2:3
3:3
- : -

KM automatik FBK Jičín - Ivanti Tigers Jižní Město 7:8
3. Nikola Kuchařová, 12. Anet Jarolímová, 27. Gabriela Žůrková, 34. Anet Jarolímová, 41. Markéta Kosová, 45. Anet Jarolímová, 46. Šárka Smetáková - 3. Lucie Řezáčová, 6. Denisa Billá, 25. Martina Kleinová, 35. Dagmar Surá, 36. Vendula Beránková, 43. Denisa Billá, 53. Denisa Billá, 58. Nikola Hermannová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Veronika Samková 19 - Kristýna Karli 12; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:3;
60:00
Komentář trenérky hostí pí. Šatalíkové: Dneska byl soupeř hodně houževnatý, my musíme zítra zabrat, laxní přístup se nám nemusí vyplatit. Zápas byl super, pravé play-off.Děkujeme soupeřkám.
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Dnešní zápas byl z naší strany konečně hodný play-off. Tento výkon musíme přenést do zítřejšího zápasu a budeme usilovat, aby série ještě neskončila. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za skvělou atmosféru.
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 6 - Tigers 12.
58:30
Domácí neskládají zbraně a snaží se o vyrovnání.
57:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Eliška Chudá (7:8).
57:08
Obrana Jičína byla v jednom kole až nakonec Hermannová zůstala nepokrytá a posílá Tigers do vedení.
55:20
Zbývá necelých 5 minut do konce základní hrací doby. Atmosféra v hale je skvělá, více než 100 fanoušků žene už vyčerpané hráčky dopředu.
53:33
Samková se natáhla a podařilo se jí míček vyťuknout nad.
52:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Řezáčová (7:7).
52:44
Domácím se nepodařilo dostat z prostoru za vlastní brankou a Tigers zaváhání trestá.
51:28
Přímé ohrožení jičínské branky téměř z ničeho.
50:29
I přes nesmírně náročný zápas nemizí jičínským hráčkám ze rtů úsměv.
48:58
Další z řady tvrdších soubojů. Hráčky si dnes nenechají zadarmo ani centimetr hřiště.
47:30
Jedna ze střel Tigers teď prosvištěla kolem jičínské branky.
46:29
Jičín si vytváří další a další šance. Dnes je Tigers více než vyrovnaným soupeřem.
45:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Šárka Smetáková bez asistence (7:6).
45:04
Smetáková volný úder rozehrála nejlépe jak mohla...napálila to rovnou do branky!
44:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Nikola Kuchařová (6:6).
44:14
Tak teď už to Jarolímové vyšlo naprosto výborně, tady Karli neměla nárok.
43:08
Hermannová z dobré pozice pálí mimo jičínskou bránu.
42:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Michaela Šulanová (5:6).
42:04
Nedůraz domácí obrany v prostoru brankoviště trestá Billá.
41:55
Samková ukázala pevné nervy a zasahuje.
40:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová bez asistence (5:5).
40:48
Kosová to vzala na sebe a hned na začátku třetí třetiny srovnává stav hry.
40:05
Po nerozhodném buly je na míčku Jičín.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 5 - Tigers 7.
40:00
38:25
Nebezpečný souboj na polovině hřiště, v publiku to jen zahučelo. Svobodová naštěstí bez problémů odchází střídat.
37:45
Domácím se nedaří dostat se přes první obrannou linii soupeře.
35:40
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucia Jelínková (4:5).
35:40
Hráčky Tigers zamkly domácí na obranné polovině a Beránková po krosové přihrávce propálila Samkovou.
34:39
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Lucie Řezáčová (4:4).
34:39
Domácí ve vedení nevydržely dlouho, Tigers srovnává stav střelou z hole Suré.
33:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (4:3).
33:49
Zase to vypadala, že to Jarolímová netrefila nejlíp, i přesto posílá Jičín do vedení.
