0:0
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - TJ Slovan Havířov 2:3
18. Ondřej Macháček, 57. Jan Světlík - 13. Matěj Smeták, 46. Daniel Tichý, 58. Marek Čížek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 25 - Martin Zapletálek 19; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:2;
60:00
Hráč utkání hostů je Martin Zapletálek. Hráč utkání domácích je František Donaj.
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: 6:10 Střely celkově v zápase 21:28.
60:00
Takže zápas končí vítězstvím hostů 3:2 a série se napříště přesunuje do Havířova za stavu 3:1 pro Havířov.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Další ze série vyrovnaných utkání. Stav série je 3:1. K vítězství jsou ale potřeba výhry 4.
60:00
Komentář kapitána hostí Petra Řezáče: Děkujeme soupeři za utkání. Těžce vybojovaný zápas.
60:00
59:52
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:52
Velice bouřlivá atmosféra ústí v timeout domácích.
58:45
Náchod hraje v šesti a presuje hosty na jejich polovině.
57:13
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Čížek (2:3).
57:13
Ale toto se moc nepodařilo...Marek Čížek si trefil vlastní gól.
56:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jonáš Mědílek (2:2).
56:42
Toto bylo neskutečné!! Halu naplnil výbuch emocí a radosti z gólu vyrovnávajícího na 2:2
56:16
Náchod přebírá míček na půlce hostů kvůli zdržování, ale rozehrávka se jim moc nepovedla.
54:44
Unikající Zíbr zastaven blokem čtyř hráčů Havířova.
54:11
A zase! Skalický prostě válí, i když přitom válí kotouly po zemi, jak chytá míček.
52:52
Skalický je chvalitebný-tedy ne, že je na dvojku, ale že zaslouží pochvalu za to, jak skvěle dnes chytá. Právě zachránil další akci proti své bráně.
51:48
Zíbr ještě střílí ze středu, ale hosté tuto střelu zvládají a jsou v plném počtu.
51:05
Krásná střela Čížka bohužel trefila jen tyčku.
49:48
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
49:48
Vyloučení za faul na Vlčka, uvidíme, jaký trest rozhodčí zvolí, hráč s ním totiž ještě debatuje o svém vyloučení.
49:11
V tuto chvíli probíhá vcelku pasivní hra.
47:14
Kopecký mohl rozjet akci, ale příliš uspěchal nahrávku.
45:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Tichý, asistoval Petr Řezáč (1:2).
45:21
Tento gól padl z velice zajímavé situace-část lidí je přesvědčená, že těsně před střelou hrál hráč Havířova ležící na zemi.
44:33
Náchod má rozehrávku z domácího rohu.
42:43
Další skvělá střela "Burešovka" mířila na svatyni hostů. Bohužel ani tahle se nevsítila do brány.
41:45
Nebýt nešťastného zpracování, měl by jistý havířovský hráč jistou gólovou šanci.
41:00
Krásná šance s krásnou přihrávkou na volného Bureše před bránou hostů bohužel mířila moc vysoko nad mantinel i nad bránu.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině zápasu Náchod:Havířov: 9:7
40:00
Zatím sledujeme kvalitní defenzivu na obou stranách, šance především z breaků, a už jsme byli svědky i prvních oslabení, resp. přesilovek. Poslední třetina bude zjevně něčím, na co se můžeme velice těšit...
40:00
39:38
Domácí jsou v plném počtu. Neskutečně ubránili celé oslabení.
38:28
Náchod je ve 4. A zbývá něco přes minutu přesilovky.
37:38
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
37:38
Třetí vyloučení během dvou minut, které způsobilo, že Náchod musí nyní bránit 5 na 3.
36:50
A nyní můžeme sledovat napínavou hru 4 na 4, ve které se zatím lépe daří Náchodu.
36:28
Vyloučen hráč František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
35:42
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
35:42
Nejprve rozhodčí důkladně napomínal dva hráče, a nyní došlo i na vyloučení!
