- : -
FBŠ Jihlava
FBC Liberec

FBŠ Jihlava - FBC Liberec 2:3
39. Kateřina Seemannová, 57. Kateřina Seemannová - 4. Markéta Valešová, 47. Simona Uchytilová, 48. Markéta Valešová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 13 - Alžběta Hánová 23; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:2;
60:00
Komentář trenér hostí pana Petra Nováka: Základní část zapomenuta. Hrajeme playoff od nuly a půjdeme za tím. Díky divákům za atmosféru, pořadatelům i soupeřkám za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Peterky: Mohli by jsme si některá klišé o play-off opakovat do nekonečně, ale stejně uspokojeni exhibicí z minulé neděle jsme dnes odehráli snad nejhorší první polovinu utkání. Ve druhé jsme se zvedali, ale naše dnešní nasazení nestačilo. Dobré ponaučení do dalších zápasů.
60:00
59:59
To byla bitva! Dnešní utkání je u konce, Liberec i přes značný tlak domácích slaví první vítězství v sérii. Střely v třetí třetině 11:4 pro domácí.
59:11
Další střela Bícové vysoko nad.
58:53
Bícová teď ve vyložené šanci minula branku!
58:39
S krátícím se časem se zvyšuje nasazení a tvrdost a jedna z hráček Liberce zůstává ležet v rohu hřiště.
58:00
2 minuty do konce utkání!
57:30
Vstřelená branka dodala domácím čerstvou sílu a opět jich je plné hřiště.
56:47
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Boudná (2:3).
56:47
Už jsem chtěl psát, že Jihlava musí vstřelit branku, jestli chce pomýšlet na zvrat utkání. Tak to Seemannová vzala na sebe a střelou ze značné dálky snižuje na rozdíl jediné branky!
54:56
Dobrý blok Uchytilové.
54:07
Minutka z liberecké přesilovky je za námi, Jihlavě se podařilo značnou část z ní strávit na polovině Liberce.
53:07
Timeout FBC Liberec
53:07
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost.
51:48
Moravcová hledala na středu Boudnou, která ale byla dobře obsazená a k míčku se tak nedostala.
50:49
Další parádní zákrok Vančurové.
50:04
Zvoní horní tyč jihlavské branky.
49:35
Mimo taktické pokyny trenéra Liberce je v dolnocerekevské hale naprosté ticho.
47:26
Domácí si berou oddechový čas. Dvě slepené branky nyní dávají Liberci velmi slibný náskok. Domácí sice mají pořád ještě dost času, ale proti bezchybně bránícímu Liberci to budou mít těžké.
47:25
Timeout FBŠ Jihlava
47:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (1:3).
46:51
Vlastní branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Uchytilová (1:2).
45:29
Seemannová z rohu nahazovala míček před branku, kam si nabíhala Klusáková.
44:18
Liberec se za poslední 3 minuty nedokázal dostat ze své poloviny.
41:49
A z obdobné pozice teď promáchla i Klusáková.
41:22
Boudná ze slibné pozice minula. To se dává...
40:00
40:00
Finální dvacetiminutovka před námi, uvidíme kdo dotáhne utkání do vítězného konce.
40:00
39:59
Druhá třetina je za námi. Jihlava zařadila vyšší výkonností stupeň a začala svým soupeřkám pořádně zatápět. Mluví o tom i poměr střela, 9:5 pro domácí.
39:50
Dvě rychlé střely Zelingerové, které musely bránící hráčky Liberce pořádně štípnout.
39:00
Tak se domácí přeci jen dočkaly! Seemannová klasicky vybruslila mezi kruhy a tentokrát už se nepletla.
38:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Kateřina Moravcová (1:1).
37:46
Zdravotnice se dnes naběhá. Chvilku po prvním incidentu zůstala na hřišti ležet domácí Brossová, která dostala zásah do oblasti obličeje.
37:32
Jedna z hráček Liberce zůstala otřesená ležet na hrací ploše. Naštěstí se ale zvedla a dokázala odejít ze hřiště po svých.