32:54
Volný úder Tigers z hranice brankoviště, jičínská zeď zafungovala spolehlivě.
32:03
Střelu Bachmaierové vytěsnila Karli na poslední chvíli nohou mimo branku.
31:07
Tigers v plném počtu, tato přesilovka se domácím nepovedla dle představ.
30:18
Minuta domácí přesilovky je pryč, zatím k vážnějšímu ohrožení branky Tigers nedošlo, naopak dva rychlé protiútoky Tigers.
29:07
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
29:07
Kubišová ve snaze o dorážku sekla domácí golmanku a jde na trestnou.
27:53
Kosová situaci na domácím brankovišti řeší fotbalově a s přehledem.
27:17
Kuchařová hledala sbíhající Jarolímovou, ta letící míček v prostoru brankoviště netrefila.
26:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (3:3).
26:17
A domácí tuto krátkou přesilovku využívají! Je zase srovnáno.
26:01
Domácí už jsou v plném počtu a mají krátkou přesilovku.
24:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Michaela Šulanová (2:3).
24:53
Hra 4 na 4 evidentně více vyhovuje týmu Tigers. Kleinová propálila Samkovou.
24:24
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:48
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
23:08
Svobodová si počínala nedovoleně, signalizované vyloučení.
21:00
Přečíslení Tigers 2 na 1, Samková si na střelu počkala a maskou vyráží.
20:45
Kosová, která první třetinu po jednom ze soubojů nedohrála, už je na hřišti a pokračuje v zápase. Dobrá zpráva pro domácí.
20:01
Hráčka Tigers z buly vykázána, na míčku začínají domácí.
20:00
20:00
Poměr střel v první části utkání: Jičín 8 - Tigers 8.
20:00
19:45
Kuchařová v obří šanci nad!
17:58
Jičínská obrana dnes funguje podstatně lépe než v prvních dvou utkáních série minulý víkend. Teď se o to zapříčinila i Růžičková.
15:55
Samková vytáhla skvělý zákrok!
15:01
A Smetáková následně dvakrát výborně i v obraně!
14:33
Smetáková to zkusila od půlky a moc nechybělo!
13:29
Náhodná srážka tří hráček, ale vypadá to, že všechny jsou v pořádku.
11:30
11:30
Jarolímová sice netrefila ideálně i tak ale dokázala procedit míček do branky.
10:44
Kosová s výběhu o centimetry míjí. Následnou šanci Tigers likviduje Samková.
09:10
Druhá jičínská formace zařadila vyšší rychlostní stupeň a motala Tigers na jejich polovině.
08:05
Jičínská obrana v drobných problémech, Bachmaierová ve spolupráci s Žůrkovou situaci vyřešily.
06:06
Přečíslení Tigers 3 na 1, přerušila bleskově se navrátivší Bachmaierová.
05:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Kateřina Pisárová (1:2).
05:22
Samková vyrazila střelu před sebe, první se k míčku dostala Billá a posílá Tigers do vedení.
05:02
Řezáčová si seběhla na brankoviště, kde dostala čas, ale branku Jičína netrefila.
03:45
Svobodová odvádí skvělou práci v rozbíjení rozehrávky hostů.
02:18
Tempo utkání nabralo nečekané obrátky, dva góly během 15 sekund, po jednom na každé straně.
02:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Dagmar Surá (1:1).
02:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Gabriela Žůrková (1:0).
01:00
V průběhu první minuty žádný z týmů střelu na branku soupeře nevyslal.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Nikola Hermannová, Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Lucia Jelínková, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Paulovičová, Nikola Kuchařová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Vážení fanoušci florbalu, vítejte u online přenosu 3. utkání čtvrtfinálové série mezi domácím týmem KM Automatik FBK Jičín a Ivanti Tigers. Úvodní dvě utkání dopadly ve prospěch hráček Tigers, Jičín se ale dnes určitě pokusí sérii zdramatizovat.