33:50
Další výtečný zákrok Skalického.
33:06
Smeták vypíchl míček hráči z hřiště a poté se dožadoval rozehrávky.
30:00
Dnešní zápas sleduje 92 diváků. Děkujeme!
29:43
Bureš měl střelu z úhlu a mířil velmi přesně, ale gólman hostů nastavil rameno a míček namířil pryč.
28:18
Skvělá záchrana hráče před bránou Náchoda-procházející přihrávku Havířova zastavil a poslal pryč.
27:37
Nadějný výjezd Kopeckého překazili hosté na půlce u mantinelu.
26:52
Hosté hrají v plném počtu.
24:52
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
24:52
Za "sekeru" byl nyní vyloučen hráč Hromádka z týmu hostů.
24:19
Teď unikající hráč Havířova málem trefil mantinel i stolek za ním.
23:06
A stejně tak i následná střela Bureše z téměř stejného místa.
22:46
Teď to mohla oplatit spolupráce Čečetky a Juhasze, Čečetkova střela ale šla mimo.
20:48
První šance druhé třetiny připadla Havířovu, jejich hráč z oběhnutí brány mohl trefit gól, ale nevyšlo mu to.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině zápasu Náchod:Havířov: 6:11
20:00
Zatím můžeme sledovat velmi vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách, odpovídá tomu i skóre i střely, které nasvědčují mírné převaze hostů.
20:00
19:47
Juhasz teď vcelku nekompromisně zajel u mantinelu do soupeře, hrál ovšem čistě.
18:47
Několikanásobné posunutí balónu přeneslo hru na havířovskou polovinu, ale tam byl balónek opět zabaven.
17:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Vojtěch Bureš (1:1).
17:43
Macháčkova dorážka Burešovy střely způsobila vyrovnání v tomto zápase!
17:00
Náchod úspěšně tečuje a odráží hned několik havířovských přihrávek za sebou.
14:48
Ztracený balón Čížka Náchod rychle získal zpátky.
13:44
Střela Juhasze od půlky šla bohužel po zemi, jinak by byla mnohem lepší.
12:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Prorok (0:1).
12:37
První gól vyšel Havířovu. Po druhé přihrávce z rohu náchodské brány se trefil Martin Smeták.
12:05
Break Náchoda skončil zblokovanou střelou F. Donaje.
10:45
Z havířovské rozehrávky z rohu Náchoda se vyklubala nebezpečná akce, kdy volný hráč č. 13 střílel sám ze středu na Skalického, ten ale jeho střelu s přehledem zvládl.
09:02
Bitka na půlce vyrazila hráči Havířova hokejku z ruky.
06:28
Teď proběhla drsná oťukávaná před brankou Náchoda, do míčku se nakonec trefili náchodští a poslali ho na druhou stranu hřiště.
05:39
Další úspěšný zákrok Skalického.
04:45
Míček byl poté přenechán náchodské rozehře.
04:44
Nyní byla střela na Skalického, který zastavil míček nohou tak těsně před čarou, že to museli zkontrolovat rozhodčí.
03:12
Další pěkná střela Náchoda vyšla od Františka Donaje, v síti ale neskončila.
02:18
Hraje se na obou koncích hřiště, nikdo zatím nemá výrazně navrch,
00:15
Před bránou Náchoda prošla křížná přihrávka přes půlku hřiště, ale střela Havířova ze skvělé pozice se nepovedla.
00:01
Úvodní buly pro Náchod
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Filip Hromádka, Šimon Kuczera, Tomáš Blahut, Michal Prorok, Matěj Smeták
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Juhász, Marek Čížek, Jonáš Mědílek, Vojtěch Bureš, Ondřej Macháček
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u 3. zápasu prvního kola play-down první ligy, ve kterém hrají Náchod a Slovan Havířov. Stav série je 2:1 pro Havířov.