0:4
2:1
- : -

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 4:10
13. Dominik Hudec, 19. Martin Kalous, 48. Pavel Daněk, 58. Lukáš Tomeš - 5. Vojtěch Strnad, 6. David Novotný, 11. Ondřej Špalek, 14. Vojtěch Strnad, 16. Ondřej Špalek, 26. Ondřej Špalek, 31. Michal Němeček, 34. Ondřej Špalek, 38. Petr Němeček, 54. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 7:3; využití: 0:4; diváků: 67; zásahy brankářů: Martin Hruška 19 - Vojtěch Nockin 23; po třetinách: 2:5, 0:4, 2:1;
60:00
Vyjádření vedoucího hostí (Šimon Zmátlo): Klobouk dolů před soupeřem, jak se na nás dokázal skvěle připravit. V dnešním zápase rozhodly přesilovky, díky nimž jsme si vybudovali náskok do třetí třetiny, kde už jsme si to jenom pohlídali. Sérii rozhodl včerejší zápas, jenž byl až do konce vyrovnaný. Děkujeme soupeři za férovou sérii.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích (Andrea Nováková): Dnešní zápas rozhodla častá vyloučení, kvůli kterým jsme se nedokázali dostat do nějakého trvalejšího tlaku a Orka tak zaslouženě zvítězila jak v utkání, tak v celé sérii. Soupeři děkujeme a přejeme hodně štěstí v semifinále.
60:00
59:55
A máme tu konec série a celé sezony...
58:20
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
58:19
Krůšek je zpět z trestné, ale zase to bude 4 na 4
58:05
4 na 4, závar, ale nic z toho
57:38
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
57:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval David Polcar (4:10).
56:00
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
53:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (3:10).
52:00
Pořád je to stejné, Orka nic nemusí, jen čeká na chyby Panthers a ti se i pře velkou snahu trápí
49:27
Tři velké šance, Kalous, Krůšek, Daněk, ale nejde to
49:01
Orka zastavuje akci domácích vysokou, ale je z toho jen úder a následně přestřel
48:20
Kolář zklidňuje hru a domácí tlačí, ale čas rychle ubíhá
47:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Martin Kalous (3:9).
47:35
Tak konečně průlom, Daněk z mantinelu do protějšího růžku!
37:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček bez asistence (2:9).
37:52
Strašidelný vikýř z běhu v podání Petra Němečka!
35:23
Vyloučen hráč Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
34:30
Podobně na druhé straně - částečně odkrytou branku po Hradcově nahrávce měl Tomeš, ale neměl štěstí
33:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (2:8).
33:12
Špalek v přesilovce čtvrtý gól v zápase... znáte to, když vám to tam padá, tak to jde snadno, Špalek to dostal docela před prázdnou, střílel z první, strašně mu to sjelo, ale obloukem to doletělo do toho druhého vinglu, to chceš
32:40
Co si budeme povídat, teď vůbec nehrajeme dobře a ještě si pomáháme tím, že hrajeme ve čtyřech
32:39
Vyloučen hráč Radek Šťovíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
30:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Jakub Čáp (2:7).
29:43
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
28:00
Pomalu přichází ten čas na hrdinství, ale Panterům se nedaří, pokouší se o rychlou rozehrávku, ale kupí příliš mnoho chyb a nepřesností a také zbytečné fauly, Orka hraje mnohem uvolněněji
25:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (2:6).
25:51
Dobře sehraná přesilovka hostů zakončená střelou po krosové nahrávce!
22:00
Míka střílí podruhé, blok obránce Orky a Kolář ze vzduchu pohotově, ale do Nockina
21:03
Přesilovka pro Panthers, to je ta dobrá zpráva, špatná je, že Martin Kalous má dvě hokejky místo jedné :.-(
20:00
20:00
Poměr střel v první části Panthers 7, Orka 13
20:00
19:50
Zmatky... Úder Panthers, brejk Orky, Strnad nedává, následně nějaké vzájemné válení se po zemi a konec třetiny... je to nervózní a lepší to asi nebude.
18:46
střelu Petra Němečka likviduje Hruška
18:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Patrik Míka (2:5).
18:25
Úder Orky z rohu, ze kterého byl brejk Panthers a ten byl zakončen trochu urputným způsobem z hole Martina Kalouse, snižujeme!
17:38
Míka teď hrál se dvěma hokejkami, jednou pochopitelně svou a druhou si půjčil od soupeře, který ho blokoval, pokračoval ve výhodě, ale zamotal se do dalších protihráčů
17:15
Štovíček tahem z výběhu do Nockina
16:37
K Tomešovi se dostal na druhé straně obdobně balon, ale Nockin předvedl výborný zákrok
16:10
K Čápovi na malé brankoviště se dostal balon, ale trefil Hrušku
15:36
Kolář pronikl středem, poslal na Hradce, ale ten byl zastaven nedovoleně
15:14
No co si budeme povídat... akcie domácích Panthers teď jdou dolů, ale času na hrdinství bude ještě dost
15:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Václav Kramel (1:5).
14:13
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:13
a další trest pro domácí!
13:14
Strnad zkušeně zavěšuje!
13:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad z trestného střílení (1:4).
13:13
A bude tu trestné střílení za faul před brankou!
12:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval David Kolář (1:3).
12:57
Hudcova rána od mantinelu a je tu první gól Panthers, konečně!
10:18
10:18
Ze středu se dobře umístěnou střelou prosazuje Špalek!
09:01
Orka střílí od modré... vedle.
07:58
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
06:40
Krásnou střelu Krůška likviduje brankář hostů.
05:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Václav Kramel (0:2).
05:00
Haluz, která propadla za záda Hrušky - 0:2.
04:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Jareš (0:1).
04:20
Strnad vypálil od modré a hosté jdou do vedení.
02:25
Hezká souhra mladíků Hodka a Mattese.
01:02
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Sebastian Jakob, Jan Sedlák, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Dominik Hudec, Tomáš Hradec, David Kolář, Lukáš Tomeš, Jiří Krůšek