevila svou nevoli.
50:44
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
50:44
Teď už si domácí odpočinou.
49:44
Kittel šel sám, ale skákalo mu to, a tak s tím Musil tolik práce neměl.
48:05
Skvěle Majrich proti Tokošovi.
47:53
Pešat hledal před bránou Vykopala, míček jen proletěl.
46:52
Kittel do boční sítě.
45:53
Rychlá akce na jeden dotek, Gruber těsně vedle.
44:50
Subjektivně musím říct, že výkon Boleslavi je dnes oproti včerejšku na jiném levelu. Domácí většinu zápasu nestíhají.
44:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (2:8).
43:24
Majrichův další zákrok.
42:34
Tom. Chroust zakončoval už za hranou vysoké.
42:04
Uhrinovský šanci, střela zablokována, což je dnes poměrně běžný pohled.
40:00
40:00
Střely ve druhé mluví za vše. 7:20 pro hosty.
40:00
39:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (2:7).
39:05
Teď už ale inkasuje.
39:00
Majrich výborně proti Bínovi.
38:05
Padáček Uhrinovského lehce čapnul Musil.
36:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (2:6).
35:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jakub Gruber (2:5).
35:32
Nešťastným gólem si hosté berou rychle tříbrankové vedení.
34:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Lukáš Pešat (2:4).
34:50
Po další nepříliš přehledné situaci vzal míček volný Petřík a prostřeluje vše.
34:15
Z nepřehledné situace to zkusil nakonec Uhrinovský, ale jeho pokus nebyl moc nebezpečný.
33:06
Vykopalův backhand do Musila.
32:25
Tentokrát ve velké šanci Kvapil, ale nutno říct, že hostující obrana opravdu dnes pracuje opravdu precizně.
31:56
Pešat, jak je zvykem, geniálně našel Kittela, jehož střela byla v poslední moment ztečována nad.
30:49
Kvapil mohl do brejku, ale zapomněl za sebou to důležité, místo toho se tak ke střele dostal Natov.
25:14
Ani Hoffer, ani Tokoš teď nedokázali zvýšit.
24:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (1:4).
21:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (1:3).
21:18
Jednoduchá kombinace a je to opět o dva góly.
20:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (1:2).
20:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína bez asistence (0:2).
19:50
Jako druhý mladý hráč domácích, který tuto třetinu netrefil prázdnou bránu, se zapisuje Volek.
18:44
Tomašík procvičil Majricha spíš z dálky.
17:43
Tomašík hodně přestřelil.
17:13
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
16:41
Nagy rychle vystihl náhru a chtěl dávat Kittelovi, tomu opět zabránila hostující obrana.
15:39
Panterům se vůbec nepovedla standardka z dobré pozice, ze které naopak málem těžila Boleslav.
14:30
Kvapil doprostřed Musila.
14:05
Pešat trefil bohužel jen hráče před sebou.
11:45
Většina domácích útoků zatím končí na obraně Bolky.
11:17
Gruber ve velké šanci, Majrich zasáhl nohama, nemýlím-li se.
10:01
Majrich se blýskl při pokusu Tomašíka.
09:34
Curney vybízel Bínu ke spíše tenisovému pokusu, ten to netrefil.
08:24
Curney skákavou příliš netrefil.
07:24
Zakonov měl poloodkrytou klec, ale střela mu moc nevyšla.
06:55
Sovjákova jedovatá protáhla Musila.
06:41
Tad. Chroust vedle.
06:20
Pešat viděl Szwedu, který by asi dával do prázdné, to však nevyšlo.
05:12
Kvapil selhává ve stoprocentní šanci.
04:38
04:38
Hosté ve vedení.
04:25
Zakonov vystřelil středem, ale nakonec do jeho střely včas někdo zasáhl.
03:09
Kittel smolně jen do Kvapila.
02:52
Nagyho ostrá náhra na Volka, tomu se těžce zpracovávalo.