5:2
2:3
1:0

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:7p
24. Jakub Čechal, 27. Adam Feber, 27. Tomáš Habrnál, 35. Adam Feber, 39. Dominik Křístek, 43. Adam Feber, 56. Adam Feber, 62. Jan Fiedor - 12. Lukáš Herblich, 19. Adam Choma, 28. Jan Vojáček, 39. Lukáš Herblich, 51. Rostislav Gattnar, 56. Daniel Sekula, 60. Lukáš Herblich; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 6:7; využití: 2:2; diváků: 161; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 17 - Štěpán Zerzoň 15; po třetinách: 0:2, 5:2, 2:3, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostí (Gurkovský V.): Nezvládli jsme druhou třetinu, o göl jsme prohráli.
70:00
Komentář trenéra domácích (Ondruš M.): Zbytečně jsme soupeři darovali pár gólů nedůrazem v předbrankovém prostoru a tím zdramatizovali utkání. Zítra začínáme od nuly.
61:22
61:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Tomáš Habrnál (8:7).
60:48
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
60:48
Sekula naprosto nesmyslně odkopává Křístkovu hůl a oslabuje svůj tým.
60:00
60:00
Vítkovice v samém závěru dokázali vyrovnat, o osudu utkání se tedy rozhodne v prodloužení, případně samostaných nájezdech.
60:00
59:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Daniel Sekula (7:7).
59:29
Herblich prostřeluje vše, co mu stálo v cestě a vyrovnává utkání!!!
59:01
Vítkovice hrají bez brankáře.
58:53
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:42
Vojáček míjí těsně pravou tyč havířovské brány.
58:23
Hosté v plném počtu.
57:45
Domácí hrají přesilovku opatrněji a nechtějí udělat chybu.
56:23
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
56:23
Další nápor hostí zastavuje faul Kocha.
55:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula bez asistence (7:6).
55:42
Matloch namazal hostujícímu Sekulovi, který se po vyjetí na střed nemýlil.
55:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Tomáš Bečka (7:5).
55:02
Skvěle hrající Feber znovu vymetá levý horní roh a domácí opět odskakují.
54:35
Vítkovice se snaží ze všech sil vyrovnat, domácí se teď nemohou dostat z jejich sevření.
51:29
Vítkovice ostřelují domácí bránu ze všech pozic, skvělý Zámečník zatím drží vedení domácího týmu!!
50:44
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
50:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Lukáš Herblich (6:5).
50:21
Herblich milimetrovou příhrou nachází Gattnara, který uklízí míček do okryté branky.
48:56
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
48:56
Po faulu Šulce, bude následovat přesilovka hostí, další perné minuty pro domácí tým.
47:35
Přítomní diváci obou táborů vytvářejí utkání skvělou atmosféru.
46:57
Hosté v přesilovce mačkali a mačkali... domácí obrana s výborným Zámečníkem však odolala jejich tlaku.
44:56
Vyloučen hráč Tomáš Nivnický družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
44:56
Vítkovice mají šanci vrátit se zpět na dostřel, Nivnický to s důrazem přehnal.
42:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Čechal (6:4).
42:53
Feber švihovkou vymetá levé víko a Torpedo opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
41:02
Skvělý Zámečník teď uchránil vedení domácího týmu.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 8:5
40:00
38:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Jakub Koch (5:4).
38:29
Vítkovice ještě stihli využít Herblichem přesilovou hru a drama pokračuje.
38:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Adam Feber (5:3).
38:05
Křístek v oslabení doráží Feberovu střelu!
37:11
Dnešní derby utkání sleduje 161 diváků.
36:43
Vyloučen hráč Tomáš Nivnický družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
36:28
Hosté mají výhodu a kombinují v 6 lidech.
35:37
Kaleta trefuje tyč havířovské brány!
34:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (4:3).
34:24
Feber se skvěle proháčkoval a přesnou střelou k tyči posílá domácí opět do vedení!
33:25
Jsme svědky velice dramatického a nervózního utkání.
32:19
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
32:19
Hosté opět faulují a jdo do dalšího oslabení.
31:41
Zámečník chytá backhandový pokus hostí.
29:30
Vítkovice teď nikam nespěchají a trpělivě si připravují další útok
27:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Rostislav Gattnar (3:3).
27:22
Přesně doráží i Vojáček a stav je opět vyrovnaný.
26:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Daniel Matloch (3:2).
26:41
Habrnál po přesné dorážce otáčí skóre!
26:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (2:2).
26:04
Feber rychle využívá přesilovou hru a vyrovnává!
25:48
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:48
Koch to se svým důrazem přehnal, domácí si zahrají další přesilovku.
25:32
Torpedo opět na polovině Vítkovic.
23:52
Gattnar ani Sidunov si nadvakrát nepřišli na skvělého Zámečníka, z protiútoku trestá přesně Čechal a snižuje na rozdíl jediné branky.
23:51
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal bez asistence (1:2).
22:56
Domácí kombinují na své polovině a snaží se prolomit zatím pevnou vítkovickou tvrz.
20:30
Zpráva z kabiny domácích, Šurik má ze závěru úvodní části rozseklý ret a v dalším průběhu utkání zatím nepokračuje.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: 7:5
20:00
19:50
Vyloučen hráč Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
19:50
Vyloučen hráč Lukáš Šurik družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
19:50
Střet několika hráčů na polovině domácích, jak Gattnar a Šurik putují na trestnou lavici.
18:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Lukáš Herblich (0:2).
18:56
Choma si na středu našel odražený míček a přesně zavěsil.
17:38
Feber krásně našel Šurika, vítkovický gólman ho však skvěle vychytal.
16:41
Šulc střílel zleva, Zerzoň pozorný.
15:39
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:39
Feber byl při svém průniku do obrany hostí zastaven nedovoleně a domácí Torpedo si zahraje přesilovku!
15:39
Hra 4 na 4 nepřinesla výraznější šanci. Bude pokračovat přesilovka domácích.
13:03
Vyloučen hráč Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
13:03
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
11:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Adam Choma (0:1).
11:10
Do třetice Herblich dorazil svou střelu a otevírá účet dnešního utkání.
08:54
Herblich opět před prázdnou bránou, backhandem mířil nad bránu.
07:28
Hosté jsou aktivnější ve hře, domácí vyčkávají v obranné formaci na chyby v rozehrávce.
06:10
Fiedor z rohu hřiště trefil přihrávku vzduchem pouze do Zerzoně.
04:18
Čechal na poslední chvíli sebral Herblichovi střelu do prázdné brány.
02:20
V úvodu utkání se hra převaluje ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Rostislav Gattnar, Matěj Kapec, Jan Vojáček, Štěpán Kaleta, Ondřej Sidunov
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Martin Šulc, Jan Fiedor, Martin Kutáček