1:0
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:2
9. Tom Ondrušek, 34. Marek Švajný, 49. Petr Pražák, 60. Marek Švajný - 18. Jiří Bauer, 50. Michal Sládek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 355; zásahy brankářů: Jan Barák 20 - Štěpán Laja 29; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 8:7 Ostrava
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 33:22 Ostrava
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Ševčíka: Opět velmi vyrovnaný zápas. Byli jsme zbytečně nervózní a z toho pramenily chyby. Škoda našeho oslabení v závěru zápasu, přes to jsme se pokoušeli o vyrovnání i ve čtyrech. V pátek uděláme vše pro to, abychom se na Chodov v neděli vrátili.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Další velká bitva o každý kousek hřiště. Stejně jako ve 2. domácím zápase jsme neproměnili velké množství šancí a díky tomu jsme soupeře drželi ve hře. Konec byl na infarkt, ale zvládli jsme to. Teď se jdeme chystat na nejtěžší zápas série."
60:00
59:31
Chodov vyhozeným balonkem přes celé hřiště využívá přesilovou hru.
59:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Švajný bez asistence (4:2).
58:45
Ostrava jde do 5.
58:43
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:45
Bauer zbytečně zastřelil balonek a půjde si odpykat dvouminutový trest.
57:44
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
57:00
Ondrušek našel škvíru ve zdi a švihem prověřil levou ruku Laji.
54:30
Šindler si sebral balonek ze vzduchu, udělal tři rychlé kroky a dostal se do dobré střelecké pozice, z té však minul.
52:20
Mikeš v dobré pozici těsně netrefil.
51:10
Daniel Maxa aka Tom Wilson teď poslal ze hřiště jednoho z ostravských borců.
50:15
Po faulu Pražáka si pro nájezd došel Mendrek, ten zkusil opět střelu jako ve třetím střetnutí v Ostravě, Barák se však tentokrát překonat nenechal.
50:14
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Jakub Mendrek.
50:00
Mendrek v dobré pozici přestřeluje.
49:03
Sládek ve skvělé pozici ze středu trefuje k tyčce a Ostrava snižuje!
49:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (3:2).
48:20
Napodruhé tato kombinace už vyšla a Pražák zvyšuje náskok domácího celku.
48:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Marek Matejčík (3:1).
47:50
Matejčík hledal Pražáka, Laja však včas zasáhl.
46:24
Třetí faul Vošty a třetí přesilová hra pro Ostravu.
46:23
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
Pražanova sražená střele těsně míjí branku Laji.
43:00
Vošta v dobré pozici trefil ostravského obránce.
41:22
Hrabal se napřáhl a od mantinelu tvrdou střelou těsně míjí branku.
40:01
Úvodní buly opět pro Ostravu a začíná na balonku.
40:00
40:00
Střel po druhé třetině: Chodov 9:7 Ostrava
40:00
39:30
Chodov opět vyčkává na své polovině a čeká do konce třetiny.
39:00
Tempo hry trochu opadlo a vidíme spíše přehrávanou ze strany na stranu bez větších šancí.
36:30
Chodov se skvělou kombinací dostal do breaku 2 na 1, Mikeš backhandem našel skvělou přihrávkou Sýkoru, ten mířil na zadní a o chlup branku netrefil.
35:30
Šebestovo nahození Barák vyráží!
33:14
Švajný v přelidněném brankovišti našel balonek a dokázal do dostrkat za brankovou čáru.
33:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Švajný, asistoval Mikuláš Krbec (2:1).
32:50
Sýkora to dvakrát zkusil z pravého rohu, ani jednou, bohužel pro domácí netrefil branku.
31:05
I Chodov si zkusí přesilovou hru, za nedovolenou vzdálenost si půjde sednout Posselt.
31:04
Vyloučen hráč Patrik Posselt družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:25
Bauer těsně před koncem přesilovky vyzkoušel Baráka z půlky hřiště, ten dobře zasáhl.
27:27
Ostrava si vyzkouší další přesilovou hru po druhém faulu Vošty.
27:26
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Ostrava si rozehrála pro sebe a drží balonek v rohu.
26:00
Ostrava bude mít standartku z dobré pozice ve středu.
23:00
Barák předvedl další skvělý zákrok.
22:40
Ondrušek skvělou přihrávkou na střed našel Vávru, ten v dobré pozici těsně míjí.
21:00
Maxa v dobré pozici trefil pouze blok ostravské obrany.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 16:8 Ostrava
20:00
19:30
Chodovští drží balonek na své půlce a vyčkávají do konce třetiny.
17:23
Bauer dostal nabito na levý kruh a je vyrovnáno.
17:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (1:1).
17:03
Ostrava si vyzkouší přesilovou hru po faulu Vošty na středu hřiště.
17:02
13:30
Vávra sám před Lajou, Laja si skvěle počkal co Vávra udělá a chytá!
11:00
Barák předvedl další dva skvělé zákroky a drží Chodov ve vedení.
08:23
Pražan skvělou křižnou přihrávkou našel Ondruška, ten napřáhl a Chodov jde do vedení.
08:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (1:0).
08:00
Laja skvělým zákrokem zabránil Voštovi v otevření skóre.
07:30
Mikeš zadovkou našel Vávru, odkrytou brankou však netrefil.
06:00
Barák vytasil další skvělý zákrok proti Sladkému.
04:30
Vávra našel Ondruška v dobré pozici, ten však netrefil zařízení.
03:00
Barák předvedl první zákrok zápasu a Chodov opět na balonku.
02:00
Na balonku zatím Ostrava. Kombinace v obranném pásmu a poté odevzdaný balonek na čepele domácích.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a začínají na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Patrik Posselt, Jiří Bauer, Jan Křiva, Jiří Juhaňák, Aleš Zálesný
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek