0:3
0:5
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:10
2. Daniela Reindlová - 3. Kristína Hudáková, 20. Paulína Hudáková, 28. Paulína Hudáková, 33. Nela Kapcová, 34. Nela Kapcová, 47. Markéta Vrlíková, 50. Viktória Grossová, 58. Nela Kapcová, 59. Romana Žurková, 60. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:5; využití: 0:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 30 - Jana Dupčáková 14; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:5;
60:01
Komentář trenéra domácích pana Pavla Skazka(1.část): pokud dostanete 3 branky ve vlastní přesilovce, tak se moc na úspěch pomýšlet nedá. Pak už holky nezvládly udržet koncentraci a ukázat na hřišti co opravdu umí. Pokud budu hodnotit celou sérii, tak jsem více než spokojený!
60:01
....Jsem hrdý na to, jakým způsobem holky dokázaly držet krok s velkým adeptem na titul a myslím, že jsme byli více než důstojným soupeřem. Tenhle tým má obrovský potencíál a je radost s ním pracovat! Moc se těším na další sezónu ve které budeme zase o kus silnější. Děkuji všem fanouškům, pořadatelům, rodičům, kolegům v realizačním týmu a hlavně všem hráčkám za skvělou sezónu a zážitky. LKT!!
60:00
Komentář trenéra hostí pana Robenka: Dneska od začátku zápas pod kontrolou a když k tomu přičteme, že Tatranu došlo, tak z toho byl pohodový , a organizovanou hrarou podpořený, čtvrtý bod.
60:00
...Nicméně za sebou máme fantastickou sérii, která Nás opravdu donutila přepnout do play-off módu. Tatranu velká pochvala a jsme moc rádi, že jsme na něj ve volbě ukázali, protože s nikým jiným bychom takové zápasy neodehráli. Perfektní příprava na semifinále, která se Nám bude moc hodit. Děkujeme
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: Tatran - 3, Ostrava - 16
59:27
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
59:27
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
59:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (1:10).
59:11
A je tady 10. gól Ostravy
59:00
A je tady poslední minuta pro Tatran v této sezóně.
58:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Žurková, asistoval Veronika Káčová (1:9).
57:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Markéta Vrlíková (1:8).
55:40
Ostrava si hraje s Tatranem jako kočka s myší.
53:17
Tatranky dnes poprvé ""přežily"" svou přesilovku a neinkasovaly další kousek.
52:15
Tatran v šesti.
51:47
Timeout Tatran Střešovice
51:17
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
49:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Veronika Káčová (1:7).
49:55
S tím pravidlem jsem si dělal srandu, ale dnes je možné opravdu všechno.
48:11
Vyloučen hráč Eliška Jurečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
48:11
Potrvdí se nám dnešní pravidlo ""Přesilovka pro Tatran = gól pro Ostravu?""
46:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Viktória Grossová (1:6).
46:13
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec zápasu a bohužel to zatím vypadá na poslední třetinu Tatranu v této sezóně. Ovšem naděje umírá poslední.
40:20
Vypadá to, že se Tatran po pauze probral a chtějí na hřišti nechat všechno.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Tatran - 4 , Ostrava - 18
38:33
Machková na trestné zaspala a prodloužila si u nás pobyt o dobrých 5 vteřin.
37:45
Slušný blok Houžvičkové.
36:33
Vyloučen hráč Eliška Machková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:33
Další přesilovka pro hostující hráčky.
36:10
Střídačka Ostravy žije a podporuje své hráčky na hřišti jak jen to jde.
34:50
Perfektní obrana Ostravy.
33:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (1:5).
33:50
Tatran se ani po 1. obdrženém gólu v oslabení nepoučil a opět inkasuje.
32:48
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
32:48
Přesilovka pro Tatran
32:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Pavla Kajfoszová (1:4).
30:58
Vyloučen hráč Adéla Kramperová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
30:58
Kapitánka Tatranu Kramperová se po 1. trestu za hru na zemi nepoučila a opět nás zde u stolku navštívila po stejném přestupku.
30:50
Další střela Tatranek končící v bloku.
29:52
Ostrava uklidňuje hru.
28:40
Tatranky se snaží dostat se na dostřel branky, kterou střeží Dupčáková, ale moc se jim to nedaří.
27:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (1:3).