0:3
0:3
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:10
14. Kristýna Dvořáková - 5. Denisa Hyršová, 6. Kristýna Chaloupková, 14. Michaela Kubečková, 17. Dominika Buczek, 26. Karla Batíková, 40. Dominika Buczek, 40. Sabrina Moravcová, 49. Nikola Liberdová, 52. Veronika Janáčková, 55. Michaela Kubečková; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 19 - Viktorie Karasová 15; po třetinách: 1:4, 0:3, 0:3;
60:00
Střely ve 3.třetině FbŠ Bohemians x 1.SC TEMPISH Vítkovice 4:8
60:00
Komentář trenéra hostů: Svižné utkání od samotného počátku. Vstup i celé utkání se vyvedlo všem našim útokům . Spokojenost s chutí, trošku nás opět zlobila produktivita. Těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00
Komentář trenérky domácích: I když výsledek je shodný s naším posledním střetnutím, výkon byl výrazně lepší. Lepila se nám smůla na paty a párkrát jsme si to tam "hodili sami", ale do zítřejší odvety se máme určitě od čeho odrazit. Díky soupeři za utkání a šťastnou cestu.
60:00
59:20
Hru 5 na 3 jsme tento zápas ještě neviděli - bude trvat pouze chvilku, ale je to jistě pro diváky zpestření hry
59:18
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:18
A máme tady další vítkovickou hráčku na odpočinku
58:16
Bohemka pokud nevsadí branku bude hrát až do konce zápasu přesilovku
58:07
Vyloučen hráč Eva Barvíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
58:07
A máme tady na trestné lavičce opět Evu Barvíkovou, tentokrát si odpočine za hrubost
56:57
Ani tentokrát se nepodařilo Bohemce přesilovku proměnit - Vítkovice pokračují už v 5
54:56
Vyloučen hráč Eva Barvíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
54:56
Vítkovická hráčka Eva Barvíková si razí cestu na hřišti jako tank, bohužel pro ni je to tentokrát nedovoleně, rozhodčí mají ruku nahoře - půjde si sednout na 2 minuty
54:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (1:10).
54:11
Přesilovka netrvala dlouho a Vítkovicím svítí na tabuli desítka
53:49
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
51:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková, asistoval Kristýna Chaloupková (1:9).
48:45
Karla Batíková rázně, ale podle všech pravidel, sbírá míček z čepele Viktorie Martinákové a posouvá ho vpřed
48:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Terezie Gálová (1:8).
47:16
Tereza Chlupatá zůstává ležet na hřišti - hra se přerušuje - po chvilce vstává a jde na střídačku po svých - na zranění to naštěstí nevypadá
46:04
Karla Batíková se rve o míček v rohu s Denisou Hyršovou - míček získává pro svůj tým
43:08
Nikola Hrabánková střílí z první, ale svatyni Vítkovic neohrožuje
41:05
Lucie Hernandezová prochází hřištěm s míčkem na holi jak nůž krémovým dortem, ale těsně před brankou ji zastavuje vítkovická Natálie Hurníková
39:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Viktorie Martináková (1:7).
39:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Nikola Liberdová (1:6).
39:30
Za to se zavlnila u branky FbŠ Bohemians a to hned 2x za sebou
38:45
Andy Plavcová jede hřištěm jako tank, ale bohužel síť se v brance nevlní
36:33
Po přerušení hry, díky zranění hráčky Bohemky, Bohemačky sportovně vrací míček hráčkám Vítkovic, které ho měly před přerušením na hokejkách
35:55
Bohemácká přihrávka naslepo nemůže skončit jinak než na hokejkách Vítkovic
34:14
Totéž zkouší i Kateřina Neubergerová ze stejné pozice, ale tyto střely jsou pro vítkovickou brankářku jak polechtání - chce to pořádnou dělovku
33:22
Aneta Špičáková střílí z dobrého úhlu, ale brankářka Vítkovic chytá
31:55
Skrumáž u mantinelu - pokyn rozhodčího "hraj dál " vede holky do další akce
30:32
Vítkovická Kristýna Chaloupková přichází díky Lucii Reinšteinové o míček a Bohemka se přesouvá na stranu Vítkovic
29:00
Denisa Hyršová na poloviční Elišku Knetlovou nestačí, ta si ji obtočila kolem prstu a běží na branku Vítkovic
27:46
Ukázkový útok TEMPISHE ale Nikola Liberdová posílá míček do zámezí
26:31
Lucie Hernandezová prováží míček až za polovinu, tam ho přenechala Nikole Hrabánkové, která těsně míjí
25:02
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karla Batíková (1:5).
25:02
Nechtěně odražený míček od hokejky padá do vlastní branky týmu Bohemians a družstvo Vítkovic si připisuje další gól
21:59
Vítkovice ani z dorážky nepřemohly brankářku FbŠ
20:45
Kristýna Dvořáková pálí těsně vedle a Vítkovice se chopí míčku a zakládají na útok
19:28
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:28
Uvidíme 1.přesilovku tohoto zápasu. Rozhodčí trestají za nedovolenou vzdálenost hráčku TEMPISH
16:26
16:26
Úplně stejná situace, stejná hráčka Vítkovic - tentokrát se ale nemýlí a trefuje
15:22
Prázdnou branku netrefuje Dominika Buzcek - míček jde o půl metru vedle
13:44
13:44
Snížení stavu se evidentně Michaele Kubečkové nelíbí a opět zvyšuje na rozdíl 2 branek
13:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková bez asistence (1:2).
13:16
Kristýna Dvořáková zachytila míček na svojí půlce a ladně prošla zbytek hřiště - stav 1:2
11:45
Dominika Buzcek chtěla oběhnout bohemáckou branku a zavěsit k tyči, ale Anežka Bakočová tento taktický tah čeká a míček do sítě vklouznout nenechala
09:56
Nikola Hrabánková nastavuje hokejku na přihrávku od Anety Kubištové a střílí - vítkovická brankářka je v pozoru a chytá
07:36
Ruce na zádech Veroniky Mandíkové při útoku rozhodčí vidí a opět dávají výhodu Bohemians
06:10
Andrea Plavcová je nedovoleně zastavena a tak může rozehrávat z poloviny hřiště
05:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kristýna Chaloupková, asistoval Veronika Janáčková (0:2).
05:24
Ani ne půl minuta a vítkovické hráčky podruhé trestají bohemáckou obranu
04:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Sabrina Moravcová (0:1).
02:22
Vítkovická hráčka č. 6 Eva Barvíková střílí z půlky, ale rána není příliš tvrdá, aby došla až do brány
00:31
Sekání v rohu na polovině Bohemians, rozhodčí pískají výhodu a hráčky Bohemky mohou jít do útoku
00:01
Úvodní buly tohoto zápasu vyhrál tým Vítkovic
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Karolina Moravcová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Nikola Liberdová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Dominika Pilarská, Karla Batíková, Veronika Mandíková, Eliška Knetlová, Zuzana Tuncelová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na utkání juniorské ligy mezi 1. SC TEMPISH Vítkovice a FbŠ Bohemians