0:0
0:2
- : -

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Rožnov p/R 0:2
44. Petr Červený, 50. Ondřej Smékal; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Richard Podškubka 9 - Marek Obšivač 21; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:2;
60:00
Připomínáme stav série: 2 - 2
60:00
Střely v celém zápase: Hluk 21 - RpR 11
60:00
Komentář trenéra domácích: Mrzí mě jedna věc, že jsme pěkné návštěvě v Uherském Hradišti nedopřáli ani jeden gól. Bylo to typické utkání hrané ze zadu na minimální počet inkasovaných branek. Stav série je 2 - 2 a my pojedeme v týdnu do Rožnova vyhrát. Děkuji divákům a naším pořadatelům.
60:00
Komentář kapitána hostů: Věděli jsme, že na holi je soupeř silný a tak jsme vsadili na jednoduchý bojovný florbal. To nám vyšlo, výborně nás podpořil gólman a rozhodne se v Rožnově. Děkuji soupeři za dobré otkání, sice ostré, ale řekl bych férové. Divákům za atmosféru a spoluhráčům za neskutečně podctivý výkon.
54:49
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vražení zády.
49:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal bez asistence (0:2).
43:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Jakub Štůsek (0:1).
33:37
Vyloučen hráč Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vražení zády.
30:05
Krchňáek Pavel střílí bekendem. Obšivač chytá.
18:51
Barabáš S. střílí sám před brankou mimo hřiště.
18:32
Zatloukal si prorazil cestu přes tři hráče Rožnova.
15:03
Duda střílí do Obšivače.
13:54
Holý zkusil střelu téměř přes celé hřiště, chyběl kousek a míček by prošel za Obšivače.
13:27
Barabáš S. střílí, Podškubka vyráží.
12:35
Zatloukal se za brankou bil o míček jako lev a vysloužil si alespoň vhazování pro Hluk.
12:09
Petlan střílí, golám míček vyhazuje mimo hřiště.
10:45
Pomalý povrch bohužel nenahrává pohlednosti tohoto utkání pro diváky.
08:51
Holý dával přihrávku z rozehrávky Tuhému, ten ale před brankou neměl dostatečný důraz.
07:30
Je znát, že gumový povrrch nevyhovuje ani jednomu týmu.
04:46
Hra zatím probíhá ve velmi pomalém tempu, je vidět že žádný z týmů nechce udělat chybu.
02:46
Martin Krchňáček našel bráchu Pavla a nahrál mu přes celé hřiště, ten dával Tuhému před brankou. Tuhý nezakončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, David Žniva, Stanislav Barabáš, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Martin Tuhý, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček