7:2
5:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Štíři Č. Budějovice 17:4
1. David Coufal, 1. Zdeněk Malich, 9. David Coufal, 15. Tomáš Brom, 17. Tomáš Brom, 25. Luděk Ondráček, 27. Luděk Ondráček, 27. Tomáš Brom, 30. Jan Grábl, 34. Zdeněk Malich, 36. Matěj Hronek, 36. Jonáš Kůra, 48. Michal Machálek, 49. Tomáš Brom, 53. Jan Grábl, 56. Marek Fuchs, 59. Luděk Ondráček - 7. Jan Králík, 28. Jan Králík, 40. Radek Hanák, 55. Lukáš Malý; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:4 + David Chvosta (BUD) 5; využití: 5:1; diváků: 183; zásahy brankářů: Filip Kejík 12 - Josef Macek 16, Radek Kulhan 6; po třetinách: 5:1, 7:2, 5:1;
60:00
59:59
Střely - 3. třetina
Hattrick: 11
Budějovice: 4
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Dnešní zápas jsme odpracovali a zvládli. Chvilkama jsme se nechali trošku unést fantastickou atmosférou a občas pohrdli šancí. Zítra zas od nuly a zodpovědně. Soupeři díky za zápas. Diváci fantazie!!!
59:59
Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Naprostá dominance soupeře, prohráváme 0:1. Zítra přijdeme a zkusíme předvést mnohem lepší výkon.
58:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (17:4).
58:20
Fantastickou pozici měl Ondráček, ale tentokrát mířil o kousek vedle!
57:33
Vyloučen hráč Václav Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Lukáš Jalový (16:4).
54:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jan Procházka (15:4).
54:03
Jan Grábl svým dnešním druhým gólem zakulacuje svoji historickou bilanci v bodování Hattricku na magickou stovku!
52:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Luděk Ondráček (15:3).
49:29
Budějovicím nevyšel signál z volného úderu a Hattrick přebírá iniciativu.
48:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Matěj Hronek (14:3).
47:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Machálek bez asistence (13:3).
45:49
Obránci Budějovic na sebe natáhli útok soupeře a uvolnil se jim prostor k akci.
44:48
Spolupráce Hattricku se nakonec během přesilovky neprojevila gólem. Brňané přesto zůstávají hodně vepředu a čekají na svoji šanci.
42:34
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
41:55
Kejík neměl problém s pomalým míčkem, který mířil k jeho brance. Brno se vrhá do útočné akce.
39:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (12:3).
39:02
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:49
Standardní situaci nyní Hattrick promarnil a míček umístil do zámezí.
36:19
Hattrick se zkonsolidoval při úniku přes středovou čáru. Příležitost ovšem nedovedl ke zdaru.
35:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Michal Machálek (12:2).
35:39
Lajna Štírů se dobře nachystala na kombinaci soupeře a pro tento moment si berou míček k sobě.
35:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Lukáš Jalový (11:2).
34:16
Rychlý brejk domácích proměněn, výsledek zakulacen. Brňané se ujímají po polovině utkání skvělého náskoku 10:2.
33:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jonáš Kůra (10:2).
32:49
Tým hostů se nyní snaží jít Hattricku do těla. Formace Brna se ale nenechává obalamutit.
30:28
Nyní se rodilo slibný postup Budějovic kolem mantinelu, jenže míček opustil hrací plochu.
29:56
Hattrick nedovoluje žádné vážnější komplikace. Štíři se dostávají do šancí spíše díky střelám z dálky.
29:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Coufal (9:2).
27:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (8:2).
27:18
Štíři se nedostávají ani na chvilku ze svojí části hřiště. Brňané se snaží z náporu stále využít aspoň něco.
26:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Sládeček (8:1).
26:17
25:50
Pokračující vyloučení dovoluje Hattricku, aby dále tlačil na soupeře kolem jeho brankoviště. Příležitosti ještě přijdou.
24:25
23:07
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za nedovolené vrážení.
22:29
Grábl vrací na klidnou rozehrávku pro Medka. Míček se poté dostal do moci gólmana Budějovic.
21:27
Domácí mužstvo nakonec početní převahu nezužitkovalo a chvilkový tlak vyvíjí Jihočeši.
20:19
Hattrick šel hned dopředu a může pokračovat v krátké přesilovkové kombinaci.
20:00
20:00
19:59
Střely - 1. třetina
18:26
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
16:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (5:1).
14:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (4:1).
13:39
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:18
Volný úder z útočného rohu se Hattricku nepovedl a Budějovice krotí veškeré problémy.
10:54
Macek dobře viděl na míček, který se kutálel po zemi, a s klidem ho chytil. Následuje rozehrávka Štírů.
09:37
Brno uklidnilo hru na vlastní brankou a může se pomalu vydat do dalšího postupu proti Budějovicím.
08:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (3:1).
08:17
Další štiplavá střela, kterou tentokrát Macek musel vytěsnit rukou vedle tyčky.
06:40
Bromovo jedovaté zakončení se otřelo o ochrannou síť nad zadním mantinelem.
06:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval David Chvosta (2:1).
06:09
Čerstvé síly hostů po vystřídání se s komplikacemi dostaly do zakončení. Obrana se na poslední chvíli zvládla zorientovat.
05:15
Vyšší ofenzivní činnost vykazují hosté. Krásný zákrok nohama ukázal gólman Kejík!
03:47
Přihrávky si vyměňuje domácí tým a pomalu se blíží k brankovišti Štírů. To by mohlo znamenat další velkou šanci.
02:08
Brňané zvyšují nápor, nicméně České Budějovice se tentokrát ubránily. I když musely vyvinout maximální úsilí.
01:08
Tomuto se říká bombastický nástup do utkání! Hattrick dává dva góly během několika sekund. A v aktivitě také pokračují dále.
00:47
00:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Lukáš Malý, Václav Staněk, Kryštof Bučok, Jan Procházka
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal