3:0
0:3
1:0

Hippos Žďár n/S. - FbK Horní Suchá 6:5p
15. Petr Tlustoš, 20. Jan Ušák, 30. Daniel Halm, 34. Vojtěch Haman, 35. Michal Hrubý, 63. Vít Petříček - 13. Michael Mrózek, 20. Martin Czyž, 50. Martin Czyž, 54. Filip Mocek, 56. Ondřej Melník; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 17 - Filip Plíhal 17; po třetinách: 2:2, 3:0, 0:3, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostů Kruciny 1/2: Zápas začal nervózně z obou dvou stran, což je pochopitelné. Play-down není za odměnu, ale o morále. Nevím, jestli to bylo povrchem, nebo nervozitou, ale dvě třetiny jsme se srovnávali s povrchem. Třetí třetina přinesla nakonec drama, když se náš tlak projevil srovnávací brankou.
70:00
Komentář trenéra hostů Kruciny 2/2: V prodloužení bohužel jako v celé sezóně - stačí to prostě poslat na naší branku a je problém. Krutý konec ale zítra pokračuje. Nesmíme zapomenout, jak jsme zápas dnes skončili. Děkuji soupeři a divákům.
70:00
Komentář trenéra domácích Dvořáka F.: Nečekali jsme nic jednoduchého, a to se potvrdilo. Během prvních dvou třetin jsme byli efektivnější v přesilových hrách a díky tomu si vytvořili tříbrankový náskok. Ve 3. třetině jsme hráli zbytečně pasivně a z toho vyústilo zasloužené vyrovnání. Ke konci zápasu už oba týmy čekaly na prodloužení a v něm jsme byli šťastnější my. Děkujeme soupeři a skvělým divákům, kteří nám hodně pomohli.
62:21
62:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Petr Tlustoš (6:5).
62:21
Střely v prodloužení: domácí - 2, hosté - 0.
60:00
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 6, hosté - 11.
59:27
Dvořák F. si teď namotal dva borce.
58:31
Lepší přijít až na konec zápasu nebo pak jen zkontrolovat výsledek, páč tohle je fakt nervák.
56:21
A teď se pořádně ozvali místní fanoušci.. Hippos, do toho!!
55:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Melník, asistoval Filip Mocek (5:5).
53:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek, asistoval Lukáš Kraina (5:4).
53:45
Fakt že jo. I to skóre je pro hosty hned hezčejší.
53:22
Hosté konečně uklidnili hru! Přihrávky hezčejší, střely taktéž.
52:21
Střela Mocka letěla těsně vede brány!
51:39
Na míčku jsou jistější Hroši, hosté občas pálí bez rozmyslu.
50:19
Tak teď Šimek sejme Tlustoše jasně a viditelně do mantinelů a máchá rukama, jakože neeeeeee. To je komedie.
49:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Ondřej Melník (5:3).
49:04
Nához Hrubého na Plíhala.
47:30
Přihrávku Zeisela nestihl Ušák doběhnout, na míčku ale stále Hippos.
46:49
Teď je to fakt hustý, teda ta atmosféra tady. Furt souboje u mantinelu, který někdy připomínají spíš přetlačovanou.
45:06
Střela Staňka téměř z nulového úhlu..
43:38
Dloooouhý skok Lukáše Kratochvíla nepustil míček do kasy!
43:03
Hippos hraje teď dobrou hru s rozmyslem, nevrhá se do nejistých akcí, dávají si přesné přihrávky.
41:57
Rozehrávka hostů, pěknou střelu Übelauera lapá Kratochvíl.
41:05
Do 3. třetiny vstupujeme s dalšími slovními konflikty mezi hráči..
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 7, hosté - 5.
38:57
Hlouček za Kratochvílovou bránu, je slyšet jen cinkání hokejek o bránu.
36:51
Nepřesnost přihrávek hostů je zatím stojí čas přesilovky.
36:29
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
36:29
Nához Czyže stál hosty balón.
35:57
Dvořák F. uklidňuje hru, poklidil to za bránu.
34:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Filip Dvořák (5:2).
33:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (4:2).
32:58
Střela Tlustoše v přesilovce mimo bránu.
32:26
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
32:25
Hráči padají jak hrušky.
31:19
Hippos teď pod tlakem. Zeisel zblokoval konečnou střelu.
