2:1
- : -
FbC Plzeň

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 9:3
4. Ondřej Veselý, 7. Daniel Drobiš, 13. Tomáš Hanák, 18. Jan Procházka, 32. Tomáš Hanák, 39. Lukáš Fořt, 40. Jan Procházka, 56. Tomáš Hanák, 60. Jan Procházka - 3. Tomáš Zdeněk, 37. Jakub Stelzer, 60. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Graman 25 - Martin Bezděk 30; po třetinách: 4:1, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí (1) V. Michálka: V dnešním zápase se ukázalo jaký tým více chce urvat zápas. Nabídli jsme soupeři šance a on je využil. Náš výkon byl přímo příšerný, až na třetí třetinu, kdy nám spíše chybělo štěstí při vstřelení branky a zvrat zápasu.
60:00
Komentář trenéra hostí (2) V. Michálka: Rád bych požádal příslušný orgán, aby bral v úvahu, že v zápasech play-off nejvyšší juniorské ligy, by měla se měla posuzovat v určité kvalitě příslušné ligy a ne divize v příslušném kraji. Díky soupeři a divákům, těšíme se na rozhodující zápas.
60:00
59:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Michael Brabec (9:3).
59:59
Střely ve třetí třetině: Štíři 16, Plzeň 12.
59:59
Komentář domácích Tomáše Zelinky: Jedním slovem párada. Musím hráče pochválit, jeden z nejlepších výkonů v sezóně. Nicméně pořád je, co zlepšovat. Vímě, že ve středu nebudeme mít nic zadarmo. Díky za zápas a šťastnou cestu na západ.
59:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (9:2).
58:04
Vyloučen hráč Pavel Hromádka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:44
Po Šúsově příklepu a Procházkově trefeném mantinelu proměňuje Hanák.
55:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (8:2).
53:37
Fořt vyběhl sám na bránu, ale vystřelil z moc velkého úhlu.
51:58
Bezděk vychytal Holého střelu.
51:08
Horažďovského střela z otočky šla mimo hřiště.
49:34
Tinavského střela si nenašla své místo v Bezděkově bráně.
48:34
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Ondřej Horažďovský.
47:55
Hanák sklepl Drobišovu vzdušnou přihrávku, ale moc ji neuzemnil, naopak skončila někde vysoko nad bránou.
46:43
Radost ze zákroku gólmana slaví již i domácí.
46:09
Gucko si vyběhl s míčkem, ale jeho střela skončila vysoko nad pravým horním růžkem Bezděkovy branky.
45:08
Tibitanclova střela končí za mantinelem.
43:53
Hra se přelévá ze strany na stranu, téměř každou vteřinu je na míčku jiný tým.
42:22
Hra je již od počátečního buly třetí třetiny, které bylo ve prospěch hostí, velmi hlasitá, minimálně ze strany hostí na střídačce, kteří se radují z každého povedeného zákroku a akce.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Štíři 13, Plzeň 10.
39:52
39:14
Tibitancl zabránil další Zíkově střele.
38:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Adam Severin (6:2).
38:15
Holý překazil akci hostí a poslal míček na jejich polovinu.
36:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer bez asistence (5:2).
35:07
Střelu, která přišla od Stelzera po jeho úniku, Graman vyrazil ze hřiště.
33:56
Graman chytil Plachého střelu ze standardky.
31:51
Procházka se znovu dostal do šance před Bezděkovou bránou, ale balon mu opět ujel.
31:01
30:40
Severin vyběhl s míčkem do útoku, prohodil si protihráče mezi nohama, ale nikdo mu nepřišel na pomoc a přihrávku nikdo nepřijal.
29:10
Při útoku Hanák posunul bránu, čehož si její strážce nevšiml a střela tedy vyletěla z hřiště.
26:41
Po útoku domácích ztratil Holý míček a Holeček tak zahájil protiútok, ale jeho střela šla do mantinelu za bránou. Následně vyjel na opačnou bránu Fořt a také z toho nic nebylo.
25:49
Plachý vytáhl míček na bránu, ale jeho střela nenabrala moc velkou sílu, takže se Graman ani nemusel moc ohánět a míček skončil v rohu.
25:01
Motzovu střelu překazil Bezděk.
24:02
Morávek zpacifikoval Zíkovu střelu.
22:46
Plzeňstí se dostali do rychlého breaku, ale zakončení zblokoval Vácha.
20:01
Buly opět vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely za první třetinu: Štíři 10, Plzeň 6.
18:47
Hra se stále drží spíše na plzeňské polovině, ať jsou u míčku domácí nebo hosté.
17:14
17:14
Neubránili.
15:52
Vyloučen hráč Tomáš Holeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
15:52
Plzeň v pěti moc dlouho nevydržela. Ubrání další přesilovku stejně jako tu předchozí?
15:40
Hosté zpět v pěti, můžou se pyšnit stylově ubráněným oslabením.
13:40
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
13:02
Plzeň ohrozila Gramanovu branku střelou, která šla těsně vedle.
12:01
11:18
Hostující gólman předvedl ukázkový zákrok proti Drobišově nebezpečné střele příklepem.
08:57
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
08:57
Vyloučen hráč Lukáš Zíka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
08:57
Konopa se Zíkou se málem porvali, tak je rozhodčí poslali vychladnout na trestnou.
06:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (2:1).
06:05
Po Hanákově nahrávce z rohu se Drobiš trefil přesně pod víko.
05:12
Po rozehrávce Štírů ze středu Procházkovi utekl míček těsně před střelou.
03:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Patrik Holý (1:1).
02:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Martin Beneš (0:1).
01:15
Hra se zatím drží převážně na polovině hostí.
00:01
Po úvodním buly se míčku ujali hosté a hned přešli do útoku..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Lukáš Zíka, Pavel Hromádka, Štěpán Plachý, Tomáš Holeček, Jakub Stelzer
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Tomáš Hanák, Daniel Drobiš, Jan Gucko, Lukáš Vácha, Jan Procházka