0:2
0:1
FBS Olomouc

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBS Olomouc 3:4p
10. Helena Böhmová, 29. Julie Volkmannová, 29. Gabriela Vaníčková - 25. Petra Grufíková, 42. Martina Pejzlová, 59. Jitka Oháňková, 61. Tereza Mošťková; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 18 - Martina Franková 27; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2, 0:1;
70:00
Stav série tedy 1:3 pro Olomouc.
70:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka) : Opět jsme nebyli horší, opět jsme měli zápas dobře rozhraný, opět jsme ho ztratili nesmyslnou nedisciplinovaností. Ve středu zabereme a ještě se pokusíme o zázrak. Gratulujeme soupeři.
70:00
Komentář trenérky hostů (Pavlíková Alice): Dnes neskutečné vítězství vůle. Většinu zápasu jsme doslova tahaly nohy. Nevzdaly jsme se a šly si důležitý pro bod. Ten máme a doma uděláme vše pro to, abychom sérii ukončily. Děkujeme soupeřům za zápas a hlavně za servis během pobytu v Plzni.
60:15
60:16
Nejlepší hráčky dnešního zápasu: FBS Olomouc - 25 Martina Franková - FBŠ SLAVIA FAT PIPE Plzeň - 33 Gabriela Vaníčková
60:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Lucie Cholinská (3:4).
60:15
Prodloužení netrvalo dlouho a Mošťková rozhodla.
60:00
60:00
Střely na branku: domácí - 10, hosté - 11
60:00
59:59
V základní hrací době se nerozhodlo, proto tento zápas série mezi Plzní a Olomoucí pokračuje do prodloužení.
59:04
Další velká šance v podobě standartní situace v blízkosti velkého brankoviště, chybělo jenom málo aby míček zapadnul do branky.
58:44
Velká šance Drugdové.
58:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Martina Pejzlová (3:3).
58:07
Další využitá přesilová hra hostů, tentokrát přináší vyrovnání zápasu necelé dvě minuty do konce třetí třetiny.
56:17
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:17
Další přesilová hra pro tým hostů.
51:15
Vostracká posílá míček vysoko nad branku.
50:08
Hosté hrají v plném počtu.
49:01
Mošťková i přes oslabení se dostala až před Šindelářovou, bránící hráčky se ale stihli vrátit a její snahu překazit.
48:08
Vyloučen hráč Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
48:08
Stejně jako ve včerejším zápase se Vostracká snažila prokličkovat a stejně jako včera byla zastavena faulem a i tentokrát si díky tomu domácí zahrají přesilovku.
47:35
Standartní situace z hranice velkého brankoviště hostů neskončila pro domácí gólově.
47:17
Se střelou Volkamnnové měla asi Franková trošu problémy nakonec jí ale vyrazila mimo hřiště.
45:10
Domácí hrají v plném počtu.
43:54
Tentokrát Šindelářová chytá míček a posílá ho na druhý konec hřiště a dá tak svému týmu prostor k vystřídání.
43:10
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:10
A další přesilová hra ve prospěch Olomouce po faulu Vostracké u mantinelu.
41:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martina Pejzlová, asistoval Tereza Reimerová (3:2).
41:41
Míček vyslaný Pejzlovou byl zřejmě někde tečovaný proto před Šindelářovou poskočil a skončil brance.
40:19
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
40:19
Golmanka hostů se dlouho oklepávala se střetu se Sukovou, naštěstí to vypadá že je v pořádku.
40:01
A stejný průběh má i úplný počátek třetí třetiny, buly ve prospěch domácích.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 7, hosté - 6
40:00
37:14
Pokus Oháňkové vytočit se okolo tyčky zůstává neúspěšný.
34:30
Další standartní situace v podobné pozici tentokrát gólem domácích nekončí.
31:55
I v této třetině můžeme na míčku vidět hlavně tým Plzně.
29:48
Reimerová si našla prostor ve středu k hřiště a zakončuje z první, míček však končí v rohu hřiště kde se ho opět ujímají hráčky Plzně.
28:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Šárka Denková (3:1).
28:45
Další střela Vaníčkové už vyšla a domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
28:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Aneta Nachtmanová (2:1).
28:39
Nachtmanová na Volkamnnová a ta posílá míček nad nohu Frankové !
28:37
Domácím se naskytla šance v podobě standartní situace v blízkosti brankoviště kterou využívajaí !
27:15
Moštková se prokličkovala hřištěm až na polovinu domácích, její akce, konči ale v rohu.
24:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková, asistoval Veronika Rozenbergová (1:1).
24:15
S pomocí několika tečí dorazil míček až do branky, kterou střeží Šindelářová.
23:55
Gruffíková ani s dorážkou nedokázala míček dostat do branky domácích.
22:23
Pohledná akce slávistek, zakončená střelou Staňkové, jen těsně míjí branku.
21:25
Volkmannová zkouší z dálky, Franková v letu chytá.
20:01
I první buly ve druhé třetině si pro sebe urvaly hráčky Plzně.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 13, hosté - 4
20:00
19:59
O převaze domácích v první třetině vypovídá i počet střel na bránu.
19:15
Ani teď si Vaníčková svůj bod nepřipíše, její střela sice prošla za Frankovou, za brankoou čáru už ale nedorazila.
18:28
I tentokrát Šindelářová střelu dobře viděla a dokázala si s ní poradit.
17:36
Suchánková z střílí bezprostřední blízkosti, ani tak její střela neprošla na Šindelářovou.
13:01
Mosťková sama před Šindelářovou neúspěšná.
12:11
Vaníčková si hezky udělala prostor, ale treguje pouze spojnici.
11:20
Dvě velké šance Plzně v rychlém sledu za sebou, Franková ale pozorná a skóre se tedy nemění.
09:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Anna Alexandra Suková (1:0).
09:18
Suková trefila padající Frankovou, na dorážku od Bohmové už ale byla golmanka Olomouce krátká.
08:36
2 na 1 šly teď plzeňské hráčky, nahrávka Staňkové ale nenašla Bohmovou ideálně a té se nepodařilo zakončit.
08:08
Suková zkouší střelou z první.
03:38
Úvodní minuty zápasu se hrají ve vysokém tempu.
03:07
Volkamnnová střílí, Franková vyráží, následná dorážka od stejné hráčky rozezvonila tyčku.
02:20
Na druhé straně zkouší Staňková, ani ta nesklízí úspěch.
01:40
Ani střela Cholinské neprošla až k Šindelářové.
00:55
Rozenbergová zkouší z dálky, ale netrefila balon ideálně a ten končí v rohu.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Martina Pejzlová, Šárka Kylarová, Jitka Oháňková, Lucie Cholinská, Tereza Mošťková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Barbora Krňoulová, Helena Böhmová, Nikola Staňková, Anna Alexandra Suková