37:20
Seemannová vyslala tvrdou střelu, do které jí obětavě skočila jedna z hráček Liberce.
37:00
Na hřišti je momentálně zmatek jako v londýnské Chelsea.
36:33
Klusáková z předbrankového prostoru trefuje jen boty bránící hráčky.
35:11
Skoro jak na tréninku! Jihlava šla nejprve přečíslení 3 na 2 z čeho se okamžité stalo přečíslení 2 na 1 ve prospěch Liberce. Jen to zakončení vázlo.
33:46
Boudná nedokázala trefit míček před prázdnou bránou.
32:12
Kittlerová se lekla míčku, který se k ní od tyčky odrazil a nedokázala jej uklidit.
29:30
Zelingerová to zkusila z úhlu bekhendem a brankářka Liberce měla co dělat aby míček vytěsnila.
29:10
Liberec v plném počtu.
28:09
Minuta z přesilovky pryč, Liberec zodpovědně brání a Jihlava si tak dokázala vypracovat pouze jednu nebezpečnější střelu.
27:10
Vyloučen hráč Markéta Valešová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
26:48
A domácí si vyzkouší přesilovku!
26:17
Seemannová se teď z čista jasna vyřítila ze středu hřiště a trefuje tyčku liberecké branky.
25:24
Šindelářová důrazné složila svojí soupeřku v rohu hřiště.
23:26
Seemannová se nyní prosmýkla svým protihráčkám a našla si cestu až před branku. Svůj průnik ovšem nedokázala dotáhnout do vysněného konce a skóre je tak pořád stejné.
21:45
Uchytilová s přehledem vyhrála sprinterský souboj. Nutno ale podotknout, že měla na začátku 2 metry k dobru.
20:59
Bícová mocně napřáhla a její projektil těsně minul horní růžek klece.
20:11
Druhá třetina je zde a jsme zvědaví, co přinese.
20:00
20:00
19:59
První třetina dnešního klání je u konce. Liberec se zaslouženě ujal vedení a domácí značně přehrává. Poměr střela 5:7 z pohledu domácích.
17:22
Míček sice skáče za brankovou čárou, rozhodčí však správné rozpažil ruce, jelikož domácí Seemannová trefila míček příliš vysoko.
16:29
V podání domácích je to zatím značně utrápené. Ve hře je spousta nepřesností, chybí důraz a střelba.
16:02
Standartka pro Liberec v nebezpečné pozici.
12:01
Konečně něco pořádného v podání Jihlavy! Čtyři domácí hráčky se zapojily do kombinace, která vedla ke střela, jež způsobila značný zmatek v brankovišti Liberce.
10:10
Boudná si teď elegantně obhodila dvě soupeřky u mantinelu a hledala svojí spoluhráčku, která ovšem byla pokrytá.
08:20
Klusáková vystoupila proti protihráčce a zablokovala její střelecký pokus.
07:35
Vančurová musela na dvakrát zasahovat.
04:52
Jihlavským hráčkám se zatím vůbec nedaří dostat do tempa a Liberec je v dosavadním průběhu mnohem nebezpečnějším týmem.
03:34
Brossová nezpracovala míček u levého mantinelu a Valešová z následného protiútoku trefuje nad levou ruku Vančurové.
03:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová bez asistence (0:1).
03:04
Jihlava teď zavřela Liberec na své polovině.
02:35
Liberec trpělivě drží míček na své polovině.
01:59
První zákrok Vančurové! Proti jedovaté střele zasáhla maskou.
01:32
Brossová se na dvakrát snažila dostat míček zpoza branky na některou ze svých spoluhráček.
00:38
První střela v podání Liberce, končí jen na boční síťce.
00:01
Krásné sobotní odpoledne z Dolní Cerekve!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková, Lea Veselská, Markéta Valešová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Kateřina Seemannová, Pavlína Boudná, Kristýna Běhounková, Kateřina Moravcová