0:1
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
57. Adéla Bočanová - 8. Alžbeta Ďuríková, 9. Ivana Šupáková, 27. Eliška Planková, 58. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jitka Omelková 17 - Nikola Příleská 23; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:1;
60:00
Střely v třetí třetině BOH 7 - VIT 6
60:00
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Martiníka: Velká spokojenost s postupem do semifinále. Dnes byl náš výkon koncentrovanější než včera, dařilo se nám lépe kontrolovat hru. Celá série naplnila naše očekávání, ať už v její obtížnosti, tak i v tom, v čem jsme viděli její specifika. Díky Bohemce za zápasy a těšíme se na semifinále.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Myslím, že jsme v sérii předvedli velmi dobré výkony, škoda, že se nám nepodařilo být lepší v koncovce a nevyvarovali jsme se chvilkovým výpadkům především ve venkovních zápasech. Holkám za celou sezónu děkujeme a těšíme se na tu další, udělali jsme velký pokrok a budeme pracovat dále. Díky divákům za podporu a gratulujeme soupeři k postupu.
57:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Jana Trošková (1:4).
57:09
Zápas má nyní strhující tempo
56:04
Bočanová využívá dvojitou početní výhodu
56:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Anna - Marie Divišová (1:3).
55:50
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
51:27
Bohemka by se potřebovala dostat do trvalejšího tlaku, to se jí zatím nedaří. Dočkáme se brzy hry v šesti?
48:26
Vyloučen hráč Justyna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
42:30
Císařové nevyšel krok a dostala balonek pod nohy, jinak by zakončoval do prázdné branky
31:41
Bočanová se snažila něco provést s nepříznivým stavem, ale její střela šla těsně mimo vzdálenější tyče hostí
30:34
Císařová vybojoval slibnou standartku pro domácí, Poláková trefuje jen zeď
26:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (0:3).
22:20
A další závar před brankou Vítkovic, Bohemka vlítla do druhé části s elánem a hřišti je to znát
18:51
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
18:51
Bohemka dostává možnost ke snížení nepříznivého stavu
16:58
Vrátná opět ze středu a Příleská s problémy likviduje, následný zmatek uklidnila vítkovická obrana
15:44
Divišová hledala před brankou Vítkovic Bašovou, té nevyšel krok tak se nedostal k zakončení
13:49
Nguyen zahrozila, Příleská opět pozorná
12:35
Pasáž kdy hra šla nahoru dolů, skončila faulem domácích, z následne standartky nevyplynulo žádné nebezpečí
10:49
Bočanová z protiútoku vyzkoušela Příleskou na přední tyčku, ta byla ovšem pozorná
10:22
Další zákrok Omelkové
08:57
Vítkovice pokračují v náporu ale tentokrát jen do tyče
08:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Kamila Paloncyová (0:2).
08:05
A hosté odskakují záhy do dvoubrankového vedení, skrumáž před brankou vyřešila Šupáková
07:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Ivana Šupáková (0:1).
07:27
A máme tu první změnu skore, Ďuríková využila přihravku z rohu na střed a neomylně zavěsila
06:16
Vítkovice zatím více kontrolují míček, ale bez vážnějších ohrožení branky Bohemky, ta naopak hrozí z brejků