1:3
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8
3. Hana Poláková, 36. Eliška Reischlová, 47. Eliška Vrátná - 2. Justyna Krzywak, 18. Sára Seevaldová, 23. Alžbeta Ďuríková, 28. Alžbeta Ďuríková, 30. Lenka Novotná, 52. Jana Trošková, 58. Sára Seevaldová, 60. Lucie Theimerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 20 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácího týmu Pavla Krbce: "Dnes to zatím bylo z naší strany nejhorší utkání série play-off. Nemělo tempo, tvrdost a rychlost. Doufám, že to zítra bude lepší ze všech stran."
60:00
Vyjádření trenéra hostí Tomáše Martiníka:"Dnes jsme nebyli dobří, moc nám toho nefungovalo. Chyběla nám především jiskra v hlavách a od toho se tak nějak všechno špatné odvíjelo. Jediné pozitivum dnes = vítězství. Zítra budeme lepší a věříme v postup do semifinále. Díky soupeřkám za zápas."
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině. 1. SC TEMPISH Vítkovice: 11 a FbŠ Bohemians: 4
59:10
Theimerová zavezla balonek do prázdné branky.
59:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová bez asistence (3:8).
57:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Kamila Paloncyová (3:7).
56:46
Vrátná teď namazala soupeřce, naštěstí Kreisingerová chytá.
54:57
Bohemka zkoušela propálit zeď až z Vítkovic, neúspěšně. Možná Vítkovicím pomohl John Snow.
53:57
Tým Vítkovic v plném počtu.
52:57
Na straně Bohemky trenér Krbec stáhnul do přesilovky golmanku a vidíme power play.
51:58
I Paloncyová zhřešila a půjde si na 2 minuty odpočinout.
51:57
Vyloučen hráč Kamila Paloncyová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:21
Teď tu byla pěkná mela. Nejdříve Kreisingerová hnala svůj tým kupředu za gólem. Avšak špatnou rozehrávku obrany domácích vystihla Planková a vybídla Krzywak, která se nemýlila.
51:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Justyna Krzywak (3:6).
50:50
Loket, koleno, ramena, palce i tyhle část těla hráčky v soubojích používají a věřte mi, pěkně to bolí.
49:17
1. lajna Bohemky nám tu předvádí parádní ťukec. Míček lítá od hokejky k hokejce.
47:44
Neskutečný save od Lady Gagy (Nová). Asi zahlédla v hledišti Bradlyho Coopera.
46:04
"Pocem, kam deš". Tak bychom nazvali akci Poláková-Vrátná.
46:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Hana Poláková (3:5).
45:40
Vítkovice opět na koni.
44:24
Cukrová soupeřkám hru spíše zhořčuje.
42:25
Máme tady další fotbalovovou vsuvku, tentokrát na straně Vítkovic. Tam jsme zase viděli Ronalda.
40:01
Poslední buly po třetinách vyhrál domácí tým Bohemians. Po prvních 10 vteřinách 3. třetiny předvedla Kreisingerová 2 skvělé zákroky.
36:16
Toto utkání sleduje 115 diváků, děkujeme a přejeme Vám pěknou podívanou.
35:11
Lucík Šindelka Šindelářová obětavě vybojovala balon na středu hřiště, který přepinkla na zpěvačku Ellie Goulding (Reischlová). Ta Příleské vymetla pavučinu.
35:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Lucie Šindelářová (2:5).
34:49
Střídání lajn na obou stranách.
33:26
Husková před bránou Kreisingerové chytala zajíce. Na hřiště skoro musel i doktor z hor.
32:03
Tentokrát souhra zpěvaček Jessie J (Zlámalová) a Ellie Goulding (Reischlová) ještě po kombinaci s Bočanovou málem ocenění přinesla. Avšak i Honza byl málem krále, stav tedy zůstává nezměněn.
30:16
Vítkovice teď hrají s Bohemkou na kočku a myš, takže Bohemku k ničemu nepouští.
29:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Kamila Paloncyová (1:5).
29:01
Jedovatá střela od kapitánky Vítkovic.
28:15
Souhra dvou zpěvaček - Jessie J (Zlámalová) a Ellie Goulding (Reischlová) Slavíka nepřinesla. Takže bez gólu.
27:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Jana Trošková (1:4).
26:51
V hale je pěkně negativní energie. Fanoušci a týmy se bouří. Hledáme Froda Pytlíka, aby vhodil prsten do Mordoru.
26:14
Domácí tým je v plném počtu.
25:54
Kreisingerová v bráně předvádí breakdance. Možná chodí na jógu, jinak nechápu, jak to všechno chytí.
24:58
Poláková je nabroušená jako břitva. Věřte mi, teď jí nechcete zkřížit cestu.
24:04
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:03
Kadidlová předvedla pěknou otočku před Příleskou, bohužel bez gólu.
23:31
Kadidlová teď Seevaldové strčila hokejku mezi kytary.
22:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Barbora Husková (1:3).
20:55
Jelikož nám to tu Vrátná trošku posekala, hodí si dvouminutový oddech.
20:54
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
20:01
Druhou buly opět vyhrál tým Vítkovic. Dopapejte svoje párky a klobásy, dokuřte cigárka, protože 2. třetina nám začala.
19:00
Poláková teď balon do sítě Vítkovic tlačila i očima. Nadvakrát však Příleskou nepřekonala.
17:03
Peterková teď naservírovala branku Seevaldové na zlatém podnose. Seevaldová pinkla balonek do prázdné branky.
17:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Kateřina Peterková (1:2).
14:54
Krzywak zatancovala na středu velkého brankoviště Kreisingerové taneček, míček však za její záda ani po takové fintě neprotlačila.
13:16
Poláková nevyužila zaváhání kapitánky Vítkovic a gólovou příležitost poslala pouze do břicha Příleské.
12:19
Vítr zavál i před branku Kreisingerové. Naštěstí z toho nebyla vichřice.
11:30
Po dlouhé době Poláková ohrozila Příleskou. Gól z toho však nepadl.
10:51
Momentálně nám tu z těch tvrdých soubojů padají i mantinely.
10:09
Vítkovice teď uzamkly Bohemku na jejich polovině, avšak na slavnou Jessie J (Zlámalová) a její písně jsou i Vítkovice krátký.
08:54
Husková v perfektní střelecké pozici míří vysoko nad bránu. BAZALY!
08:18
Touová zapojila i svoje fotbalové zkušenosti. Viděli jsme tam podobu Neymara.
07:42
Loudová nekompromisně odzbrojila hráčku z Vítkovic.
07:18
Trošková těsně mimo. Jak by komentoval jeden nejmenovaný trenér:"Tam se jich vejde!"
06:39
Na druhé straně se pokusila Paloncyová o bombici na Kreisingerovou, ale její střela byla blokována.
05:55
V akci opět Andrlová, která křižnou přihrávkou našla Kadidlovou. Vítkovická golmanka Příleská chytá bez větších problémů.
05:03
Andrlová prodloužila balonek na Bočanovou, větší akce však z toho nebyla.
04:24
Na balonku opět Vítkovice.
04:01
Maděrová se zvedá za brankou Bohemky.
02:44
Vítkovice v bohemáckém rohu drží balonek, avšak bojovně naladěná Toulová přitlačila soupeřku na mantinel a nepustila ji do větší akce.
02:02
Na začátku zápasu už jsme měli možnost vidět pěknou smršť akcí a gólů.
02:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (1:1).
01:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak bez asistence (0:1).
00:52
Vítkovice začaly pěkně z vostra a ohrozily domácí branku. Tu dnes střeží Daniela Kreisingerová.
00:02
Povšimněte si našeho maskota klokana, který se na tu dnešní bitvu pořádně ustrojil a nezapomněl doma ani boxovací rukavice.
00:01
Zápas nám začíná a buly vyhrává hostující tým Vítkovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Alžbeta Ďuríková, Šárka Boľová, Jana Trošková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Vrátná, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová, Aneta Toulová
00:00
Dobrý den, dámy a pánové. Vítáme Vás u dnešního onlinu 3. kola série play-off mezi domácím týmem FbŠ Bohemians a týmem hostí 1. SC TEMPISH Vítkovice. Zatím v sérii vedou Vítkovice, avšak Bohemka má nalepené svoje štěstíčko na hokejkách a pokusí se zabojovat o body v této atraktivní sérii. Tak buďte s námi a laďte svoje mobily!