4:0
0:4
0:0

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Florbal Chomutov 6:5pn
15. Anna Fáberová, 30. Šárka Houzarová, 36. Tereza Bočková, 38. Klára Dokulilová, 40. Nella Stašková, N Tereza Bočková - 8. Lenka Čiháková, 44. Natálie Janouchová, 49. Natálie Janouchová, 57. Kateřina Oličová, 60. Lenka Čiháková; rozhodčí: Lenka Morová - Martin Hrubec; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Simona Werbynská 30 - Aneta Blahníková 28; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Petra Malecká , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Tereza Bočková a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Eliška Šidlochová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Nella Stašková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Dominika Kratochvílová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Eliška Zimová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Petra Malecká a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Karolína Hašlová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Natálie Janouchová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Denisa Příhodová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Viktorie Schoberová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Tereza Bočková a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář domácích: V dnešním duelu se ukázalo, že ani s velkým náskokem nemáte zápas prohraný, dokud nezazní konečná siréna. Soupeřky nám daly lekci a my se z ní musíme jen poučit. Nakonec jsme to urvaly a pokračujeme do čtvrtfinále! Děkujeme našim neuvěřitelným fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím od začátku až do konce. Děkujeme soupeřkám za napínavou sérii i za ostatní zápasy a přejeme šťastnou cestu domů.
70:00
Komentář trenéra hostů: Tak tady máme konec sezony. My jsme jeli s cílem odvrátit matchball, Celé utkání bylo podobné tomu včerejšímu. Byla vidět bojovnost, nasazení obou týmů, důležité zákroky brankařek. Po druhé třetině jsme udělali změny v sestavě, které nám pomohli a vyvrcholili při vyrovnávací brance. Chtěl bych celému týmu poděkovat za celou sezónu, byli to pro mě nové zkušenosti u týmu.
70:00
69:00
Minuta do konce prodloužení! Týn ve 4!
68:00
Vyloučen hráč Lucie Krátká družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
66:18
Nyní obrovská šance domácích! Hrají přesilovku 5 na 4!
65:29
Vyloučen hráč Kateřina Oličová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
59:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Petra Malecká (5:5).
59:56
Timeout Florbal Chomutov
59:56
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra rukou.
57:11
A nyní je zaděláno na pořádné drama! Hosté jsou na dostřel jedné branky!
56:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kateřina Oličová, asistoval Lenka Čiháková (5:4).
55:16
Máme tu posledních 5 minut utkání!
54:51
A opět! Skvělá Simča Werbynská!
51:10
Brankářka Simča Werbynská dnes chytá ve velkém stylu! Ve 2 minutách zlikvidovala 3 šance hostí a stále drží svůj tým v postupu do další části play-off!
49:15
Nyní ovšem přichází tvrdý direkt hostí, kteří snižují na stav 5:3! Takové drama by po druhé třetině čekal málokdo!
48:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Petra Malecká (5:3).
48:10
Venku se nám spouští větrná smršť a zde v hale to také vře! Víření bubnů, hukot diváků, kteří jsou hladoví po další brance! Oba týmy předvádějí krásný florbal, je radost se na to koukat!
43:45
A máme tu snížení. Soupeř se pomalu vrací do utkání. Stav 5:2.
43:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Karin Binková (5:2).
42:50
A nyní zákrok dne od Simči Werbynské, která se na brankovišti roztáhla a zamezila tak vstřelení branky!
42:03
Ve vyložené šanci trefuje Markét Šímová pouze tyčku hostí!
40:54
Dnešní utkání sleduje 124 diváků! Děkujeme!
40:00
40:00
Skončila nám druhá třetina, která skončila ve prospěch týnských hráček. Ty vstřelily 4 góly a stanovily skóre 5:1! Před poslední třetinou se zdá, že o postupujícím je rozhodnuto!
40:00
39:13
A vypadá to, že máme rozhodnuto! Nella Stašková vytáhla svůj klenot a zvyšuje na 5:1!!!
39:12
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková bez asistence (5:1).
38:17
A další branka! Nyní to vypadá pro týnské hráčky velmi nadějně!
