0:2
3:0
- : -

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBC Letka Toman Finance Group 4:3
20. Ladislav Dufek, 46. Ladislav Dufek, 48. Lukáš Gregr, 52. Lukáš Gregr - 6. Dominik Hubl, 21. Martin Kopp, 26. Radim Kahánek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 21 - Martin Hrabáček 24; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:0;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: 14 - 12
60:00
Nejlepší hráči utkání: Patrik Rychlý, Martin Hrabáček
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme za krásný, dramatický zápas. Rozhodující momenty vidím v tom, když domácí otevřeli hru, my jsme bohužel naše obrovské brejkové příležitosti nepromněnili. Jinak jsme v obraně odmakali zápas na výbornou. Zítra s čistou hlavou.
60:00
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny hodně svázané utkání. Těžké pro obě strany, rozhodovaly maličkosti. Ve třetí třetině jsme otevřeli hru a podařilo se nám zvítězit. Děkuji divákům, soupeřům. Těším se na zítra.
60:00
59:38
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
59:04
Hublovu střelu kryje domácí gólman, tohle vypadá velmi nadějně pro Aligátory!
58:42
Míček končí za zadním mantinelem, Aligátoři mohou pošetřit nějaké ty cenné vteřiny.
58:26
Hoté to zkouší v šesti!
58:03
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
57:14
Hubl trefil ve vynikající pozici jen domácího brankáře! Velmi důležitý okamžik!
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:38
Hra se nám začíná přiostřovat. Jde vidět, že oba celky jou značně nervózní.
55:55
Klemens minul míček, když stál před prázdné bránou!
55:05
Po střele Zbořila se rozvlnila íť, bohužel pro domácí ta boční.
53:52
Skvěle to domácí vykombinovali. Velká škoda pro ně, že se k míčku poté, co ho vyrazil hostující gólman, nedostal některý z Aligátorů.
53:20
Standardní situaci zakončoval Gegr, hostujícího gólmana však neprostřelil.
53:13
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
52:40
Krupa se teď zlobí. Myslím si, že oprávněně, neboť do hokejky ho opravdu soupeř sekl.
51:11
Neskutečně si počínají Aligátoři, kteří dokázali v závěrečné třetině otočit nepříznivé skóre a míří za vítězstvím!
51:02
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (4:3).
49:57
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:53
Letky pochopily, že s takovou o toto utkání přijdou. Právě jsou to hosté, kteří se prezentují aktivnějším výkonem.
48:07
Kolaja namazal soupeři, ten se hnal na domácího brankáře sám, následnou střelou ho ovšem jen trefil.
47:33
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Michal Kolaja (3:3).
46:34
Toman využil zaváhání v domácí obraně a vystřelil, jenže pálil s velkým záklonem, což se podepsalo na trajektorii míčku.
46:21
Zápas se nám začíná pořádně dramatizovat! Rozhodně v lepší pozici jsou po psychické tránce domácí, které vstřelená branka pořádně nabudila.
45:41
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Michal Kolaja (2:3).
44:45
Aligátoři momentálně kontrolují hru. Nikam nespěchají, na dva góly ještě mají času dot.
42:42
Svoboda nahazoval na bránu, míto toho ale poslal míček na zadní mantinel.
42:25
Bregin schytal v souboji před bránou nějaký ten sekanec, což neuniklo zraku rozhodčích.
41:37
Přečíslení dva na jednoho gólem neskončilo, skvěle totiž zasáhl Hos.
41:15
Útočný faul, rozehrávat budou Letky.
40:26
Kahánek se nadvakrát snažil propálit domácího gólmanka, v ani jedmo případě se mu to ale nepovedlo.
40:11
Výhru v úvodním vhazování závěrečné třetiny si připsali domácí hráči.
40:00
40:00
Střely na bránu: 6 - 8
40:00
Nelze říct, že by se druhá třetina nějak zasádne lišila od té předešlé. Letky měly jednoduše daleko větší štěstí při střelbě, díky čemuž vedou rozdílem dvou branek.
40:00
39:15
Míček teď proletěl asi deset centimetrů od brankové čáry. Naštěstí pro domácí, nikdo ze soupeřů si ho nevšiml.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:23
Dohnal získal míček při svém dobrém napadání, vzápětí ovšem fauloval.
36:25
Aligátoři kombinují na polovině hřiště. Chybí tomu nějaký překvapivý moment, který by zaskočil obranu soupeře.
35:30
Z ní nevzešlo nic, co by stálo za řeč.
35:25
Kopp ani neví, jak to udělal. V obklíčení dvou soupeřů trefil baseballovým způsobem odražený míček, přičemž byl faulován, a tak bude mít jeho tým k dispozici standardní situaci.
34:32
Aligátoři navyšují své tempo. Jde vidět, že by rádi před druhou sirénou snížili.
34:03
Střela domácího florbalisty pořádně zaskočila brankáře soupeře.
32:31
Dohnal pohledně obešel soupeře, jenže chtěl moc a zkoušešl zopakovat podobný počin, což už nebylo příliš úspěšné.
31:50
Líznarovi teď chyběly centimetry k tomu, aby prostřelil z pravé strany hostujícího maskovaného muže!
30:55
Domácí hrají v plném počtu.
30:13
Při vlastním oslabení zakončil Dufek, jednalo se ale o spíše propagační pokus.
29:46
Píská se útočný faul, Aligátoři nyní mohou ušetřit nějaké ty cenné vteřinky.
29:12
Ihned po rozehře pálil jeden z hostů z otočky a prověřil pozornost domácího brankáře.
28:05
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za blokování hokejky.
27:45
Více hrají s míčkem domácí, avšak jsou to hosté, kteří jsou jednoznačně nebezpečnější.
26:51
Po krátké kombinaci z toho byla střela na bližší tyč, s tou ovšem neměl Rychlý sebemenší problém.
26:29
Je tu standardní situace pro hosty, kterou budou zahrávat z velmi dobré pozice.
25:50
Kolaja vyslal padáčkem míček na Dufka, který však nedokázal kulatý nesmysl zpracovat.
25:27
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (1:3).
24:04
Po přihrávce domácího florbalisty před bránu Letky nastal v okolí Hrábačka velký zmatek, se kterým si hotující obránci poradili.
23:28
Hosté se po krátcké kombinaci na středu hřiště rozhodli přenést hru k bráně soupeře, tento plán jim ale nevyšel.
22:45
Kolaja dotal přihrávku kousek před hostující brankoviště, bohužel pro domácí,míček netrefil ideálně.
21:45
Aligátoři hodně chybují při kombinaci na útočné polovině. I to je důvod, proč takřka nejsou nebezpeční.
20:59
Neskutečně smolný gól. Těžko říct, jestli to nějak ovlivní psychiku hráčůdomácího mužstva.
20:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Marcel Balek (1:2).
20:15
Král zpracoval letící míček na zadním mantinelu, načež přihrál pod sebe na polovinu hřiště.
20:00
20:00
Počet střel: 6-6
20:00
V první třetině jsme byli svědky poměrně vyrovnané hry, která taktéž remízou skončila. Už nyní se událo několik vyhrocených momentů, které, doufejme, dají utkání správný náboj.
20:00
19:29
Krátce před koncem první třetiny je srovnáno! Myslím, že to už bude vše, co se v prvním dějiství stane.
19:19
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Líznar (1:1).
18:43
Po tvrdém střetu u mantinelu se hosté dožadovali odpískání dvouminutového trestu, jejich žádost ale vyslyšena nebude.
17:40
Hotující gólmqn byl zasažen sopeřem a momentálně leží na palubovce. Naštěstí to vypadá, že z toho nic vážnějšího nebude.
16:40
Gremmel znova v akci. Tentokrát nabil svému spoluhráči, jemuž střela tak úplně nesedla.
16:06
Gremmel nahazoval na hostující svatyni, míto toho ovšem napálil prvního stojícího soupeře.
15:13
V posledních minutách jsou jednoznačně aktivnější domácí, jejich produktivita je ale tristní.
14:37
Holuscha zkazil svou nahrávku a namazal jednomu ze soupeřů, který tváří v tvář brankáři neuspěl!
13:39
Lukáš Gegr to udělal parádně, obešel si hned dva soupeře, jenomže v nejdůležitější moment zaváhal a bránu minul.
12:49
Aligátoři jsou intenzivně napadáni soupeři, kterým zatím tato taktika docela vychází.
12:25
Pavel Zbořil vypálil do levého horního rohu hostující brány, přesně v tom místě byl ale připraven Hrabáček.
11:20
Pavlíkovi ujel míček na vlastní polovinu hřiště, čehož jeho spoluhráči využili ke střídání.
10:17
Patrik Jedlička dostal skvělou přihrávku a ocitl se ve vynikající příležitoti, nicméně z té vůbec netrefil bránu!
09:42
Lukáš Gegr se snažil prohodit míček mezi nohami obránce Letky, tento záměr mu ovšem nevyšel.
08:47
Tomáš Líznar nebyl podpořen nikým ze svých spoluhráčů, kvůli čemuž trochu zbytečně ztratil míček za bránou soupeře.
08:23
Po delší době zahrozili taktéž domácí, nic vážnějšího z toho však nebylo.
07:40
Vojtěch Blana sse odhodlal k samostnatnému úniku podél levé strany, který zakončil střelou do připraveného Rychlého,
07:14
V první dvacetimituvce se takřka nepřerušuje. Nutno dodat, že tenpo rhy je opravdu vysoké.
06:32
Útiočný faul, rozehrávat budou hráči v bílých dresech, tedy Aligátoři.
05:24
Hoté jdou po zásluze do jednobrankového vedení. Uvidíme, jak na to jejich soupeři zareagují.
05:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (0:1).
04:16
Pavlík chtěl nahrát svému obránci na polovině hřiště, jenomže to se mu nepovedlo a míček se doklouzal až k Hrabáčkovi.
03:50
Obě mužstva střídají, s míčkem na hokejkách hrají domácí.
03:1O
Letka se momentálně snaží uklidnit hru, která byla v posledních vteřinách ponekud hektická.
02:32
Dufek si naběhl do pravého rohu hřiště, míček zpracoval a rozjel akci, na jejímž konci byla střela na brankáře soupeře.
01:56
Aligátoři od začátku utkání tahají za kratší konec, zatím se takřka nedostali k míčku.
01:24
Kahánek se snažil najít před bránou stojícího spoluhráče, jeho bekhendová nahrávka byla tečována a pořádně zavařila domácími brankáři.
00:40
Ti momentálně kombinují na vlastní polovině a vyčkávají na chybu v rozestavení soupeře.
00:10
Výhru v úvodním vhazování dnešního zápasu si připsali hráči hostujícího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Petr Bregin, Pavel Holuscha, Lukáš Toman, Tadeáš Klemens, Ivo Dohnal
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Roman Svoboda, Patrik Jedlička, Lukáš Gregr, František Chmela, Pavel Zbořil