7:2
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 11:6
3. Eliška Planková, 8. Kamila Paloncyová, 18. Barbora Husková, 21. Kamila Paloncyová, 27. Barbora Husková, 30. Sára Seevaldová, 30. Kamila Paloncyová, 33. Eliška Planková, 34. Jana Trošková, 40. Sára Seevaldová, 56. Veronika Enenkelová - 3. Kristýna Andrlová, 12. Aneta Toulová, 27. Hana Poláková, 37. Eliška Vrátná, 56. Hana Poláková, 56. Eliška Reischlová; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Nikola Příleská 11 - Daniela Kreisingerová 12, Jitka Omelková 15; po třetinách: 3:2, 7:2, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Vítkovice 9 - Bohemians 4 Střely celkem: Vítkovice 38 - Bohemians 17
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Za první vítězství jsme rádi. Vstupní zápasy play off bývají často ošidné a dnes se nám to potvrdilo. Nebyl to z naší strany úplně výkon, kterým se chceme v play off prezentovat. Řeknu to tak: Nebyli silní tam, kde umíme být a v čem musíme být. Věřím, že zítra to předvedeme. Díky hráčkám za vítězství, soupeřkám za zápas a těšíme se na zítřek.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Grigara: První utkání v těžké sérii rozhodlo řešení nebezpečných situací. V první třetině, kdy jsme měli velmi mnoho dobrých příležitostí jsme je neproměnili. Ve druhé třetině Vítkovice trestali všechny naše chyby. Díky soupeři za zápas.
60:00
Nejlepší hráčka Vítkovic s číslem 29 Kamila Paloncyová.
60:00
Nejlepší hráčka Bohemians s číslem 11 Andrea Kadidlová.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
57:00
Poslední tři minuty třetí třetiny.
55:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Kamila Paloncyová (11:6).
55:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Adéla Bočanová (10:6).
55:21
Deset vteřin po páté brance přidává Bohemka šestou zásluhou Reischlové.
55:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (10:5).
49:08
Nepříjemný střet Novotné s Chaloupkovou, poslední zmíněná zůstava ležet.
47:23
Vítkovice kombinují.
45:21
Šupáková střílí z dálky, Omelková s přehledem chytá.
44:14
Vítkovice kombinují na půlce hostů.
42:18
Bohemka má standardku na půlce , ale nic nevymyslela.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Vítkovice 20 - Bohemians 6
40:00
39:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Eliška Planková (10:4).
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
39:01
10 branku Vítkovic přidává Seevaldová.
36:25
Omelková poslala dlouhý výhoz na Kadidlovou, která zakončila pouze do Příleské.
36:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Hana Poláková (9:4).
36:03
Bohemka skóruje.
33:01
Timeout FbŠ Bohemians
33:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Alžbeta Ďuríková (9:3).
32:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (8:3).
32:44
Planková zvyšuje.
32:13
Suchánková pouze do boční sítě.
29:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Veronika Enenkelová (7:3).
29:46
Paloncyová ze středu umisťuje mezi tři tyče.
29:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Šárka Boľová (6:3).
29:19
Šestou branku domácích přidává Seevaldová.
27:27
Střídání brankáře. Nový brankář Jitka Omelková družstva FbŠ Bohemians
26:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (5:3).
26:12
Celkem rychle snižuje Vrátná.
26:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Justyna Krzywak (5:2).
26:00
Krzywak poslala nahrávku na velké brankoviště a Husková přesná.
24:12
Trošková hledala Seevaldovou u branky, ale nenašla ji.
21:48
Maděrová pouze do Kreisingerové.
20:18
20:18
Paloncyová z velkého brankoviště zvyšuje.
17:27
Krzywak posílá pěknou nahrávkou balonek na úroveň velkého brankoviště kde se přesně trefuje Husková.
16:22
Sevaldová do brankářky hostů.
15:58
Standartka Bohemky na půlce Vítkovic, ze které byla střela pouze do domácí obrany.
11:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Toulová, asistoval Eliška Vrátná (2:2).
11:40
Toulová z pravého křídla zvyšuje.
08:52
07:00
07:00
Paloncyová na Boľovou, která umisťuje za zády Kreisingerové.
04:28
Šupáková nastřeluje tyč.
04:23
Hraje se nahoru a dolů.
02:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (1:1).
02:32
Krzywak našla na úrovni velkého brankoviště Plankovou, která vyrovnává.
02:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Andrea Kadidlová (0:1).
02:19
Kadidlová našla Andrlovou, která vstřeluje první branku.
01:32
První střela dnešního utkání na straně Bohemky, Vrátná nastřeluje tyč.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Eliška Vrátná, Aneta Toulová, Adéla Bočanová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Lucie Suchánková, Šárka Boľová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Veronika Enenkelová