37:42
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Klára Dokulilová, asistoval Michaela Bezpalcová (4:1).
36:00
A máme tu další gól do sítě hostí! Krásnou sólo akci od poloviny hřiště zakončila střelou do protipohybu hostující brankářky! Stav 3:1!
35:59
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (3:1).
35:20
Střela Terky Bočkové minula horní tyč jen o pár centimetrů!
29:50
Tomu se říká tlak do brány! Ze shrumáže před brankou vyšťourala balonek Šárka Houzarová a uklidila ho tak, jak se sluší a patří! Stav utkání 2:1!
29:45
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Anna Fáberová (2:1).
28:30
Nyní o sobě opět dala vědět domácí brankářka Simča, která střelu hostující hráčky chytla s úplnou elegancí.
24:00
Krásná akce domácích končí na hrudi golmanky hostí.
22:30
Krásná střela Marti Kratochvílové, která ovšem končí na masce hostující brankářky.
22:05
Začátek druhé třetiny provází opatrná hra z obou stran.
20:30
A máme zahájenou druhou třetinu.
20:00
20:00
První třetina nabídla strhující florbal. První minuty patřily týmu hostí, který si vytvořil pár šancí a z nich také vedoucí branku. Po obdrženém gólu byly naše holky trochu "opařené", ovšem náladu a chuť jim vrátila Anička Fáberová, která krásnou akcí srovnala na 1:1! Toto utkání rozhodně nenudí!
20:00
19:30
Poslední minuta první třetiny.
18:34
Obrovský kus štěstí měla nyní Simča Werbynská! Na hráčku hostí zívala prázdná branka, ale ta trefila jen boční síťku!
17:53
Dračice jsou jako polité živou vodou., ovšem ne a ne dát vedoucí gól do šatny.
17:30
1. třetina se nám chýlí ke konci a tempo hry je nyní srovnané.
14:57
A máme vyrovnáno! Dračice ustály tlak hostí a poté jim utekla Anička Fáberová, která zavěsila takovým stylem, že by se za to ani slavný Mika Kohonen nestyděl! Stav utkání 1:1
14:56
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Anna Fáberová bez asistence (1:1).
14:00
A další skvělý počin týnské obrany! Jako poslední zůstala vzadu Zdeňka Janoušková, která si poradila proti dvěma hráčkám hostí.
13:30
Nyní jsme prožili chvilku hrůzy. Hosté rozehrávali standartku na velkém brankovišti, ale obrana si s tím dokázala poradit.
11:40
Rozehrávka Týna v útočném pásmu hostí
10:40
Střelu Markét Šímové zablokovala na poslední chvíli obránkyně hostí.
09:55
Hráčky Chomutova dnes již nemají co ztratit a na jejich aktivní hře je to znát.
08:53
Vynikající reflex domácí brankářky Werbynské! Rukou vyrazila míček před sebe
08:13
A máme tu první branku utkání. Bohužel míček končí v brance domácích.
07:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Anna Fuková (0:1).
07:13
Útok domácích ztroskotal na pevné obraně hostí
05:55
Hostující hráčka se obtočila kolem branky Werbynské. Naštěstí vedle
05:30
Dokáží dnes Dračice potvrdit výhru ze včerejšího zápasu a ukončit tak tuto sérii?
04:50
Nyní se hra přelévá z jedné strany na druhou Nikdo si míčku neužije dlouho.
04:00
Oslabení Dračici je za námi. Soupeř si žádnou možnost nevypracoval
03:40
Standartka domácích
03:00
A zvoní tyč! Terka Bočková po úniku v oslabení jen kousek od otevření skóre!
02:40
Dračice se statečně brání náporu hostí.
01:51
A máme tu první komplikaci. Za sekání byla vyloučena Anet Paďourková.
01:50
Vyloučen hráč Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
A máme rozehráno. Hned v první minutě drobný závar před brankou hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Morová a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Klára Svobodová, Viktorie Schoberová, Natálie Janouchová, Petra Malecká, Dominika Kratochvílová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Jana Nováková, Denisa Příhodová, Tereza Bočková, Anna Fáberová, Šárka Houzarová