30:00
Přesně polovinu zápasu korunují další nebezpečné zákroky.. Neustále někdo lítá do mantinelů, já se ptám proč?!!
29:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (3:2).
28:28
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení.
28:27
Rozhodčí přerušuje hru. Zeisel po zásahu Henslera nemohl pokračovat ve hře.
27:44
Haman na Dvořáka O., ten ve výhodné pozici, avšak minul.
27:44
Fanoušky dnes bude bolet za krkem.
26:21
Sotva na míček sáhne Kratochvíl, ihned poté ho dohání Plíhal.
25:54
Hromadná sekačka u brány Plíhala.
24:45
Lítá to sem a tam, zprava, zleva..
24:00
Ajajaj.. Šimek teď nešťastnou náhodou zavezl míček těsně před Plíhala.
23:10
Nához Večeři vypadal nebezpečně, ale nakonec z toho nic nebylo.
21:45
Hippos ubránil oslabení, již v plném počtu.
21:12
Přesilovka zatím bez velkého ohrožení pro Hippos, Kratochvíl zasahuje, domácí vyhazují, někdy si dokonce pomotají pár protihráčů..
20:01
Bully pro Hippos.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 6.
19:45
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Ušák bez asistence (2:2).
19:30
Ušák prostřelil všechno, co mu stálo v cestě a napálil to pod víko.
19:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Vojtěch Kopia (1:2).
19:10
Nepropustný Vít Karásek blokuje v obraně co se dá.
17:34
Übelauer stihl poslední střelu v přesilovce.. Hosté se na ní dlouho chystali, nakonec ale zas vedle.
16:35
Střela golfem od Mocka do prostoru vedle brány.
15:35
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra bez hokejky.
14:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (1:1).
14:51
Střela jak z děla! Je vyrovnáno!
14:30
Zeisel za půlkou vychytal přihrávku hostů, kousek vyběhl, pak ale nahrál do prázdna. Škoda.
14:01
Petříček neustál nálož blokujících hokejek pod nohama a padá.. jestli se dneska nikdo nezmrzačí, bude to zázrak..
12:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Michael Mrózek, asistoval Vojtěch Kopia (0:1).
12:27
Mrózek si teď skvěle počkal před bránou.. Byl tam skoro sám, a tak mu Kopia nahrál z otočky přímo na čepel tutovku..
11:07
Hra je rychlá a docela agresivní, vzduchem lítají i nevhodná slovíčka.
10:56
Nahození Dvořáka F. nikdo nepřišel doklepnout.
09:23
Kopia mi teď málem pobořil stolek, vyletěl z hřiště jak střela.
09:05
Hráči z Horní Suché se snaží samostatně a postupně prosvištět s míčkem prostředkem hřiště, ale dvojice Staněk - Ušák je vždy skvěle zamknou.
07:43
Teď to chvíli vypadalo jako přesilovka hostů, ale Dvořák F. naštěstí zaklekl a získal míček, s nímž se bojovně vrhl do útoku. Akce skončila hned za chvilku, kdy byl Dvořák vystrčen do mantinelů.
07:01
Hippos je teď velmi aktivní v napadání.
05:47
Žwak před Kratochvílem nestihl doběhnout míček z přihrávky, takže zatím žádná nebezpečná střela.
04:40
Rozehrávka Tlustoš - Dvořák F., Tlustoš se snažil prostřelit obranu hostů, ti ovšem nic nepustili a vyběhli do útoku, kde byl již tradičně skvěle připraven Lukáš Kratochvíl. Míček bezpečně zpacifikoval.
03:22
Teč Mráčka vyletěla vysoko nad bránu.
01:57
Zeisel teď sám před bránou hostů, ke střele se nedostal.
01:01
Vojtěch Haman v breaku, ale míček mu při přihrávce sjel z hokejky.
00:01
Úvodní bully pro Hippos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Lukáš Kraina, Jiří Třinecký, Jan Žwak, Ondřej Melník, Petr Šimek
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Michal Hrubý, Michal Staněk, Petr Tlustoš, Jan Ušák
00:00
Dobrý večer, vážení příznivci florbalu. Venku deštivo, avšak my jsme nachystaní. Vítáme vás u zápisu utkání 1. kola play-down Národní ligy skupiny východ, u utkání mezi domácím týmem Hippos Žďár nad Sázavou a hostujícímu celku FbK Horní Suchá.