2:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 7:6
6. Tomáš Zdeněk, 8. Ondřej Horažďovský, 17. Ondřej Horažďovský, 25. Tomáš Zdeněk, 29. Ondřej Horažďovský, 47. Martin Beneš, 48. Ondřej Horažďovský - 9. Tomáš Hanák, 16. Jan Procházka, 26. Tomáš Hanák, 35. Tomáš Hanák, 49. Jan Morávek, 58. Jakub Beneš; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Martin Bezděk 22 - Vojtěch Graman 11, Kryštof Ernst 0; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích V. Michálka: Dneska byl vidět florbal dvou týmů, kteřé opravdu chtěly. Musím před kluky smeknout, protože předvedli neskutečný výkon až do samotného konce. Děkuji všem divákům a soupeři též děkuji a přeju šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Zelinky: Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, klasická playoff bitva. Zápas rozhodli maličkosti, kterých jsme udělali více než soupeř. Z naší strany to nebyl optimální výkon, nedostali jsme se do úplného tempa, které by nám zápas vyhrál. Sérii rozhodla výhoda domácího hřiště. Děkujeme za sérii a přejem Plzni hodně štěstí. Našim borcům díky za výkon.
60:00
59:55
Stelzer do protiútoku.
59:32
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
59:32
Horažďovský hrubě faulován na polovině hřiště.
59:05
Hosté zkouší v šesti.
58:41
Budějovice na nohou a na balonu, bez brankáře, máme tady správné drama.
57:53
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Beneš bez asistence (7:6).
54:42
Začíná to být zajímavé, emoce lítají vzduchem, hosté střídají golmany jak o závod, domácí hrají přesilovku.
52:56
Vyloučen hráč Ondřej Veselý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
51:55
Holeček byl úplně osamocený před bránou, Stelzerovu vzdušnou nahrávku ale trefit nedokázal. Teď honem zpět bránit.
50:36
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
50:36
Vyloučen hráč Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:30
Nebezpečné nahození Zdeňka z rohu si brankář Budějovic málem srazil do vlastní branky.
48:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Dominik Konopa (7:5).
48:06
Tyč na jedné straně, gól na druhé. Horažďovský je v tomto zápase prostě neskutečný.
47:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Tomáš Zdeněk (7:4).
46:50
Beneš si krásně prohodil obránce Štírů a nekompromisně zakončil. FbC se zase o krok přibližuje postupu do dalšího kola.
46:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Ondřej Horažďovský (6:4).
45:34
Na hřišti se, dost překvapivě, neděje nic zajímavého. Snad něco přijde v nejbližších minutách.
43:48
Stelzer už se dostával do brejku, ten ale přerušila píšťalka rozhodčího. Takhle to prý nepůjde.
43:25
Balon sice Štíři na svých hokejkách mají, ale před bránou nikdo necloní a proto střely nemají větší šanci na úspěch.
42:05
Ruka rozhodčího nahoře, Budějovičtí křičí a Zdeněk už sedí na trestné lavici. První přesilovka také pro hosty.
41:36
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
40:42
Všichni pořadatelé doufají, že nás čeká vyhecovaná a dramatická třetí třetina. Snad tomu tak bude.
40:01
Všechno připraveno, úvodní buly třetí třetiny pro domácí.
38:27
Budějovičtí teď sypou na FbC střelu za střelou, moc nadějných jich ale není.
36:47
Bezděk nejdříve chytil střelu z půlky a následně vychytal také dorážejícího Hanáka.
35:12
Hanák je druhým hráčem, který v dnešním zápase završuje hat-trick. Tentokrát po krásné nahrávce Drobiše, Budějovice snižují.
34:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Drobiš (5:4).
33:06
Plachý se ocitl na středu úplně sám, že z toho zřejmě byl až překvapený, a proto přestřelil.
31:39
Brabec se v rohu dostal do svízelné situace a pouze odhodil balonek za mantinel. Míček mají hosté.
29:53
Kouč Michálek se zlobí, přestupek je odpískán, volný úder pro FbC
29:18
Budějovičtí se teď usadili u brány Martina Bezděka a mají hodně dobrých příležitostí.
28:28
Horažďovský v přesilovce završuje hat-trick a dává FbC opět dvoubrankový náskok.
28:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Michael Brabec (5:3).
27:07
Brabec na zemi, Vácha na trestné. Druhá přesilovka pro domácí.
27:04
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:18
Budějovice se, ani neví jak, dostávají zpět do hry. Hanák doklepal balonek do sítě.
25:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Lukáš Vácha (4:3).
25:15
Krásná kombinace, Zdeněk posílá Plzeň do dvoubrankového vedení.
24:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Ondřej Horažďovský (4:2).
23:42
Stelzer se objevil sám před bránou, střela ale byla zblokována. Hosté jsou plni.
22:27
Random nához končí na tyči. To byla velká šance.
22:10
Uvidíme první přesilovku. Procházka zkřižoval cestu Horažďovskému a bude doufat, že na trestné lavici pobude celé dvě minuty.
21:40
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:56
Stelzer se snažil vymotat na střed, ale byl z toho nakonec jen protiútok pro Budějovice. Neúspěšný.
20:01
Úvodní vhazování prostřední periody pro Budějovice.
20:00
20:00
Střely po první třetině - 5:10
20:00
19:01
Probíhá nám poslední minuta první třetiny.
18:02
Plachý si teď musel vyslechnout kázání od rozhodčího. Snad už zlobit nebude.
16:35
Svoji školáckou chybu Plzeňáci napravují vstřelenou brankou. Jak jinak, než první lajna.
16:12
15:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (2:2).
15:34
Martin Beneš měl před nosem otevřenou prázdnou bránu, kterou jen o chlup minul.
15:06
První brázda opět na hřišti se snahou ohrozit hostující bránu.
13:21
Holeček se po Zíkově nahrávce pokusil dostat za obranu. To se mu po velké snaze bohužel nepodařilo.
12:06
Domácí mají stále jen dvě střely na bránu, což znamená, že jsou i nadále stoprocentní.
11:26
Šůs teď krouží za svojí brankou a vybojoval pro svůj tým standartní situaci. Skvělá práce.
10:22
Uklidnění hry ze strany domácích, kteří to potřebovali jako sůl, jelikož byli pod velkým tlakem.
09:10
Zběsilá pasáž hry, Horažďovský nejdříve unikl obraně Budějovic a poslal domácí do vedení o dva góly, poté ovšem Hanák dorazil zastavenou střelu a opět dostal hosty do hry.
08:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (2:1).
07:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský bez asistence (2:0).
07:21
FbC střídá, na hřišti první lajna, což automaticky znamená tlak domácích.
06:06
Zdeněk tečuje balonek před bránou a dostává domácí do brzkého vedení.
05:26
04:57
Zápas se zatím nese v dobré atmosféře, která doufáme že v průběhu neupadne.
03:43
Domácí konečně po třech a půl minutách ukořistili míček na své čepele a rozvíjí první útok.
02:38
První střela zápasu patří hotům. A na balonku konečně domácí.
02:31
Od začátku zápasu jsou na míčku pouze hosté, ale zatím se nedostali přes půlku.
01:02
Na míčku zatím spíše budějovičtí.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Daniel Drobiš, Jan Gucko, Jakub Beneš, Jan Procházka, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jan Šůs, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Tomáš Zdeněk
00:00
Krásný večer z městské sportovní haly v Plzni, kde se dnes odehraje rozhodující utkání série mezi domácí Plzní a Českými Budějovicemi. Zápas začíná ve 20 hodin, přejeme příjemné počtení.